Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Rio háza

2 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next

Go down  Üzenet [10 / 13 oldal]

226Rio háza - Page 10 Empty Re: Rio háza Szomb. Május 01, 2010 5:09 pm

Rio

Rio

-De. *mosolyodtam el majd felemeltem a plédről és bevittem a szobájába egyenesen az ágyáig.*

227Rio háza - Page 10 Empty Re: Rio háza Szomb. Május 01, 2010 5:03 pm

Rosemary

Rosemary

-Be kéne menni nem? *mosolyogtam, majd elnyomtam egy ásítást* -Szeretnék már lefürödni és ágyba lenni.

228Rio háza - Page 10 Empty Re: Rio háza Szomb. Május 01, 2010 4:54 pm

Rio

Rio

*kezem felkuszott arcára, Lassa kezdett feljönni a nap így tisztán láttam ragyogó szemeit és mosolygos arcát*

229Rio háza - Page 10 Empty Re: Rio háza Szomb. Május 01, 2010 4:48 pm

Rosemary

Rosemary

*egy kis idő múlva elhúzódtam tőle. Teljesen vörös volt az arcom. Széles mosolyra húzódott a szám. Behunytam a szemem és visszadőltem a hátamra.*

230Rio háza - Page 10 Empty Re: Rio háza Szomb. Május 01, 2010 4:27 pm

Rio

Rio

*Szavai és érezni azt hogy viszont szeret leírhatatlan érzést árasztott szét bennem. Ennyire soha nem éreztem boldognak magam. Ahogy végigsimított koromon amivel öleltem megremegtem. Ha tehettem volna megállítottam volna az időt*

231Rio háza - Page 10 Empty Re: Rio háza Szomb. Május 01, 2010 2:32 pm

Rosemary

Rosemary

*a szívem megtelt melegséggel, ahogy ezeket mondta nekem. A kezem végigcsúsztattam a karján, miközben csókoltam. Most először éreztem magam igazán boldognak. Azzal lehettem, akit szeretek és aki viszont szeret engem. Nagyon féltem, hogy ez csak egy álom és nemsokára megszólal az ébresztőóra.*

232Rio háza - Page 10 Empty Re: Rio háza Szomb. Május 01, 2010 1:55 pm

Rio

Rio

*Meglepett hogy megcsókolt, de egyben szinte kiugrottam a bőrömből. visszacsókoltam bátoritást adva neki.* -Szeretlek Rose.. Csak te kellesz nekem!*suttogtam vissza ajkaiba és szorosan magamhoz vontam. Nem akartam mást csak érezni a közelségét*

233Rio háza - Page 10 Empty Re: Rio háza Szomb. Május 01, 2010 1:51 pm

Rosemary

Rosemary

*Elvált ajkakkal néztem rá. Istenem a szívem majd kiugrott a helyről. Halványan elmosolyodtam, majd lassan odahajoltam és megtettem életem eddigi legbátrabb cselekedetét. bátortalanul megcsókoltam. Egy kicsit közelebb csúsztam hozzá, hogy kényelmesebb legyen* -Az lehet, hogy nem dobog, de az engem nem érdekel...*suttogtam az ajkaiba* -Csak te....*el sem hiszem, hogy kimondtam*

234Rio háza - Page 10 Empty Re: Rio háza Szomb. Május 01, 2010 1:46 pm

Rio

Rio

*megráztam a fejem és visszadőltem oldalvást mellé* -Nem látok rosszul egyáltalán.. Az a vak aki ezt eddig nem látta.. *megfogtam kezét és a szivem fölé helyeztem* -Lehet hogy már több ezer éve nem dobog de ez akkor is a tiéd.

235Rio háza - Page 10 Empty Re: Rio háza Szomb. Május 01, 2010 1:41 pm

Rosemary

Rosemary

*Elpirultam.* -Nem vagyok gyönyörű...*suttogtam mosolyogva* -Csak rosszul látsz. *halkan felnevettem*

236Rio háza - Page 10 Empty Re: Rio háza Szomb. Május 01, 2010 1:39 pm

Rio

Rio

-Semmi gond.* Figyeltem ahogy visszadől a plédre. És akaratlanul is belehallgattam gondolataiba és elmosolyodtam. Megsimogattam arcát,már rájöttem miért húzodott el.*-Olyan gyönyörű vagy...*suttogtam*

237Rio háza - Page 10 Empty Re: Rio háza Szomb. Május 01, 2010 1:29 pm

Rosemary

Rosemary

~O dehogy~ *még mindig nagy szemekkel néztem rá* -bocsáss meg...*kábultan visszafeküdtem a plédre és még mindig őt bámultam. ~Jajj ne nézd már! Tiszta hülyének nézhet.~ Elfordítottam a tekintetem róla*

238Rio háza - Page 10 Empty Re: Rio háza Szomb. Május 01, 2010 1:26 pm

Rio

Rio

*Amint elhúzockodott felültem inkább. Nem igazán rtettem mi a baj, hiszen engedélyt addot nem hirtelen csókoltam meg.* -Rose.. Valami rosszat csináltam?

239Rio háza - Page 10 Empty Re: Rio háza Szomb. Május 01, 2010 1:17 pm

Rosemary

Rosemary

*Mikor ajkaink egymáshoz értek, a bőröm bizseregni kezdett. Még sosem éreztem ilyet ezelőtt. Nem tudtam, hogy ez most a csók miatt van-e vagy azért mert...~Jézusom!~. Hirtelen elhúzódtam tőle. Hatalmas szemekkel néztem rá. Ez nem lehet igaz. Pislogtam egy párat, miközben végig nőt néztem, mintha csak most látnám először*

240Rio háza - Page 10 Empty Re: Rio háza Szomb. Május 01, 2010 1:11 pm

Rio

Rio

*Megsimogattam arcát, majd lassan hajoltam egyre közelebb hozzá míg ajkaink egymáshoz nem értek. Gyengéden csókoltam puha, édes ajkait. Azt kívántam bárcsak megállna az idő. Testem megtelet melegséggel míg finoman becázgettem ajkait*

241Rio háza - Page 10 Empty Re: Rio háza Szomb. Május 01, 2010 1:07 pm

Rosemary

Rosemary

*Az erkölcseim azt súgták, hogy mondjam, nem, de sajnos az teljesen más csúszott ki a számon* -Igen. *suttogtam. Nagyon ideges lettem, mert eddig előre senki sem kért tőlem engedélyt így mindig felkészületlenül ért. A szívem olyan hevesen kalapált, hogy szinte hallani lehetett*

242Rio háza - Page 10 Empty Re: Rio háza Szomb. Május 01, 2010 12:57 pm

Rio

Rio

-Nincs mit! *mosolyogtam rá. Olyan közel volt hozzám az arca.. Túl csábító volt a helyzet. Oldalamra fordultam és felkönyököltem* -Megengeded hogy megcsókoljalak? *kérdeztem suttogva míg ujjaim hajával játszottak*

243Rio háza - Page 10 Empty Re: Rio háza Szomb. Május 01, 2010 12:50 pm

Rosemary

Rosemary

*Oldalra fordítottam a fejem, mire nagyon közel került az arcunk. Elpirultam egy kicsit és bólintottam* -Teljesen tele vagyok. *a hajam a fejem mellett szétterülve feküdt.* -köszönöm.

244Rio háza - Page 10 Empty Re: Rio háza Szomb. Május 01, 2010 12:46 pm

Rio

Rio

*elmosolyodtam* -Ez még nem gonoszkodás.. És különben is igazad van.. Megéltem már pár dolgot..*miután én is befejeztem az evést eldőltem a pléden mellette.* -Jól laktál?*kérdeztem mosolyogva oldalra forditottam a fejem hogy rá nézzek*

245Rio háza - Page 10 Empty Re: Rio háza Szomb. Május 01, 2010 12:39 pm

Rosemary

Rosemary

-Akkor te kész történelem vagy. *nevettem, majd bekaptam egy falatot* -Jó nem gonoszkodok tovább. *csendesen ettem tovább, néha magamban elmosolyodtam közben. Miután befejeztem a vacsorát eldőltem a pléden. A hasamra tettem a kezem és behunytam a szemem.* -Ez isteni volt.

246Rio háza - Page 10 Empty Re: Rio háza Szomb. Május 01, 2010 12:34 pm

Rio

Rio

*Felnevettem* -Mond csak! Nem haragszom meg érte! Tudom.. 1500 év az nagy kor..

247Rio háza - Page 10 Empty Re: Rio háza Szomb. Május 01, 2010 12:29 pm

Rosemary

Rosemary

*Kikerekedtek a szemeim* -Jézusom. Ilyen öreg vagy? *felnevettem* -Vagyis...úgy értem, hogy...mindegy. *nevettem*

248Rio háza - Page 10 Empty Re: Rio háza Szomb. Május 01, 2010 11:53 am

Rio

Rio

-Persze, bármit.*néztem rá majd mielőtt válaszoltam volna lenyeltem a falatot* 539-ben.. 29 évesen.*arcát figyeltem hogy hogyan reagál*

249Rio háza - Page 10 Empty Re: Rio háza Pént. Ápr. 30, 2010 10:22 pm

Rosemary

Rosemary

*Mikor felé közelített megdermedtem, de nem húzódtam el, amivel még magamat is megleptem. Elvörösödtem mikor egy kis szósz maradt szám szélén* -látod már enni sem tudok. *félszegen mosolyogtam, és ettem tovább. Néha felpillantottam rá* -Kérdezhetek valamit? *félrebiccentettem a fejem és kíváncsian néztem rá* -Mikor haltál meg?

250Rio háza - Page 10 Empty Re: Rio háza Pént. Ápr. 30, 2010 10:16 pm

Rio

Rio

*elmosolyodtam* -Ezt legalább jól meg tudom csinálni. *egy kicsi a szája szélén volt kedvem lett volna lenyalni aminek gondolatára meg is remegtem de inkább csak felemeltem ujjam és letöröltem majd lenyaltam ujjamról*

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [10 / 13 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.