Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Chloe és Damien háza

3 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Chloe és Damien háza Empty Re: Chloe és Damien háza Pént. Május 14, 2010 8:39 pm

Damien

Damien

*körbenéztem*-Szép...*kérdésére szemem felcsillant nem kellett kétszer mondania egyből odaléptem hozzá és egyból szenvedélyesen csókoltam*

2Chloe és Damien háza Empty Re: Chloe és Damien háza Pént. Május 14, 2010 4:31 pm

Chloe

Chloe

-Nekem nem kell. Totál kábulatba van a csávó, majd lefekszik és azt hiszi, hogy álmodta hogy itt élt. *hátrapillantottam és felnevettem. Beértünk egy szobába, amely nagyon elegánsan volt berendezve. Az ágy pedig hatalmas volt. Szélesen elmosolyodtam. Odamentem és ledobtam magam a tetejére* -Na..? Felavatjuk? *nevettem*

3Chloe és Damien háza Empty Re: Chloe és Damien háza Pént. Május 14, 2010 12:50 pm

Damien

Damien

*Megfogtam a kezét és mentem utána* -Édesem.. legalább kitörölted az elméjét?

4Chloe és Damien háza Empty Re: Chloe és Damien háza Csüt. Május 13, 2010 12:41 pm

Chloe

Chloe

-Akkor most húzd szépen el a csíkot. *Mikor nem mozdult felsóhajtottam és legyintettem egyet a kezemmel, mire azonnal megindult* -Na látod. Megy ez neked. *Mikor eltűnt a tulaj visszanéztem Damienre. A szemem ismét barna lett mint előtte.* -Gyere nézzünk körbe. *megfogtam a kezét és felvezettem a lépcsőn*

5Chloe és Damien háza Empty Re: Chloe és Damien háza Szer. Május 12, 2010 2:40 pm

Damien

Damien

-Az.. ellenálhatatlan..*vigyorogtam, majd figyeltem ahogy a tulajhoz sétál.*

6Chloe és Damien háza Empty Re: Chloe és Damien háza Hétf. Május 10, 2010 8:31 pm

Chloe

Chloe

-Mert olyan ellenállhatatlan vagyok? *suttogtam a szájába és magamhoz húztam. Egy ajtó kinyílt, majd odapillantottam és megláttam a kábulatban lévő tulajdonost. A szemem ismét fekete lett, ahogy a tulajt néztem. Végigsimítottam Damien arcán majd odamentem Mr. Hudson-höz.*
-Elintézte? *kérdeztem kifejezéstelen arccal, mire a pasas bólintott egyet*
-Oké. Ezt már szeretem.

7Chloe és Damien háza Empty Re: Chloe és Damien háza Hétf. Május 10, 2010 7:53 pm

Damien

Damien

-Ezt imádom benned. Fogalmam sincs miért.*viszonoztam szenvedélyes csókját*

8Chloe és Damien háza Empty Re: Chloe és Damien háza Hétf. Május 10, 2010 7:10 pm

Chloe

Chloe

-Hát azt melegen ajánlom édes. *suttogtam az ajkaiba és szenvedélyesen megcsókoltam*

9Chloe és Damien háza Empty Re: Chloe és Damien háza Hétf. Május 10, 2010 1:55 pm

Damien

Damien

-Mert még így is imádlak!

10Chloe és Damien háza Empty Re: Chloe és Damien háza Vas. Május 09, 2010 5:00 pm

Chloe

Chloe

*Halkan felnevettem* -Miért is?

11Chloe és Damien háza Empty Re: Chloe és Damien háza Vas. Május 09, 2010 1:07 pm

Damien

Damien

* Chloera mosolyogtam. Már nyomát sem látni benne azt a viselkedést ahogy a tulajjal bánt. Odamentem hozzá és magamhoz vontam* -Hihetetlen vagy.

12Chloe és Damien háza Empty Re: Chloe és Damien háza Szomb. Május 08, 2010 10:28 am

Chloe

Chloe

*Arra késztettem a pasast, hogy menjen és rendezzen elő mindent, majd menjen el a házból minden cókmókjával együtt. Figyeltem, ahogy elmegy, majd mosolyogva hátrapillantottam Daminere. Az előbbi keménység szinte egycsapásra eltűnt a szememből, és a helyét átvette a gyengédség. Odaléptem hozzá és teljesen hozzásimultam*

13Chloe és Damien háza Empty Re: Chloe és Damien háza Pént. Május 07, 2010 4:40 pm

Damien

Damien

*Alig bírtam visszafogni a nevetést. Mosolyogva a fejemet ráztam. *

14Chloe és Damien háza Empty Re: Chloe és Damien háza Pént. Május 07, 2010 4:26 pm

Chloe

Chloe

-Aha és éppen azért adja nekünk ingyen. Tudja gazdasági válság van, bár ahogy itt körbenézek ön ezt nem veszi észre, de most majd igen. *ördögi vigyorra húzódott a szám. Kiléptem Damien öleléséből és közelebb mentem a tulajhoz, mire ő hátrálni kezdett.* -Ne akarja hogy kényszerítsem. *"kedvesen" mosolyogtam*
-Biztonságiak! *mikor elrikkantotta magát egy pillanat alatt a férfi előtt teremtem és legyintettem egyet a kezemmel, mire nekivágódott a falnak. Egy pillanatra látszólag még a lélegzete is elakadt*
-Szerintem gondolja át...*Leguggoltam elé és mélyen a szemébe néztem. Belemásztam a fejébe és felállítottam.* -És most szépen felhívod az ügyvéded és intézkedsz, hogy az én és a kedvesem nevére kerüljön mindez...egy kis plusszpénzt is elfogadok. Mondjuk...2 milliót...elvégre ne legyünk telhetetlenek...

15Chloe és Damien háza Empty Re: Chloe és Damien háza Pént. Május 07, 2010 4:13 pm

Damien

Damien

*körbenéztem a lakásban majd végigmértem a tulajt. Amikor végignézett Chloen magamhoz vontam és legszivesebben morogtam is volna de azt inkább nem tettem.*

16Chloe és Damien háza Empty Re: Chloe és Damien háza Pént. Május 07, 2010 3:25 pm

Chloe

Chloe

*Mikor a komornyik készségesen beengedett minket elmosolyodtam.*
-Az uram egy pillanat és jön. *amint elment a komornyik szélesen elvigyorogtam. Alig vártam, hogy egy kicsit megszadizzam a tulaj elméjét. Szinte már könyörögtek érte az érzékeim. Pár perc múlva már jött is egy köpcös szottyadt faszi. Próbáltam nem undorodva ránézni*
-Üdv Mr. Hudson. *köszöntem rá. A férfi egy pillanatig nagy kikerekedett szemekkel nézett rám, majd úgy látszik beindult a férfi ösztöne mert végignézett rajtam, amint meg sem lepődtem*
-Ü...üdvözlöm, talán ismerjük egymást? *Rápillantottam a komornyikra és arra késztettem, hogy menjen innen el. Visszafordultam a tulaj felé*
-Még nem, de hamarosan megismerjük. Tudja, én és a párom, házat nézünk magunknak és az öné nagyon tetszik. Megfelelne nekünk. *Láttam, hogy a férfi, értetlen arcot vág*
-Bocsásson meg kisasszony, de valaki valószínűleg félreinformálta önt. A ház nem eladó. *szélesen elmosolyodtam, ahogy ezeket mondta*
-Ugyan...*legyintettem* -Ki beszél itt eladásról. Ön ingyen fogja nekünk odaadni. *vigyorogtam, és rápillantottam Damienre, mire férfi felnevettet. Odakaptam a tekintetem és szúros pillantást vetettem rá* -Mi az ami ennyire vicces? *mordultam rá, mire a vén fószer egyből elkomolyodott és nagyot nyelt*
-Ingyen? Ez a ház tudja mennyit ér kisasszony? 4 millió fontot...

17Chloe és Damien háza Empty Re: Chloe és Damien háza Pént. Május 07, 2010 2:44 pm

Damien

Damien

*Meg kellett hagyni hogy izlése az nem semmi. Nem érte be akármivel az látszik. Én inkább csak csendben maradtam és figyeltem az eseményeket.*

18Chloe és Damien háza Empty Re: Chloe és Damien háza Pént. Május 07, 2010 2:08 pm

Chloe

Chloe

*elvigyorodtam és magamhoz húztam Damient* -Mindig is jó ízlésem volt. Csak pénzem nem volt, hogy kihasználjam...*vigyorogva megindultam a ház bejárata felé. Bepillantottam a kapun, mikor észrevettem egy biztonsági őrt. Belemásztam a fejébe és elpateroltam onnan. Kinyitottam a kaput a gondolatommal és bementem a hatalmas birtokra. Elismerően néztem körbe. Megnyomtam a csengőt, mire egy komornyik kinyitotta az ajtót. Elővettem a legszebb mosolyom* -Üdvözlöm! Mr. Hudson itthon van? *megrebesgettem a pilláimat*

19Chloe és Damien háza Empty Re: Chloe és Damien háza Pént. Május 07, 2010 1:58 pm

Damien

Damien

*Ahogy megláttam a házat elált a szavam. Még álmomban sem mertem volna ilyen házban lakni.* -Nem semmi...

20Chloe és Damien háza Empty Re: Chloe és Damien háza Pént. Május 07, 2010 12:09 pm

Chloe

Chloe

Kívülről:

Chloe és Damien háza Ar122393713068923

Konyha:

Chloe és Damien háza Gallery_kitchen_luxury_pine

Hálószoba:

Chloe és Damien háza Feng%20shui%20bedroom-saidaonline

Fürdőszoba:

Chloe és Damien háza Bathroom-600

Hátsó kert:

Chloe és Damien háza Full-luxury-costa-rica-pool

21Chloe és Damien háza Empty Chloe és Damien háza Pént. Május 07, 2010 12:01 pm

Aryanna

Aryanna
Admin

***

http://nemesis.vampire-legend.com

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.