Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Rio háza

2 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Go down  Üzenet [13 / 13 oldal]

301Rio háza - Page 13 Empty Re: Rio háza Csüt. Ápr. 29, 2010 9:31 pm

Rosemary

Rosemary

*Kikerekedett a szemem* -A kim?

302Rio háza - Page 13 Empty Re: Rio háza Csüt. Ápr. 29, 2010 9:30 pm

Rio

Rio

-Örülök hogy tetszik*kérdésére arcom kicsit eltorzult de megprobáltattam mosolyt erőltetni rá* -Persze,, attol mert én vagyok a lakótársad a barátod jöhet.

303Rio háza - Page 13 Empty Re: Rio háza Csüt. Ápr. 29, 2010 9:26 pm

Rosemary

Rosemary

*Mentem Rio után. Minden szobába bekukkantottam, majd mikor az enyémhez értünk elmosolyodtam egy kicsit és bementem. Nagyon szép színe volt a szobának. Halványlila. A kedvencem. Hátrapillantottam*- Nagyon tetszik a szoba. Köszönöm még egyszer. Mosolyogtam. *elgondolkoztam* -Látogatókat fogadhatok?

304Rio háza - Page 13 Empty Re: Rio háza Csüt. Ápr. 29, 2010 9:20 pm

Rio

Rio

*Bekisértem a nappaliba, letettem a táskáját* -Egy perc csak felöltözöm. *eltüntem a szobámban, majd egy fekete ingben és egy fekete farmerban jöttem vissza.* -Akkor körbevezetlek. *Elöször elkísértem a konyháig megmutattam hol találja a fürdőszobát majd a a szobáját ami az enyémmel szemben volt*

305Rio háza - Page 13 Empty Re: Rio háza Csüt. Ápr. 29, 2010 9:15 pm

Rosemary

Rosemary

*Egy kicsit megkönnyebbültem, mikor nem küldött el. Félénken beljebb léptem és körbepillantottam a házban. Hátrapillantottam a vállam felett. Belegondoltam, hogy mi lenne, ha a törölköző csak úgy leesne, miközben cipeli a táskákat. ~Jézusom Rose, milyen közönséges vagy!~*

306Rio háza - Page 13 Empty Re: Rio háza Csüt. Ápr. 29, 2010 9:11 pm

Rio

Rio

*Ekkor ugrott be* -Bocs teljesen kiment a fejemből.*eláltam az ajtóból*-Gyere be. ~Hogy a francba mehetett ki a fejemből?~* Hirtelen belegondoltam abba hogy mi lesz ha idehozza a pasiját rögtön felment az agypumpám de higgadtságot erőltettem magamra elvégre megigértem neki és ennek ellenére segiteni akartam neki. Fogtam a csomagját hogy ne ö cipelje és vártam hogy beljebb jöjjön*

307Rio háza - Page 13 Empty Re: Rio háza Csüt. Ápr. 29, 2010 9:07 pm

Rosemary

Rosemary

*Nagy szemekkel néztem rá. Láthatóan elfelejtette, hogy mára beszéltük meg a költözést. Végignéztem rajta. Annyira...szexi volt. Nyeltem egyet és lángvörös lett az arcom. CSak bámultam mint valami félnótás, megmukkanni sem tudtam. ~Gyerünk Rose erőltesd meg magad!~. Ismét nyeltem egyet* -Szia. ~jó azért ennél többet is mondhatsz!~ *nyeltem megint egyet* -Nem mára beszéltük meg a...költözést? *Jézusom, vissza fog utasítani. Érzem. Na jó gondolkodjunk. Felhívom Zoet ő mindig kitalál valamit*

308Rio háza - Page 13 Empty Re: Rio háza Csüt. Ápr. 29, 2010 9:01 pm

Rio

Rio

*nagyon pocsékul éreztem magam azota hogy Rose-t ott hagytam azzal a pasassal, csak úgy dólt bennem a feszültség utcáról urcára járva mentem és öltem ha valaki belémkötött. Nőkhöz még annyi kedvem sem volt mint eddig. Ma nem volt kedvem még kimenni sem az utcára. Beálltam a zuhany alá és engedtem magamra a hideg vizet amig meg nem hallottam a csengőt. Fogalmam sem volt ki lehetett az de öltözködni nem igazán volt időm igy csak magamra tekertem a törölközöt és kinyitottam az ajtót ahol Rose állt. Én meg csurom vizesen egy szál törölközőben.* -Szia.

309Rio háza - Page 13 Empty Re: Rio háza Csüt. Ápr. 29, 2010 8:53 pm

Rosemary

Rosemary

*A taxival Rio háza előtt álltam meg. Kifizettem a taxist és kiszálltam*
-Segítsek bevinni kisasszony? *kérdezte a sofőt.*
-Nem kell köszönöm. *sóhajtottam egyet és lassan megindultam a bejárat felé. Nagyon bizonytalan voltam, a múltkori eset után. féltem, hogy el fog küldeni. Nagyon rosszul búcsúztunk el egymástól. Abban az esetben nem tudom mit csináltam volna, hiszen már kiíratkoztam a kollégiumból. Bementem a kapun és megindultam a bejárat felé. Útban oda, többször is megálltam, mert nem voltam benne biztos, hogy végig tudom csinálni. Végül az ajtóhoz értem. Letettem a bőröndöket a földre és becsengettem*

310Rio háza - Page 13 Empty Rio háza Csüt. Ápr. 29, 2010 8:48 pm

Rio

Rio

**

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [13 / 13 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.