Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Rio háza

2 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Go down  Üzenet [12 / 13 oldal]

276Rio háza - Page 12 Empty Re: Rio háza Pént. Ápr. 30, 2010 1:19 pm

Rio

Rio

- Ahogy te sem hogy mekkora kincs vagy..*suttogtam*

277Rio háza - Page 12 Empty Re: Rio háza Pént. Ápr. 30, 2010 1:14 pm

Rosemary

Rosemary

-Ne mondj ilyet. *suttogtam, miközben kedvesen mosolyogtam* -Nagyon nem vagy tisztába azzal, hogy milyen is vagy valójában...

278Rio háza - Page 12 Empty Re: Rio háza Pént. Ápr. 30, 2010 12:27 pm

Rio

Rio

*megráztam a fejem. Megfogtam kezét és egy apró puszit adtam rá* -Inkább te vagy túl értékes nő.. Nem érdemellek meg.

279Rio háza - Page 12 Empty Re: Rio háza Pént. Ápr. 30, 2010 12:19 pm

Rosemary

Rosemary

*Elmosolyodtam* -Annyira értékes férfi vagy. *megráztam a fejem* -Nem illek hozzád...

280Rio háza - Page 12 Empty Re: Rio háza Pént. Ápr. 30, 2010 12:02 pm

Rio

Rio

*Ha a szívem dobogna most biztos kiugorna a helyéről. * -Inkább azt mondanám hogy azóta változtam mióta ismerlek...*mondtam halkan mosolyogva. Ahol hozzért arcomhoz melegség áradt szét*

281Rio háza - Page 12 Empty Re: Rio háza Pént. Ápr. 30, 2010 11:53 am

Rosemary

Rosemary

*Rápillantottam és ledermedtem, mikor kimondta az "sz"-betűs szót. Csak pislogni tudtam, annyira megdöbbentem* -Engem nem zavar, hogy démon vagy. *mondtam végül halkan* -És egyáltalán nem vagy az a tipikus démon. *zavartan felemeltem a kezem és a tenyerem az arcára tettem. A hüvelykujjammal megsimogattam az arcát*

282Rio háza - Page 12 Empty Re: Rio háza Pént. Ápr. 30, 2010 11:46 am

Rio

Rio

*Hagytam hogy hátrébb húzodjon. Nagyot nyeltem szinte még mindig éreztem ajkait az enyémen. Tudtam hogy adnom kell neki időt és hogy ez nem fog olyan gyorsan menni, de ahhoz hogy vallomást tegyek ugy érzem már itt az idő.* -Rose.. én.. szeretlek. Tudom hogy csak egy démon vagyok és nem hozzád való. És nem is kérek semmit csak hagyd hogy vigyázzak rád..

283Rio háza - Page 12 Empty Re: Rio háza Pént. Ápr. 30, 2010 11:35 am

Rosemary

Rosemary

*Kinyitottam a szemem. Éreztem, hogy szinte tüzelt az arcom. Egy kicsit hátrébb húzódtam. Nem tudtam, hogy reagáljak erre. A csókja nagyon tetszett, szinte elolvadtam tőle*

284Rio háza - Page 12 Empty Re: Rio háza Pént. Ápr. 30, 2010 11:32 am

Rio

Rio

*Ajkai édesek és puhák voltak nehéz volt betelni vele, de lassan elhúzódott. Továbbra is arcát simogattam* -Csak azt amit az érzéseim diktálnak.. *suttogtam. nagyon reméltem hogy nem fog elmenekülni előlem.*

285Rio háza - Page 12 Empty Re: Rio háza Pént. Ápr. 30, 2010 7:53 am

Rosemary

Rosemary

*Lassan elhúzódtam tőle. Ajkaim még mindig szét voltak nyílva, és a szemeim is csukva voltak.* -Mit csinálsz? *suttogtam*

286Rio háza - Page 12 Empty Re: Rio háza Csüt. Ápr. 29, 2010 10:19 pm

Rio

Rio

*Amikor nem húzodott el másik kezemmel is arcát simogattam és gyengéden becézgettem ajkait. Vérem forrni kezdett, de visszafogtam*

287Rio háza - Page 12 Empty Re: Rio háza Csüt. Ápr. 29, 2010 10:15 pm

Rosemary

Rosemary

*Mikor megcsókolt, hirtelen el akartam húzódni de nem tudtam. Lassan behunytam a szemem és félénken visszacsókoltam. Még sosem csókolóztam, szóval fogalmam sem volt mit kell tennem.*

288Rio háza - Page 12 Empty Re: Rio háza Csüt. Ápr. 29, 2010 10:12 pm

Rio

Rio

*elmosolyodtam és óvatosan megcsókoltam.*

289Rio háza - Page 12 Empty Re: Rio háza Csüt. Ápr. 29, 2010 10:08 pm

Rosemary

Rosemary

*A légzésem szaporább lett, ahogy közelebb hajolt.* -Akkor nem hagytam...volna hogy elmenj. *suttogtam vissza. Behunytam a szemem mikor végigsimított az arcomon*

290Rio háza - Page 12 Empty Re: Rio háza Csüt. Ápr. 29, 2010 10:03 pm

Rio

Rio

- Akkor? *suttogtam vissza egyre közelebb hajolva hozzá. Egyik kezemet felmeltem és megsimogattam arcát* ~Szeretem..~

291Rio háza - Page 12 Empty Re: Rio háza Csüt. Ápr. 29, 2010 10:00 pm

Rosemary

Rosemary

*Rápillantottam a kezünkre és elmosolyodtam* -Semmi baj. Nem akartalak megbántani, ha csak sejtettem volna, hogy ezért mész el..*suttogtam*

292Rio háza - Page 12 Empty Re: Rio háza Csüt. Ápr. 29, 2010 9:58 pm

Rio

Rio

~Rohadék, mi a jó életet képzel magáról?~ *jobbnak láttam inkább befogni mert a végén csak sorozatos káromkodás hagyná el a szám. inkább megfogtam Rose kezét* -Ne haragudj hogy azt hittem a barátod.. ~Szemét disznó, de ezért még kapni fog. Majd..~

293Rio háza - Page 12 Empty Re: Rio háza Csüt. Ápr. 29, 2010 9:54 pm

Rosemary

Rosemary

*Félénken rápillantottam, majd egy halk sóhaj hagyta el az ajkam* -Miután elmentél...*megáztam a fejem* -Meg akart csókolni, de nem hagytam. Aztán elakartam onnan menni. Utánam jött és...*teljesen elvörösödtem* -Nekinyomott egy fának és megcsókolt. Persze ismét ellöktem magamtól, és mondtam neki, hogy ezt azért nem így kéne. Erre megint meg akart csókolni...*zavaromba a körmömet kezdtem piszkálni*

294Rio háza - Page 12 Empty Re: Rio háza Csüt. Ápr. 29, 2010 9:50 pm

Rio

Rio

*Erőt vettem magamon és elfolytottam a mérgem. Odasétáltam és letérdeltem elé igy nem tudja elforditani ugy a tekintetét hogy ne lássam* -Rose kérlek áruld el!

295Rio háza - Page 12 Empty Re: Rio háza Csüt. Ápr. 29, 2010 9:47 pm

Rosemary

Rosemary

*Lehajtottam a fejem és megráztam a fejem* -Felejtsd el. Semmi...

296Rio háza - Page 12 Empty Re: Rio háza Csüt. Ápr. 29, 2010 9:45 pm

Rio

Rio

*összehuztam a szemöldököm.* -Milyen multkori eset? Mit csinált veled? ~Ha erőszakoskodott vele én megölöm!!~

297Rio háza - Page 12 Empty Re: Rio háza Csüt. Ápr. 29, 2010 9:41 pm

Rosemary

Rosemary

*Megráztam a fejem* -Pedig nem a pasim. *odamentem az ágyhoz és leültem a szélére* -Csak ő szeretne velem úgy lenni. Én viszont a múltkori eset után nem szeretnék. *elpirultam*

298Rio háza - Page 12 Empty Re: Rio háza Csüt. Ápr. 29, 2010 9:38 pm

Rio

Rio

*Hirtelen olyan volt mintha egy nagy kő esett volna le a szívemről.* -Csak mert ugy fogta a kezed amikor meggyógyitottm a karod mintha együtt lennétek.. Legalábbis a gondolatai is igy jöttek le. Bár bocs semmi közöm hozzá.

299Rio háza - Page 12 Empty Re: Rio háza Csüt. Ápr. 29, 2010 9:36 pm

Rosemary

Rosemary

*Értetlenül néztem rá* -Sid nem a barátom. *nagy szemekkel néztem rá. Nem értettem, hogy ezt honnan feltételezte*

300Rio háza - Page 12 Empty Re: Rio háza Csüt. Ápr. 29, 2010 9:35 pm

Rio

Rio

*Nekitámaszkodtam az ajtó félfának*-A barátod, pasid.. Sid ha jol emlékszem a nevére.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [12 / 13 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.