Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Annalynne lakása

3 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down  Üzenet [6 / 6 oldal]

126Annalynne lakása - Page 6 Empty Re: Annalynne lakása Vas. Május 02, 2010 2:51 pm

Annalynne

Annalynne

*Elővettem azt a pár tablettát ami be kellettvennem és egy kis víz kíséretében lenyeltem. Lefeküdtem az ágyra, mert nagyon kimerültem* -Nem kell aggódni pedig. Csak egy kis múló betegség. *hazudtam. Behunytam a szemem*

127Annalynne lakása - Page 6 Empty Re: Annalynne lakása Vas. Május 02, 2010 2:46 pm

Max

Max

*Követtem őt hisz nem tudtam mi mást csinálhatnék. Amikor a cselédlány kiment Anna-ra néztem* -Nem kell aggódni miatta mi? Nők...*megráztam a fejem de ezt kár volt mert ujra sajogni kezdett*

128Annalynne lakása - Page 6 Empty Re: Annalynne lakása Vas. Május 02, 2010 2:42 pm

Annalynne

Annalynne

*Felnevettem* -Oh az én is voltam. Meg minden féle finomság még. *felmentem a lépcsőn és bementem a szobámba.. az ajtón kopogást hallottam. Odapillantottam* -Igen? *lassan kinyilt az ajtó és az egyik cselédlány jött be.* -bocsásson meg, de a gyógyszereit be kell vennie. *bólintottam* -Rendben. *miután becsukódott az ajtó rápillantottam Maxra*

129Annalynne lakása - Page 6 Empty Re: Annalynne lakása Vas. Május 02, 2010 2:30 pm

Max

Max

*összevontam a szemöldököm* -Ennyire bunkonak nézel hogy feljelentelek? Bár ha jobban belegondolok... Egy jó párszor hallottam már hogy egy allattomos bunko kétszínű tetű láda vagyok..

130Annalynne lakása - Page 6 Empty Re: Annalynne lakása Vas. Május 02, 2010 2:29 pm

Annalynne

Annalynne

-Lehet nem emlékszel Casanova, de elütöttelek. Kórházba nem akartál menni, és lakásod sincs. Mivel nem akarom, hogy feljelents így elhoztalak ide. Talán van joobb ötleted? Mert akkor színesen meghallhatlak.

131Annalynne lakása - Page 6 Empty Re: Annalynne lakása Vas. Május 02, 2010 2:26 pm

Max

Max

-Jah... de mivel is érdemeltem én ezt akedvességet ki?*néztem rá érdeklődve*

132Annalynne lakása - Page 6 Empty Re: Annalynne lakása Vas. Május 02, 2010 2:20 pm

Annalynne

Annalynne

*Egy szolgáló gyorsan elém ugrott és elállta az utam*
-Kiasszony, a vendégének is tálaljunk? *Kérezte halkan és udvariasan*
-Igen legyen szíves. *hátrapillantottam a vállam felett* -Gondolom éhes vagy.

133Annalynne lakása - Page 6 Empty Re: Annalynne lakása Vas. Május 02, 2010 2:15 pm

Max

Max

-Nem semmi.. *mondtam elismeröen körbe nézve mikor bementem utána a fejem már kevésbé sajgott de még nem volt az igazi* ~Tényleg apuci kicsi lánya..~

134Annalynne lakása - Page 6 Empty Re: Annalynne lakása Vas. Május 02, 2010 2:13 pm

Annalynne

Annalynne

-Igen itt lakom. *felvontam a szemöldököm* -Miért? *kiszálltam a kocsiből és megindultam a bejárat felé. Kinyitotta nekem egy szolgálólány az ajtót és bementünk. Ledobtam az egyik heverőre a táslámat és a slusszkulcsot.*

135Annalynne lakása - Page 6 Empty Re: Annalynne lakása Vas. Május 02, 2010 2:09 pm

Annalynne

Annalynne

Annalynne lakása - Page 6 Luxury-homes

136Annalynne lakása - Page 6 Empty Annalynne lakása Szomb. Május 01, 2010 6:51 pm

Ryan

Ryan
Admin

**

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [6 / 6 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Similar topics

-

» Ryan lakása

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.