Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Damien Hale

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Damien Hale Empty Damien Hale Pént. Ápr. 23, 2010 3:33 pm

Damien

Damien

TELJES NÉV: Damien Hale

BECENÉV: eddig még nem becézett senki

FAJ: angyal/ bukott

FOGLALKOZÁS: -

KOR: 900 éves

SZÜLETÉS IDEJE: 1110-ben

SZÜLETÉS HELYE:

ELHALÁLOZÁS IDŐPONTJA: 1137-ben

APA: Dario Hale

ANYA: Gilbertine Jones

TESTVÉREK: -

EGYÉB: -

PÁR: nah ezt még elképzelni is furcsa lenne..

HAJ: sötét barna, majd nem fekete

SZEMSZÍN: kék

ÖLTÖZET: mikor milyenem van.. a lényeg hogy kényelmes legyen. Egy valami amit rám nem tudnának erőszakolni és az a rózsaszín buzis dolgok.

KÜLÖNLEGES ISMERTETŐ JEGY/JEGYEK: a szárnyaim eléggé annak számítanak.

FEGYVEREK: -

KÜLÖNLEGES KÉPESSÉG: empátia, amivel már megtanultam együtt élni és háttérbe szorítani ha kell

JELLEM: Mindig segítettem ott ahol épp szükség volt rám, nem mondhatnám hogy önző bunkó jellem vagyok, csak ha nagyon muszáj. Ha lehet mindig próbálom a dolgok pozitív oldalát nézni, bár mióta bukott angyal lettem ez elég nehéz.

ÉLETRAJZ:
Nem mondhatnám hogy egyszerű családba születtem, bár nem is voltunk gazdagok. Apám mindig azt nézte miből húzhat hasznot. Édesanyámat viszont szerettem.. nagyon is.. Nem olyan volt mint apám. Ő kedves volt hallgatag mindenkiben meglátta a jót. Soha nem értettem mire volt jó régen a kényszerházasság, de szegény édesanyám sem úszta meg. Pedig sokkal jobbat érdemelt volna. Gyerekkoromban apámat szinte soha nem láttam, minden időm édesanyámmal töltöttem. Felnőttként apám rendszeresen vitt magával az elitbe de valahogy soha nem voltam közéjük való és ezt ki is mutatták. Jobban szerettem segíteni másokon mint hogy azt néztem volna hogy tapossam el őket. Nem volt elég hogy dúlt a háború a környező országokban, ami hozzánk is elért. Minden házba betörtek a katonák és amit tudtak elvittek, a nőket elhurcolták. Bár én nem adtam fel harc nélkül az édesanyám sokat jelentett nekem. Nem akartam hogy még szörnyűbb sorsra jusson de sajnos végig kellett néznie ahogy egyetlen fiát lelövik és megverik majd meghal. Amikor újra magamhoz tértem minden fehér volt körülöttem, angyal lettem aki az embereket terelte a helyes útra. Mire visszatértem a földre anyámon már nem tudtam segíteni. Évekig segítettem másokon míg meg nem ismertem Serenát aki démon volt. Beleszerettem bár ez nagy hiba volt. Azt hittem bízhatok benne de tévednem kellett.. Cserben hagyott és bukott angyal lett belőlem.

Damien Hale Damien_www.kepfeltoltes.hu_

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Similar topics

-

» Chloe és Damien háza

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.