Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Chloe Minas

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Chloe Minas Empty Chloe Minas Pént. Ápr. 23, 2010 4:45 pm

Chloe

Chloe

TELJES NÉV: Cloe Minas
BECENÉV: Meg ne próbálj becézni!!

FAJ: Démon

FOGLALKOZÁS: Féltékenység démona

KOR: 2000 éves vagyok

SZÜLETÉS IDEJE: Kr.u. 10

SZÜLETÉS HELYE: Görögország

ELHALÁLOZÁS IDŐPONTJA: Kr.u. 33 október 10.

APA: Kain Minas

ANYA: Iria Peris

TESTVÉREK: Nincs

EGYÉB: -

PÁR: Ez kurva jó... *szakad a nevetéstől*

MAGASSÁG: 174 cm

TESTALKAT: Tökéletes alak, formás idomok.

SÚLY: 54 kg

HAJ: Szőke

SZEMSZÍN: Barna

ÖLTÖZET: Kihívó, mélyen dekoltált bőrruhák, és minden amiből mindenem kint van Wink

KÜLÖNLEGES ISMERTETŐ JEGY/JEGYEK: Nincs

FEGYVEREK: Nincs rá szükségem.

KÜLÖNLEGES KÉPESSÉG: Manipuláció, Láthatatlanná válás és gondolat olvasás ( kivéve az angyaloknál).

JELLEM: Hihetetlenül féltékeny, arrogáns, bunkó, önző, akaratos, kacér és kíméletlen vagyok.

ÉLETRAJZ:
Görögországban születtem, nagyon szegény családban. Már gyermekkoromban kint voltam az utcán és koldultam. Kész katasztrófa volt az életem. A többi gyerek mindig megvert, mert elég védtelen voltam és gyenge az éhség miatt. Ahogy egyre idősebb lettem, egyre több gyűlölet szorult belém. Szörnyű volt látni, ahogy mások szép ruhákban és ékszerekben járnak, míg én örülök ha enni tudok. Arról nem is beszélve, hogy a családom sem állt mellettem. Én csak arra voltam jó nekik, hogy dolgozzam helyettük. Egy nap fogtam magam és elmentem tőlük. Hosszú évekig nem is hallottam felőlük. Egy cél lebegett csak a szemem előtt, minél több pénzt keresni és bosszút állni azokon, akik megaláztak az életem folyamán. Egyre jobban beletanultam a csalásba és a lopkodásba. Viszont egyszer rosszul sült el a dolog. Elkaptak egy akcióm alkalmával és felakasztottak. A pokolba mentem, ahol Lucifer felajánlott nekem egy posztot. Akkor lettem a féltékenység démona, ami nagyon illett hozzám. Visszajöttem a földre és szép lassan az őrületbe kergettem mindenkit, akik ártottak nekem.
Lassan kétezer éve bolyongok a világban és minél több embert próbálok tönkretenni, ahogy régen is tették velem.

Chloe Minas 212861_britney_spears_koncert

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Similar topics

-

» Chloe zuga
» Chloe és Damien háza

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.