Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Annalynne lakása

3 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down  Üzenet [4 / 6 oldal]

76Annalynne lakása - Page 4 Empty Re: Annalynne lakása Hétf. Május 03, 2010 2:48 pm

Annalynne

Annalynne

~Lökött~ *halkan felnevettem. Utoljára még ránéztem, majd sarkon fordultam és kimentem a szobából. Bementem azz enyémbe és lezuhatam az ágyra. Magamba nevettem, azon ami az előbb történt. ~ez tiszta bolond~*

77Annalynne lakása - Page 4 Empty Re: Annalynne lakása Hétf. Május 03, 2010 2:39 pm

Max

Max

~Ha tudnék.~ *duzzog és összegömbölyödve oldalmra fordultam*

78Annalynne lakása - Page 4 Empty Re: Annalynne lakása Hétf. Május 03, 2010 2:37 pm

Annalynne

Annalynne

*Felálltam és vigyorogva néztem rá* -Igen. itt hagylak. *lehúztam a cipőjét, majd betakartam. Bekészítettem neki egy pohár vizet és egy aszpirint, hogy ha felkel, akkor be tudja venni, mert valószínűleg nagyon másnapos lesz.* -Aludj. *mosolyogtam*

79Annalynne lakása - Page 4 Empty Re: Annalynne lakása Hétf. Május 03, 2010 2:31 pm

Max

Max

-Most itt hagysz?*néztem rá kiskutya szemekkel*

80Annalynne lakása - Page 4 Empty Re: Annalynne lakása Hétf. Május 03, 2010 2:29 pm

Annalynne

Annalynne

*Meglepetten néztem rá.* -Oh dehogynem. *nevettem és feltápászkodtam az ágyról*

81Annalynne lakása - Page 4 Empty Re: Annalynne lakása Hétf. Május 03, 2010 2:23 pm

Max

Max

*A lépcső elég nagy bravur volt. Ha nem segit tuti négykézláb másztam volna fel. Mivel átkaroltam őt igy huztam magammal az ágyra, így egyenesen rajtam landolt.* -Nah most nem menekülsz szépség..*vigyorogtam*

82Annalynne lakása - Page 4 Empty Re: Annalynne lakása Hétf. Május 03, 2010 2:17 pm

Annalynne

Annalynne

-Na így nem lehet veled beszélni. Gyere felviszlek a vendégszobába. *lassan megindutam vele felfelé a lépcsőn, ami nem volt kis teljesítmény részemről. Még hogy a kemo legyengít. Elmosolyodtam azon, hogy néha morogni kezd magában. A lábammal kinyitottam a szoba ajtaját és bevonszoltam őt. Odamentem az ágyhoz és megpróbáltam rádobni, de nem sikerült pont úgy ahogy terveztem. Ő háttam zuhant rá az ágyra én meg egyenesen rá Maxra*

83Annalynne lakása - Page 4 Empty Re: Annalynne lakása Hétf. Május 03, 2010 2:12 pm

Max

Max

-Hozzád jöttem.*néztem rá szemöldök összevonva.* -Nem nyilván való?

84Annalynne lakása - Page 4 Empty Re: Annalynne lakása Hétf. Május 03, 2010 2:10 pm

Annalynne

Annalynne

-Ja persze. *ráhajtottam a fejem a kanapé háttámlájára* -pontosan mit is keresel te itt?

85Annalynne lakása - Page 4 Empty Re: Annalynne lakása Hétf. Május 03, 2010 2:04 pm

Max

Max

-Nem is igaz...*huztam el a szám. Majd leültem mellé*

86Annalynne lakása - Page 4 Empty Re: Annalynne lakása Hétf. Május 03, 2010 1:55 pm

Annalynne

Annalynne

-Te meg gyerekes. *nevettem. Leültem a kanapéra és felhúztam a lábam* -te nem ülsz le?

87Annalynne lakása - Page 4 Empty Re: Annalynne lakása Hétf. Május 03, 2010 1:52 pm

Max

Max

-És hol van az a mondás hogy a részeg mindig igazat mond? Undok vagy*mondtam továbbra is duzzogóva.*

88Annalynne lakása - Page 4 Empty Re: Annalynne lakása Hétf. Május 03, 2010 1:49 pm

Annalynne

Annalynne

-Mert részeg vagy. *felvontam a szemöldököm, erre a hangnemre. Beleharaptam az alsó ajkamba és mosolyogtam*

89Annalynne lakása - Page 4 Empty Re: Annalynne lakása Hétf. Május 03, 2010 1:46 pm

Max

Max

-Miért van az hogy mindig mindenki jobban tudja én mit akarok?*kérdeztem duzzogva*

90Annalynne lakása - Page 4 Empty Re: Annalynne lakása Hétf. Május 03, 2010 1:39 pm

Annalynne

Annalynne

*szemforgatva mentem be a házba.* -Tudod mi? Nem úgy látszik, mintha tudnád...*behúztam őt a nappaliba és becsuktam az ajtót, de előtte szóltam az egyik szobalánynak, hogy hozzon egy vödröt, hátha ki akarná dobni a taccsot*

91Annalynne lakása - Page 4 Empty Re: Annalynne lakása Hétf. Május 03, 2010 1:32 pm

Max

Max

-Tudom hogy mit akarok, még ha részeg is vagyok!*motyugtam mint egy durcás kisgyerek majd mentem utána mikor huzott befele. Már ha ezt menésnek lehet nevezni. De legalább a vitágot elfogadta*

92Annalynne lakása - Page 4 Empty Re: Annalynne lakása Hétf. Május 03, 2010 1:23 pm

Annalynne

Annalynne

-Nem akarsz te esélyt, csak holt részeg vagy és azt sem tudod mit beszélsz. *meglepődtem, mikor elővett egy szál liliomot. Összeráncoltam a homlokom. ~Honnan tudta, hogy ez a kedvencem?~ megráztam a fejem és körbenéztem az utcán. Láttam, hogy egyre több ember jelenik meg az ablakban kívncsiskodni. Felsóhajtottam, és elvettem a virágot majd megfogtam a karját* -Gyere...*elkezdtem behúzni út a házba, ami nem volt kis teljesítmény, mert elég nagydarab volt és járni is alig bírt*

93Annalynne lakása - Page 4 Empty Re: Annalynne lakása Vas. Május 02, 2010 10:22 pm

Max

Max

-Nem.. Amig el nem mondod miért nem adsz egyetlen egy esélyt! Nem vagyok teljesen ép elméjű aláirom és komplett hülye vagyok de miota ismerlek csak te jársz a fejemben...*letérdeltem és előhúztam egy liliomot a hátam mögül. Ha most egy idegen lennék saját magamon röhögnék* -Anna..

94Annalynne lakása - Page 4 Empty Re: Annalynne lakása Vas. Május 02, 2010 10:14 pm

Annalynne

Annalynne

*Hanem lett volta teljesen részeg, még el is hittem volna amit mond.* -Max te részeg vagy. *intetem az egyik biznosági őrnek, hogy nyissa ki a kaput. Kiléptem hozzá és neki döntöttem a hátam a kapunak* -Szerintem menj haza...vagy oda ahol alszol...*nevettem*

95Annalynne lakása - Page 4 Empty Re: Annalynne lakása Vas. Május 02, 2010 10:09 pm

Max

Max

- Nekem csak a szívem diktál!.*néha enyhén elakadozott a szavam.* -Kérlek adj egy eséylt nyomorult fejemnek.. Kellesz nekem! Segíts nekem hogy ne legyek ilyen bunko önző disznó!

96Annalynne lakása - Page 4 Empty Re: Annalynne lakása Vas. Május 02, 2010 10:04 pm

Annalynne

Annalynne

~Ez teljesen megőrült!~. *elnevettem magam. Gyorsan magamra vettem egy köntöst és kiszaladtam a szobából. Leszaladtam a főcslépőn és láttam, hogy majdnem az összes szolágló Maxon nevet, vag éppen olvadozik. Kimentem a bejárati ajtón egy szál papucsba és egy köntösbe. Odamentem a kapuhoz. Megéreztem hogy dől belőle az alkohol szaga* -Max te részeg vagy. *nevettem* -Akkor azért beeszélsz ökörségeket...

97Annalynne lakása - Page 4 Empty Re: Annalynne lakása Vas. Május 02, 2010 9:59 pm

Max

Max

*Már épp kezdtem feladni és homlokom a kapu rácsának támasztottam amikor meghallottam csilingelő nevetését* -Tudom egy köcsög barom taplo állat vagyok és nem tudok rólad semmit. De... akkor is akarlak! Tetszel nekem! *már nem tudtam mit mondjak az alkohol teljesen elvette az eszem csak ez lehet az oka hogy ilyeneket mondok.*

98Annalynne lakása - Page 4 Empty Re: Annalynne lakása Vas. Május 02, 2010 9:47 pm

Annalynne

Annalynne

*Arra ébredtem, hogy hangosan énekel valaki. Összeráncoltam a homlokom és felálltam, hogy megnézzem ki lehet az. Elhúztam a függönyt és megláttam Maxot. ~Ez meg mit keres itt?~. Kinyitottam az ablakot és kihajoltam* -Mit csinálsz Max? *elnevettem magam*

99Annalynne lakása - Page 4 Empty Re: Annalynne lakása Vas. Május 02, 2010 9:41 pm

Max

Max

*Pár órával később már holt részegen álltam a háza előtt és hangosan énekeltem valami nyálas szerelmes számot. Azt akartam hog legalább az ablakhoz jöjjön oda. két szobaláyn az ajtóban sustorogtak és kuncogtak.*

100Annalynne lakása - Page 4 Empty Re: Annalynne lakása Vas. Május 02, 2010 9:38 pm

Annalynne

Annalynne

*Meglepetten néztem rá, ahogy kiment a szobából. Kinéztem az ablakon és láttam, hogy már az udvaron volt. Elmosolyodtam egy kicsit, majd vissahúztam a függönyt és visszafeküdtem aludni*

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [4 / 6 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Similar topics

-

» Ryan lakása

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.