Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Rio háza

2 posters

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Go down  Üzenet [1 / 13 oldal]

1Rio háza Empty Re: Rio háza Vas. Május 09, 2010 2:11 pm

Rio

Rio

*Mosoylogva végig mértem* -Nekem tökéletesen megfelelsz. *megfogtam a kezét* -Mehetünk?*majd mikor bólintott eltüntünk*

2Rio háza Empty Re: Rio háza Vas. Május 09, 2010 1:47 pm

Rosemary

Rosemary

*Rövidesen kijöttem a szobából* -Remélem így jó leszek. *végignéztem magamon. Hát eléggé kényelmesen voltam felöltözve az biztos*

3Rio háza Empty Re: Rio háza Vas. Május 09, 2010 1:41 pm

Rio

Rio

*Bementem a szobámba és felöltöztem. A nappaliban vártam rá*

4Rio háza Empty Re: Rio háza Vas. Május 09, 2010 1:29 pm

Rosemary

Rosemary

*Egy másodpercig még nagy szemekkel néztem rá, majd elmosolyodtam és kimentem a fürdőből. Felkaptam magamra valami kényelmes ruhát, bár nem tudtam, hova szeretne vinni. Mivel nagyon kíváncsi voltam, így nem bíbelődtem a smikkel sem.*

5Rio háza Empty Re: Rio háza Vas. Május 09, 2010 1:11 pm

Rio

Rio

*Majd meglátod*mosolyogtam rá* -Öltözz fel. *Lassan megy majd le a nap így pont tökéletes lesz.*

6Rio háza Empty Re: Rio háza Vas. Május 09, 2010 12:57 pm

Rosemary

Rosemary

*Felvontam a szemöldököm és felpillantottam rá* -Milyen meglepés?

7Rio háza Empty Re: Rio háza Vas. Május 09, 2010 12:43 pm

Rio

Rio

*Elmosolyodtam és szorosan öleltem magamhoz* -Van egy meglepetésem neked...*suttogtam a fülébe.*

8Rio háza Empty Re: Rio háza Vas. Május 09, 2010 12:30 pm

Rosemary

Rosemary

*Félig lehunyt szemekkel figyeltem, ahogy mosdat. Elmosolyodtam és hagytam, hadd csinálja. Mikor végzett elzártam a csapot és hozzásimultam, közben az egyik kezemmel kinyúltam a törölközőért, melybe becsavartan mindkettőnket*

9Rio háza Empty Re: Rio háza Vas. Május 09, 2010 11:44 am

Rio

Rio

*orrom végig simítottam nyakán majd egy csókot adtam jakaira mosolyogva. Mikor meg tudott állni a lábain lábraállitottam és megmosdattam alaposan*

10Rio háza Empty Re: Rio háza Szomb. Május 08, 2010 10:09 pm

Rosemary

Rosemary

*Mikor vége tért az ő orgazmusa is, és az én sokadikom is elégedetten elmosolyodtam. Szinte alig kaptam levegőt* -Atya.Úr.Isten. *pihegtem alatta*

11Rio háza Empty Re: Rio háza Szomb. Május 08, 2010 10:05 pm

Rio

Rio

*hagytam hogy irányítson ahogy neki jó. Folyamatos orgazmusai után már nem birtam tartani magam és vele együtt élveztem el. Nevét suttogva*

12Rio háza Empty Re: Rio háza Szomb. Május 08, 2010 9:55 pm

Rosemary

Rosemary

-Jézusom...*hangosan felnyögtem, mikor belémhatolt. Akkor már el is élveztem egyszer. Hihetetlen mit ki nem tudott belőlem váltani. Megkapaszkodtam az egyik csőbe és vele együtt elkezdtem mozogni. Szenvedélyesen csókoltam neki vissza miközben az egész testem az orgazmustól remegett. mikor lecsillapodott egy kicsit összeszedtem magam és megint mozogni kezdtem*

13Rio háza Empty Re: Rio háza Szomb. Május 08, 2010 9:49 pm

Rio

Rio

*Testem égett a vágytól és szinte fel tudtam volna robbani. Pont annyira emetem meg hgy csípőnk egy magasságba legyen Hozzádörgöltem magam. Ahogy megéreztem nedvességét az agyamat elboritotta valami és egy mozdulattal belé hatoltam. Vadul faltam nyakát majd ajkait.* -Élvezz nekem.. ahányszor csak tudsz... *suttogtm ajkaiba*

14Rio háza Empty Re: Rio háza Szomb. Május 08, 2010 9:43 pm

Rosemary

Rosemary

*Hangosan felnyögtem, mikor a fülembe suttogott. Teljesen elborította az agyamat a szenvedély. Megtettem amit kért. Mikor megemelt meglepődtem, mert nem értettem, mit akarhat, belenéztem a gyönyörű szemeibe, melyben most tűz lobogott*

15Rio háza Empty Re: Rio háza Szomb. Május 08, 2010 9:35 pm

Rio

Rio

*Elképesztő látványt nyujtott ahogy tökéletes testén végigfolyt a víz. Megragadva az alkalmat mikor kicsit hátrahajtotta fejét belenyaltem nyakába majd forró csókokat leheltem rá. Szorosan magamhoz vontam hogy testünk egymáshoz simuljunk meredező férfiasságom hasának nyomódott. Hátrálni kezdtem a csempéhez.* -Nyisd szét a lábad...*morogtam a fülébe amikor megtette megemeltem*

16Rio háza Empty Re: Rio háza Szomb. Május 08, 2010 9:31 pm

Rosemary

Rosemary

*Zihálni kezdtem, mikor letépte rólam a ruhákat. Megnyitottam a vizet, így végigfolyt rajtunk a víz. Lehúztam róla a pólót, majd a nadrágot, így teljesen meztelenül állt előttem. A víz végigfolyt a testemen, miközben hátrasimítottam a hosszú hajam*

17Rio háza Empty Re: Rio háza Szomb. Május 08, 2010 9:27 pm

Rio

Rio

*még szélesebb lett a mosolyom*-Ezer örömmel.*suttogtam felkaptam és bevittem a fürdőbe. Ott mintha kibujt volna belőlem a vadállat és kiméletlenül elkezdtem letépni a ruháját az enyémmel együtt míg ajkait vadul faltam.*

18Rio háza Empty Re: Rio háza Szomb. Május 08, 2010 9:25 pm

Rosemary

Rosemary

*Halkan felnyögtem. Levettem a kezem az övéről és hátrabiccentettem a fejem a kéjtől. Pihegni kezdtem alatta.* -mi lenne, ha ezt a zuhany alatt folytatnánk?

19Rio háza Empty Re: Rio háza Szomb. Május 08, 2010 9:20 pm

Rio

Rio

*fegyeltem ahogy ráteszi kezét az enyémre és egyre lejjebb viszi. Elvigyorodtam és hagytam hogy becsusztassa a bugyija alá. A fehérnemű alatt már önálló életre keltek ujjaim izgatni kezdtem.*

20Rio háza Empty Re: Rio háza Szomb. Május 08, 2010 9:10 pm

Rosemary

Rosemary

*Rátettem a kezem kenyerére és végigsimítottam vele a hasamon, majd lejjebb csúsztattam a kezem a bugyimhoz és huncuton elmosolyodtam*

21Rio háza Empty Re: Rio háza Szomb. Május 08, 2010 8:58 pm

Rio

Rio

-Igen*mosolyodtam el* -Te pedig jó anyuka.. *viszonoztam lágy csókját kezem a hasára tévedt*

22Rio háza Empty Re: Rio háza Szomb. Május 08, 2010 8:50 pm

Rosemary

Rosemary

-el is mosogattál, hogy ilyen sokáig voltál kint? *felültem és belecsúsztam az ölébe* -Édes egy apuka leszel...*lágyan megcsókoltam*

23Rio háza Empty Re: Rio háza Szomb. Május 08, 2010 8:41 pm

Rio

Rio

*Elmostam a tányérokat majd visszamentem hozzá és leültem vissza mellé. Magamhoz húztam*

24Rio háza Empty Re: Rio háza Szomb. Május 08, 2010 8:32 pm

Rosemary

Rosemary

*Felkönyököltem és néztem, ahogy kimegy a nappaliból. Elmosolyodtam magamba, majd végigsimítottam a hasamon. Zoe..lesz mit mesélnem.*

25Rio háza Empty Re: Rio háza Szomb. Május 08, 2010 8:26 pm

Rio

Rio

-Még nem.. de ami késik nem múlik.*mosolyogtam tovább majd felvettem a tányérokat és kimentem velük a konyhába*

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 13 oldal]

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.