Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Rio háza

2 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Go down  Üzenet [2 / 13 oldal]

26Rio háza - Page 2 Empty Re: Rio háza Szomb. Május 08, 2010 8:21 pm

Rosemary

Rosemary

-Hát mert te nem...érted...*inkább elhallgattam. Nem akartam totál hülyét csinálni magamból*

27Rio háza - Page 2 Empty Re: Rio háza Szomb. Május 08, 2010 8:16 pm

Rio

Rio

*Erre már volt egy ötletem de nem akartam ellőni a dolgot. Bár későbbre akartam de ha tényleg terhes akkor kicsit előbbre kell hoznom.* -Ezt miből gondolod hogy azon kívül fog születni,*kérdeztem széles mosollyal arcomon*

28Rio háza - Page 2 Empty Re: Rio háza Szomb. Május 08, 2010 8:12 pm

Rosemary

Rosemary

-Nem fogom. *Lassan megnyugodtam* -Igaz, hogy még nagyon fiatal vagyok, de elvégre most sem élem ki magam. Az egyetlen amit sajnálok, hogy csak az, hogy házasságon kívül születik.

29Rio háza - Page 2 Empty Re: Rio háza Szomb. Május 08, 2010 7:53 pm

Rio

Rio

-Kicsim, nyugi! Ezt nem azért mondtam mert ezt szeretném, csak te még fiatal vagy és nem szeretném ha később megbánnád hogy nem éltél.

30Rio háza - Page 2 Empty Re: Rio háza Szomb. Május 08, 2010 2:23 pm

Rosemary

Rosemary

*Hirtelen megmerevedtem* -Hogy mi? *felkönyököltem és nagy szemekkel néztem rá*-Eszem ágában sincs őt megölni...*hápogtam*

31Rio háza - Page 2 Empty Re: Rio háza Szomb. Május 08, 2010 2:03 pm

Rio

Rio

*puszit adtam homlokára és szorosan öleltem* -Biztos vagyok benne hogy jó anya leszel. Bár ha nem akarod megtartani én azt is megértem.

32Rio háza - Page 2 Empty Re: Rio háza Szomb. Május 08, 2010 1:54 pm

Rosemary

Rosemary

*Bólintottam egy aprót és halványan elmosolyodtam* -Hihetetlen, hogy egy kisbaba van bennem...*lenéztem a hasamra ismét és folyamatosan mosolyogtam*

33Rio háza - Page 2 Empty Re: Rio háza Szomb. Május 08, 2010 1:45 pm

Rio

Rio

*hasát simogattam majd egy csókot adtam homlokára* -Akkor ezekszerint szülök leszünk...*lehet most nagyon önző vagyok de örültem neki.*

34Rio háza - Page 2 Empty Re: Rio háza Szomb. Május 08, 2010 12:08 pm

Rosemary

Rosemary

~Nagyszerű...Ebből hogy mászok ki...~ *csendesen ettem tovább, majd mikor erről a tányérról is elfogyott minden letettem a kis asztalra a tányért és hozzábújtam Riohoz. Lenéztem a hasamra és végigsimítottam rajta* -Szinte biztos vagyok benne. Vegyünk női megérzésnek....

35Rio háza - Page 2 Empty Re: Rio háza Szomb. Május 08, 2010 11:45 am

Rio

Rio

*leültem vissza mellé miután elvette a tányért. Mosolyogva figyeltem.* -Lehet igazad van és van egy pocaklakó odabent.*hasára tettem a kezem*

36Rio háza - Page 2 Empty Re: Rio háza Szomb. Május 08, 2010 10:12 am

Rosemary

Rosemary

*Elvettem tőle a tányért és szinte azonnal falni kezdtem. Nagyon éhes voltam, amit nem volt megszokott, mivel telihold után alig bírok valamit legyűrni a torkomon...most meg? Mintha csak valami konyhamalac lennék. Valami tuti nincs rendben velem, és csak remélhettem, hogy ez valami átmeneti dolog. Megálltam egy pillanatra az evéssel és felpillantottam Riora* -Azt hiszem bajban vagyok....*tudtam, hogy érti mire gondolok, így inkább folytattam az evést, vagy amit per pillanat én csinálok, a falást*

37Rio háza - Page 2 Empty Re: Rio háza Pént. Május 07, 2010 9:56 pm

Rio

Rio

*nagy szemekkel néztem rá majd elmosoylodtam* -Persze.*elvettem tőle a tányért és egy ujabb adaggal tértem vissza*

38Rio háza - Page 2 Empty Re: Rio háza Pént. Május 07, 2010 9:41 pm

Rosemary

Rosemary

*Nagyon gyorsan megettem az kiszedett adagot és még mindig éhes voltam. Ránéztem Riora* -Ugye van még? *lenyaltam a szám széléről egy kis szószt* -Még éhes vagyok.

39Rio háza - Page 2 Empty Re: Rio háza Pént. Május 07, 2010 9:24 pm

Rio

Rio

*elvettem a tányért és leültem mellé. és lassan megettem amit kiszedett, majd meglepve néztem hogy azt a nagy adagot amit kiszedett magának megette*

40Rio háza - Page 2 Empty Re: Rio háza Pént. Május 07, 2010 9:11 pm

Rosemary

Rosemary

-Köszi drága. *egy puszit dobtam felé és majd szedtem neki is meg magamnak egy jó nagy adagot. Betáncoltam a nappaliba, mert tévé előtt akartam megenni. Letettem az ölembe a kaját majd kacsoltam a tvt*

41Rio háza - Page 2 Empty Re: Rio háza Pént. Május 07, 2010 1:23 pm

Rio

Rio

*bólintottam mosolyogva* -Eszek veled.

42Rio háza - Page 2 Empty Re: Rio háza Pént. Május 07, 2010 11:50 am

Rosemary

Rosemary

*Elmosolyodtam* -És most eszel velem. *Nagy cica szemekkel néztem rá*

43Rio háza - Page 2 Empty Re: Rio háza Csüt. Május 06, 2010 10:04 pm

Rio

Rio

-Szoktam bár nem szükséges.*mosolyogtam rá*

44Rio háza - Page 2 Empty Re: Rio háza Csüt. Május 06, 2010 9:35 pm

Rosemary

Rosemary

*Vigyorogva léptem hátrébb.* -Okéé. *Elvettem a kezéből egy tányért és szedtem ki neki, de hirtelen eszembe jutott valami* -Te eszel?

45Rio háza - Page 2 Empty Re: Rio háza Csüt. Május 06, 2010 9:23 pm

Rio

Rio

-Oké.. Akkor a te zombid leszek!*nevettem és egy csókot nyomtam homlokára*-Egyél szivem mielött rosszul leszel most meg ezért.

46Rio háza - Page 2 Empty Re: Rio háza Csüt. Május 06, 2010 9:07 pm

Rosemary

Rosemary

*csillogó szemekkel néztem rá, miközben beszélt. Elég bárgyún vigyoroghattam, de hát annyira szerettem, hogy nem tehettem róla, majd a zombis résznél megint felnevettem* -Aha. Hát halott vagy és "feléledtél", akkor zombi vagy...*nevettem*

47Rio háza - Page 2 Empty Re: Rio háza Csüt. Május 06, 2010 8:39 pm

Rio

Rio

- De ő annak hinne ha elmenekülnék. És lásd be akkor tényleg az is lennék. Nem érdemelnélek meg ha még a bátyádtól is menekülök. *szorosan öleltem derekánál fogva* -Nem tud kért tenni bennem. Csak én tudnék benne de azt nem tenném. * viszonoztam csókját majd felvontam egyik szemöldököm* -Hogy mi? Kis zombi?*felnevettem*

48Rio háza - Page 2 Empty Re: Rio háza Csüt. Május 06, 2010 8:24 pm

Rosemary

Rosemary

*Elmosolyodtam és odaléptem hozzá* -Nem vagy puhány. *felnyújtóztam és megcsókoltam* -Mi kárt tehet benned? Megöl? Hmm...kértem, hogy meg tudja tenni tekintve, hogy nem élsz. *suttogtam az ajkaiba és apró puszikat adtam a szájára* -Kis zombim...*elnevettem magam*

49Rio háza - Page 2 Empty Re: Rio háza Csüt. Május 06, 2010 7:14 pm

Rio

Rio

-Köszi hogy figyelmeztetsz, de ettől függetlenül nem fogok megfutamodni. Bár visszaütni sem. Ha köddé válnék csak azt mutatnám hogy puhány vagyok és nem érdemellek meg.

50Rio háza - Page 2 Empty Re: Rio háza Csüt. Május 06, 2010 3:29 pm

Rosemary

Rosemary

-Ja azért mondanom kell, hogy eléggé...agresszív. Szóval szerintem ha hirtelen neked ugrik meg ilyenek akkor válj láthatatlanná. *nevettem* -Addig meg majd lehiggasztom.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [2 / 13 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.