Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Annalynne lakása

3 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down  Üzenet [5 / 6 oldal]

101Annalynne lakása - Page 5 Empty Re: Annalynne lakása Vas. Május 02, 2010 9:35 pm

Max

Max

-Mondhatni.. Legalább már nem fáj semim.. *néztem rá mosolyogva, amjd az órámra néztem* -Nos.. örvendtem és még egyszer köszönöm. Azért remélem még láthatlak. Bírom ha valakinek van annyi vér a pucájában hogy visszavág.*vigyorogtam rá majd adtam a kezére egy csókot* -Pápá szép hölgy.*felkeltem és kimentem a szobájából és a házból is*

102Annalynne lakása - Page 5 Empty Re: Annalynne lakása Vas. Május 02, 2010 9:30 pm

Annalynne

Annalynne

*nagy szemekkel néztem rá* -Komolyan? *ezen nagyon megdöbbentem. Sosem hittem volna, hogy ő tudja milyen helyzetben vagyok.* -De már jobban vagy?

103Annalynne lakása - Page 5 Empty Re: Annalynne lakása Vas. Május 02, 2010 9:25 pm

Max

Max

~Nah most huzd ki magad..~ *Hazudni nem akartam neki azt nem érdemelné meg.* -Beteg voltam és haldokoltam.. ~és meg is halltam~ *montdam keserüen*

104Annalynne lakása - Page 5 Empty Re: Annalynne lakása Vas. Május 02, 2010 9:21 pm

Annalynne

Annalynne

*Megráztam a fejem* -Semmiség. *felpillantottam rá* -Miért félsz ennyire a kórházaktól?

105Annalynne lakása - Page 5 Empty Re: Annalynne lakása Vas. Május 02, 2010 9:19 pm

Max

Max

*felsóhajtottam majd elrugaszkodtam a faltól és odasétáltam lassan hozzá leültem az ágy szélér és ránéztem* -Kösz hogy nem vittél tegnap korházba. És hogy itt maradhattam..

106Annalynne lakása - Page 5 Empty Re: Annalynne lakása Vas. Május 02, 2010 9:08 pm

Annalynne

Annalynne

*Bólintottam egy aprót* -Igen tudom. *visszafeküdtem az ágyra és a halványrózsaszín falat néztem. Nem akartam ránézni, mert lehet sírva fakadtam volna, és azt nem engedhettem meg magamnak*

107Annalynne lakása - Page 5 Empty Re: Annalynne lakása Vas. Május 02, 2010 9:06 pm

Max

Max

*Tudtam hogy rákos, de az ő szájából akartam ezt hallani nem abból amit a fejéből kiszedek. Jó pár percig csend telepedett ránk nem akartam semmi rosszat mondani amitől netalán eltőrne a mécses.* -Sajnálom. Néha nagyon igazságtalan az élet.. *néztem rá*

108Annalynne lakása - Page 5 Empty Re: Annalynne lakása Vas. Május 02, 2010 9:00 pm

Annalynne

Annalynne

*Komolyan néztem rá. Leültem az ágy szélére, majd bólintottam* -igen. Ez nem csak egy nátha. ~Sajnos~. Rákos vagyok. *lenéztem a szőnyegre*

109Annalynne lakása - Page 5 Empty Re: Annalynne lakása Vas. Május 02, 2010 8:56 pm

Max

Max

-Igen. Nem akarok zavarni, meg élősködőnek se tünni.. *még mindig nyúzott volt* -Vald be az igazat.. Gondolom nem baj hogy tegezlek.. Súlyosabb a betegséged egy kis vacaknál. Ugye?*falnak támaszkodtam* -Nem fogok sem sajnálkozni sem megvetni szóval kivele!

110Annalynne lakása - Page 5 Empty Re: Annalynne lakása Vas. Május 02, 2010 8:49 pm

Annalynne

Annalynne

*Pár perc mulva kijöttem a fürdőből. Láttam, hogy már fel van öltözve.* -Mész? *kéreztem érdes hangon. Odamentem a komódhoz és töltöttem magamnak egy pohár vizet*

111Annalynne lakása - Page 5 Empty Re: Annalynne lakása Vas. Május 02, 2010 8:45 pm

Max

Max

*Felvettem a bőrkabátom és várrtam hogy kijöjjön a fürdőből*

112Annalynne lakása - Page 5 Empty Re: Annalynne lakása Vas. Május 02, 2010 8:39 pm

Annalynne

Annalynne

*Becsuktam a fürdőszoba ajtaját és odamentem a csaphoz. Megnyitottam a hideg vizet és egy kicsit felfrissítettem az arcom. Felpillantottam és belenéztem a tükörbe. Szörnyen néztem ki. Behunytam a szemem és lehajtottam a fejem*

113Annalynne lakása - Page 5 Empty Re: Annalynne lakása Vas. Május 02, 2010 8:35 pm

Max

Max

*Nagyon rosszul nézett ki mikor felkelt. Valamiért nem volt szivem otthagyni. Pedig ez az átkozott nem is dobog. Franc.. Bólintottam és eldöntöttem hogy el kell mennem. Muszáj lesz ha akarom ha nem.*

114Annalynne lakása - Page 5 Empty Re: Annalynne lakása Vas. Május 02, 2010 8:19 pm

Annalynne

Annalynne

*Nagyon nyugtalanul aludtam. Jobbra balra forgolódtam. A víz is kivert teljesen. Hirtlen kinyitottam a szemeim és körbenéztem. Megláttam Maxot. Nem tudtam, mit keres még itt. A szemeim tiszta karikásak voltak és az arcom is sápadt volt. Lassan kikeltem az ágyból* -egy pillanat...*nyögtem rekedten és kimentem a fürdőbe*

115Annalynne lakása - Page 5 Empty Re: Annalynne lakása Vas. Május 02, 2010 8:15 pm

Max

Max

*A szoba teljesen nőies volt. Miután elaludt felkeltem hogy jobban szemügyre vegyem a dolgokat bár fogalmam sem volt miért is érdekelt engem ennyire.*

116Annalynne lakása - Page 5 Empty Re: Annalynne lakása Vas. Május 02, 2010 8:04 pm

Annalynne

Annalynne

*Fordultam egyet az ágyon és teljesen felhúztam a takarót a nyakamig. Nagyon ki voltam merülve, így gyorsan elaludtam. Halkan szuszogtam*

117Annalynne lakása - Page 5 Empty Re: Annalynne lakása Vas. Május 02, 2010 7:54 pm

Max

Max

-Oké.. *Mivel soha nem alszok még ott maradtam egy kicsit elvégre nem mondta hogy huzzak ki. Körbe néztem a szobában*

118Annalynne lakása - Page 5 Empty Re: Annalynne lakása Vas. Május 02, 2010 7:46 pm

Annalynne

Annalynne

-Ahogy gondolod. *mosolyodtam el, miközben le volt hunyva a szemem.* -Ha szeretnél te is ledőlhetsz. A szomszádos szoba a vendégszoba. *ásítottam egyet*

119Annalynne lakása - Page 5 Empty Re: Annalynne lakása Vas. Május 02, 2010 7:43 pm

Max

Max

-Talán a szépségével kedves modorával...*mosolyogtam és eltünödtem majd megráztam a fejem*~Barom~ -Nekem ugy tünik hogy fáradt.. ne menjek ki?

120Annalynne lakása - Page 5 Empty Re: Annalynne lakása Vas. Május 02, 2010 7:32 pm

Annalynne

Annalynne

*Hangosan felnevettem. Az alkarommal eltakartam letakartam a szemem és nevettem* -Mily kedves nem értem, mivel érdemeltem ki eme bókokat.

121Annalynne lakása - Page 5 Empty Re: Annalynne lakása Vas. Május 02, 2010 7:24 pm

Max

Max

*elvigyorodtam* -Tudod szépséged oj rabul ejtő! Nem tudok mást nézni mert megőrülnék.

122Annalynne lakása - Page 5 Empty Re: Annalynne lakása Vas. Május 02, 2010 3:07 pm

Annalynne

Annalynne

-Ajj lebuktam. *nevettem* -tudod, a pillantásodtól úgy érzem, a testem zselévé változik, és a hasamba pillangók kezdenek röpködni. *nevettem*

123Annalynne lakása - Page 5 Empty Re: Annalynne lakása Vas. Május 02, 2010 3:03 pm

Max

Max

-Huu de sokat hallottam már ezt.*vigyorodtam el.*-Semmi miért? Elolvadsz ha nézlek?*vigyorodtam mégjobban el*

124Annalynne lakása - Page 5 Empty Re: Annalynne lakása Vas. Május 02, 2010 2:57 pm

Annalynne

Annalynne

-te meg idegesítő vagy. *elmosolyodtam, majd ásítottam egyet. Lustán kinyitottam a szemem* -Mi az? *felvontam a szemöldököm, mikor megláttam hogy néz*

125Annalynne lakása - Page 5 Empty Re: Annalynne lakása Vas. Május 02, 2010 2:55 pm

Max

Max

-Pocsékul hazudsz*leültem egy székre és figyeltem őt*

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [5 / 6 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Similar topics

-

» Ryan lakása

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.