Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Rio háza

2 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

Go down  Üzenet [4 / 13 oldal]

76Rio háza - Page 4 Empty Re: Rio háza Kedd Május 04, 2010 12:44 pm

Rosemary

Rosemary

*Éppen paradicsomot szeleteltem, mikor kijött és átölelt. Behunytam a szemem és letettem a deszkára a kést. Megfordultam és átfontam a karjaimat a nyakán* -Nem kell segítened édes, boldogulok egyedül is. *felágaskodtam és lágyan megcsókoltam* -Viszont boltba el kellett volna mennünk, mert nem sok minden van itthon, de azért csak összeütök valamit. *nyomtam egy puszit az orrára, majd visszafordultam a paradicsomok felé. Elgondolkodtam egy percre* -Öhm...*megköszörültem a torkomat* -Egyébként, te tudnál...te tudnál gyereket nemzeni?

77Rio háza - Page 4 Empty Re: Rio háza Kedd Május 04, 2010 12:38 pm

Rio

Rio

-Nem majd észben tartom ígérem! Még ha ilyen csábító is lesz az ajánlat akkor is..*vigyorogtam majd bólintottam* -Nem ártana.. *felnevettem ve amikor meghallottam gyomra korgását. Oldalamra fordultam és ugy néztem ahogy magára veszi a köntösét és az ajtóból még visszanéz rám és puszit dob. Elmosolyodtam, majd míg ő a konyhában tevékenykedett felkeltem az ágyból és felvettem az alsónadrágom. A többi ruhám csak felvettem földről és összehajtogattam majd bevittem a szobámba. Kimentem hozzá egy szál boxerban a konyhába. Épp valamit tevékenykedett. Hátulról átkaroltam és nyakába csókoltam majd vállára tettem a fejem.* -Ne segitsek valamit?

78Rio háza - Page 4 Empty Re: Rio háza Kedd Május 04, 2010 12:08 pm

Rosemary

Rosemary

-Csak nehogy az legyen mindig, hogy legközelebb. *halkan felnevettem, és oldalra pillantottam. Lassan fél volt. Kinyújtóztam* -Lassan valami ebédet kéne csinálnom nem? *odafordultam hozzá és apró puszikat adtam az arcára, majd a szájára. Szerelmes tekintettel néztem rá. Megkordult a gyomrom, mire felnevettem* -Határozottan ennem kell. *lassan felültem és felkaptam magamra egy köntöst. Belebújtam a lila plüsspapucsomba és kimentem a szobából, de előtte az ajtóban visszafordultam és dobtam egy csókot az én egyetlenemnek. Kimentem a konyhába sugárzó arccal. Régen voltam már ennyi boldog és elégedett az életemmel. Odamentem a hűtőhöz és belekukkantottam.*

79Rio háza - Page 4 Empty Re: Rio háza Kedd Május 04, 2010 11:57 am

Rio

Rio

*Lassan mellé gördültem és magamhoz húztam. Kezdett helyre állni a légzésem hátát simogattam* -Te sem vagy semmi.*mosolyogtam rá és viszonoztam pusziját. Régen igaz sok nő fordult már meg az ágyamban vagy csak úgy de ezt az összeset együtt véve sem multa felül amit akkor éreztem ha vele lehetek. Felnevettem* -Csodálkozol? Nekem sem a védekezésen jár az eszem amikor ilyen csábító felkínálkozó ajánlatot kapok. De majd legközelebb igyekszem eszembe vésni.*nevettem tovább.*

80Rio háza - Page 4 Empty Re: Rio háza Hétf. Május 03, 2010 10:06 pm

Rosemary

Rosemary

*Amit csinált egyszerűen észveszejtő volt. Képtelen lettem volna magam visszafogni. Sosem hittem volna, hogy egyszer ennyi élvezni fogok valamit, mit vele az együttlétet. Orgazmus után erőtlenül feküdtem az ágyon és hozzábújtam. Kicsit olyan furcsa érzésem volt, csak nem tudtam mi az, végül nem foglalkoztam vele* -Isteni vagy édes. *suttogtam halkan az ajkaiba, majd egy apró puszit adtam rá. Ha belegondoltam, hogy ugyan ezeket művelte több nővel is...inkább nem akartam erre gondolni. Lágyan végigsimítottam a hasán* -Basszus. *csúszott ki a számon* -Most sem védekeztünk. *elnevettem magam*

81Rio háza - Page 4 Empty Re: Rio háza Hétf. Május 03, 2010 9:51 pm

Rio

Rio

*Félre toltam haját és apró csókokat hintettem vállára és nyakára. Egyből bele is nyaltam. Mozgásom egyre vadabb és szenvedélyesebb volt. Teljesen elvette az eszem ahogy testünk egy ritmusra mozgott és tudni azt hogy ő is annyira élvezi mint legalább én. Mielőtt elmehettem volna kihuzodtam belőle és megforditottam. És egy hirtelen ötlettől vezérelve egy lökéssel vadul beléhatoltam. Éreztem hogy megremeg alattam és hallottam ahogy hangosan felnyög. Lehajoltam nyakára és ujra belenyaltam mire kihuzockodtam belőle és megint megismételtem ugyanezt. Még párszor eljátszottam ezt vele majd gyors és vad mozgásba kezdtem amig mindkettőnk testét el nem érte a gyönyör. Hangosan nevét nyögtem, annyi erőm volt csak hogy ne ugy boruljak rá hanem csak ráhajtsam a fejem vállára. Légzésem gyors volt*

82Rio háza - Page 4 Empty +18 Hétf. Május 03, 2010 9:43 pm

Rosemary

Rosemary

*Felnyögtem, ahogy megéreztem a fenekemen az ajkait. A légzésem pihegő lett. Hátravetettem a fejem, így a hosszú szőke hajam hátracsapódott a hátamra. Nedves ajkaim elváltak egymástól, és a számon kezdtem levegőt venni. Felnyomtam a fenekem, hogy hozzáférjen a...~Ezaz...!~ Hangosan felnyögtem, mikor elkezdett izgatni. Felkönyököltem és belemarkoltam a párnába. Annyira felizgatott a hevessége, hogy teljesen libabőrös lettem. A mellbimbóim keményen meredeztek előre a kéjtől és a bujaságtól, amely belőle áradt. Mintha valami megszállt volna. Teljesen elvesztettem az eszem. Elkezdtem mozgatni a csípőmet* -Oh igen! *nyögtem szinte felismerhetetlen hangon. Nagyon nagy szükségem volt most a szenvedélyére és arra, hogy érezzem, szeret*

83Rio háza - Page 4 Empty Re: Rio háza Hétf. Május 03, 2010 9:28 pm

Rio

Rio

*Mikor zavartan körbe nézett és láttam hogy megnyugszik elmosolyodtam.* -Igen.. mivel mielőtt idehoztalak volna megfürdettelek.*mosolyogtam rá. De amit ezután művelt enyhe kifejezés volt rá hogy leesett az állam. Férfiasságom szinte azonnal tettre készen állt és lüktetett. Elgondolkodtam azon hogy vajon nincs e láza mivel pár napja még mindenre szégyenlős volt most meg... *-Hm...*morogtam* - Ezzel örömmel széttéplek édes..*vogyorogtam és percek alatt meztelen voltam már én is. Kicsit beleharaptam fenekébe majd csókot leheltem rá. Egyre beljebb haladva csókoltam míg nem elértem alsó ajkait és érzékeny pontját. Belenyaltam és ezzel egyuttal fenekébe markoltam. Megéreztem nyelvemen nedvességét ami még jobban feltüzelt és ettől szinte elvesztettem az agyam. Morogva felfele haladva csókolgattam hátát majd belé hatoltam mire mindketten felnyögtünk. Nem voltam durva vele inkább szenvedélyes és vad.*

84Rio háza - Page 4 Empty Re: Rio háza Hétf. Május 03, 2010 9:18 pm

Rosemary

Rosemary

*Hirtelen kipattantak a szemeim. Megpillantottam Riot. Rájöttem, hogy az egész csak egy álom volt semmi több. Megkönnyebbülten fellélegeztem. Hátamra fordultam és láttam, hogy meztelen vagyok. Végignéztem magamon, majd felnevettem* -Így aludtam? *hasra fordultam és bepucsítottam egy kicsit. Elpirulva mosolyogtam rá* -Tépj szét, mire vársz még! Gyere és tépj szét, mert erre vágyom. Tudod még szép, hiszen helyetted rég, vágy ég az ágyamon. *nem bírtam ki nevetés nélkül*

85Rio háza - Page 4 Empty Re: Rio háza Hétf. Május 03, 2010 8:54 pm

Rio

Rio

*Miután leraktam és betakartam láttam hogy alszik így bementem a fürdőbe és levettem magamről a vizes ruhákat. Bementem a szobámba és felöltöztem. mikor visszamentem Rosehoz már leraugta amgáról a takarót. Meztelen teste csábítoan hivogatott. Megráztam a fejem. Teste verejtékben uszott és forró volt. Leültem az ágy szélére. Arcáról furcsa fájdalmas kifejezés volt leolvasható amit nem tudtam mire vélni. Megsimogattam arcát*

86Rio háza - Page 4 Empty Re: Rio háza Hétf. Május 03, 2010 8:50 pm

Rosemary

Rosemary

*Nagyon mélyen aludtam. Mindig nagyon kifárasztott az átváltozás. Lehet, hogy még egy armageddon sem tudott volna felébreszteni. Megfogtam a takarót és leterítettem magamról, mert nagyon megizzadtam. Az átváltozás után a bőröm még mindig 40 fok felett volt jócskán. Fordultam egyet az ágyon és sóhajtottam egyet álmomban. Minél mélyebben aludtam, anál jobban sodródtam bele egy álomba. Egy erdőben futottam. Körülöttem mindenhol sötétség és köd. Nagyon félelmetes volt a hely. Hirtelen meghallottam egy hangot. Mintha valaki a nevemen szólított volna. Odakaptam a fejem, hogy megnézzem ki az. Megláttam egy férfit, legalábbis a körvonalaiból ezt szűrtem le. Lassan közelebb mentem hozzá, hogy megtudjam mit akarhat. Az férfi hirtelen átváltozott Riová. Megtorpantam és csak néztem. A gyönyörű arcán szomorkás mosoly jelent meg, amit nem tudtam mire vélni. Odaléptem hozzá és megfogtam a kezét, mire eltünt a kezeim közül. Ijedten kapkodtam a fejem. Próbáltam kiáltani neki de nem tudtam. Egy hang sem jött ki a torkomon. ~Ne Rio...Rio!!~ Elkezdtem futni, hátha meglátom valahol, de mintha a föld nyelte volna el. Lezuhatam a földre és zokogni kezdtem.*

87Rio háza - Page 4 Empty Re: Rio háza Hétf. Május 03, 2010 8:30 pm

Rio

Rio

*Az erdőből egyenesen ide teleportáltam magunkat a nappaliba. Láttam Rose-on hogy fáradt. Hála az égnek a telihold lassan elmult. Felkelt a nap és Rose ujra emberi formában volt a karjaimban és meztelenül. Elég jol elterelt fomás teste és meztelen selymes bőre ahogy enyémnek simult, de most csak a pihenése volt fontos. Felmeltem és bevittem a fürdőbe megnyitottam a zuhanyt majd lassan megmosdtaam öt alaposan. Azzal sem foglalkoztam hogy a ruháim levegyem igy azok csurom vizesek lettek. miután végeztem megtörölgettem és bevittem a szobájába. Elfektettem az ágyon és betakartam.*

88Rio háza - Page 4 Empty Re: Rio háza Hétf. Május 03, 2010 1:34 pm

Rio

Rio

-Sietek*adtam homlokára egy csókot mikor felöltöztem és kimentem *

89Rio háza - Page 4 Empty Re: Rio háza Hétf. Május 03, 2010 1:28 pm

Rosemary

Rosemary

*Elkényelmesedtem az ágyon és figyeltem, ahogy felöltözik. Halványan elmosolyodtam.* -Siess haza. *dobtam neki egy csókot és néztem, ahogy kimegy a szobából*

90Rio háza - Page 4 Empty Re: Rio háza Hétf. Május 03, 2010 1:20 pm

Rio

Rio

- Az alvilágban van egy kis dolgom, de megprobálok sietni. Ha nem akkor itthon fogok várni rád.*egy puszit adtam a homlokára és felkeltem hogy felöltözzek.*

91Rio háza - Page 4 Empty Re: Rio háza Hétf. Május 03, 2010 1:16 pm

Rosemary

Rosemary

*Elmosolyodtam* -Megígérem, de hova mész? *nagy szemekkel néztem rá*

92Rio háza - Page 4 Empty Re: Rio háza Hétf. Május 03, 2010 1:10 pm

Rio

Rio

*viszonoztam lágy csókját és arcát simogattam, majd eszembe jutott valami.* -Egy kicsit el kell mennem, de van egy érzésem hogy mire hazaérek már nem leszel itthon mivel ma éjszaka lesz telihold azt hiszem. Ígérd meg hogy vigyázol magadra!*Adtam egy csókot neki*

93Rio háza - Page 4 Empty Re: Rio háza Hétf. Május 03, 2010 12:54 pm

Rosemary

Rosemary

*Teljesen elpirultam, attól amit csinált és mondott. Odahajoltam és lágyan megcsókoltam puha ajkait. Ráhajtottam a fejem a vállára és csillogó szemekkel néztem fel rá*

94Rio háza - Page 4 Empty Re: Rio háza Vas. Május 02, 2010 10:14 pm

Rio

Rio

-Te pedig hihetetlenül édes...*mosolyogtam rá és egy puszit adtm arcára*-Nem bírok veled betelni...*arcát cirogattam mig nedves ujjam bekaptam és lenyaltam*

95Rio háza - Page 4 Empty Re: Rio háza Vas. Május 02, 2010 10:11 pm

Rosemary

Rosemary

*Szinte eszemet vesztettem, abba a mámorba, amelyet Rio nyújtott nekem. Orgazmus után ernyedten feküdtem az ágyon. A levegőt szinte zihálva vettem. Oldalra néztem és rámosolyogtam* -Isteni vagy...*a hangom nagyon rekedt volt, az arcom pedig kipirult a szenvedélytől*

96Rio háza - Page 4 Empty Re: Rio háza Vas. Május 02, 2010 10:04 pm

Rio

Rio

*ujjam egyre gyorsabban mozgattam. Csikloját folyamatosan nyalogattam szivogattam amig el nem érte a csucsot. Amikor teste már nem remegett annyira egy utolso csókot leheltem rá és melllé feküdtem. Ujra tettre készen álltam. Ideje lesz hozzászoknom hogy most még nagyobb lett a falánkságom mint előtte*

97Rio háza - Page 4 Empty Re: Rio háza Vas. Május 02, 2010 9:52 pm

Rosemary

Rosemary

*Elkezdtem az ujját csalogatni és szívogatni. Mikor megéreztem lent a nyelvét felnyögtem. Elkezdtem alatta vonaglani, mert iszonyatosan élveztem amit csinál* -Így gyorsan...*nem tudtam befejezni, mert elakadt a lélegzetem*

98Rio háza - Page 4 Empty Re: Rio háza Vas. Május 02, 2010 9:48 pm

Rio

Rio

*Kihuztam ujját a szájából mielőtt véresre nem harapná és odanyújtottam az enyémet helyette. Nem akartam túl sokat teketóriázni. Gyors lekusztam lábai közé és ostromlásba kezdtem. Nyelvemmel izgatni kezdtem érzékeny pontját míg egy ujjam belé csusztattam*

99Rio háza - Page 4 Empty Re: Rio háza Vas. Május 02, 2010 9:44 pm

Rosemary

Rosemary

*Ívben megfeszítettem a hátam.* -Rio...*suttogtam két lélegzetvétel közt. A csípőmet lassan elkezdtem mozgatni, az ő kezében ellentétesen. Az egyik ujjamat bekaptam és ráharaptam, hogy ne nyögjek fel hangosan*

100Rio háza - Page 4 Empty Re: Rio háza Vas. Május 02, 2010 9:38 pm

Rio

Rio

-És ha épp ez a szándékom,*kérdeztem bőrébe suttogva és már melleit nyalogattam szívogattam míg kezem lesiklott lába közé és érzékeny pontját simogattam*

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [4 / 13 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.