Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Annalynne lakása

3 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down  Üzenet [2 / 6 oldal]

26Annalynne lakása - Page 2 Empty Re: Annalynne lakása Szer. Május 05, 2010 9:29 pm

Annalynne

Annalynne

*Meglepetten néztem rá* -Nem hiszem, hogy az a neked való hely. *felültem az ágyon és a takaróval takartam el a testem*

27Annalynne lakása - Page 2 Empty Re: Annalynne lakása Szer. Május 05, 2010 9:22 pm

Max

Max

-Akkor kelljünk. Elkísérlek ha nem bánod?!.*felkeltem és öltözködni kezdtem.*

28Annalynne lakása - Page 2 Empty Re: Annalynne lakása Szer. Május 05, 2010 9:07 pm

Annalynne

Annalynne

-Azért ezt nem mondanám. *nevettem. Élveztem a simogatását. az órára tévedt a szemem és felsóhajtottam* -Lassan mennem kell orvohoz. Egy óra mulva van találkám vele. *Nem akartam kiszállni az ágyból. Már nagyon fontolgattam, hogy nem is megyek el*

29Annalynne lakása - Page 2 Empty Re: Annalynne lakása Szer. Május 05, 2010 8:28 pm

Max

Max

*Hihetetlen volt ugyanakkor kicsit szarul is éreztem magam amiért ilyen durván bántam vele, de ahogy hozzámbujt nem ugy tünt mintha bánta volna. Végigsimítottam combján ami a hasamon pihent másikkal hátát cirógattam* -Hihetetlen vagy..*suttogtam*

30Annalynne lakása - Page 2 Empty Re: Annalynne lakása Szer. Május 05, 2010 8:11 pm

Annalynne

Annalynne

*Az orgazmus viszonylag hamar bekövetkezett, amin nem is csodálkoztam, hiszen nagyon fel voltam már izgulva. Mikor mellém gördült oldalra néztem egyenesen a szemeibe és elmosolyodtam. Nem mondtam semmit, csak mosolyogtam, amiből mindent le lehetett szűrni. Oldalamra fordultam és átettem az egyik lábam a derekán. Ráhajtottam a fejem a vállára és behunytam a szemem*

31Annalynne lakása - Page 2 Empty Re: Annalynne lakása Szer. Május 05, 2010 7:57 pm

Max

Max

*Felnyögtem amikor megéreztem hogy végig szánt a hátamon de ez is csak mégjobban feltüzelt. mozgásom egyre vadabb lett. Míg meg nem éreztem összehúzódásait ami engem is a csúcsra repített. Zihalva gördültem mellé.*

32Annalynne lakása - Page 2 Empty Re: Annalynne lakása Szer. Május 05, 2010 2:49 pm

Annalynne

Annalynne

*Hangosan felnyögtem mikor belémhatolt. Hátranyúltam és végigkarmoltam a hátát. A légzésem felgyorsult, ahogy mozgott bennem és pont úgy, csinálta, ahogy akartam. Egy kicsit feljebb emeltem a csípőmet, hogy mélyebben belém tudjon hatolni. Kéjesen nyögdécseltem alatta. Megragadtam a lepedő szélét, és úgy szorítottam, mintha csak az életem múlna rajta.*

33Annalynne lakása - Page 2 Empty Re: Annalynne lakása Szer. Május 05, 2010 2:34 pm

Max

Max

*beleremegtem amikor végig nyalt rajta ujra. Ahogy dőlt hátra ugy döltem rá. * -Ezer örömmel.*morogtam nyakába majd végig nyaltam rajta egészen a füléig. Egy vad mozdulattal belé hatoltam és finomkodás nélkül mozogni kezdtem. Nem tudom mi ütött belém teljesen kikapcsolt az agyam. Helyét átvette a kéj és a vad szenvedély. Szemeim elfeketedtek amiért jobbnak láttam becsukni a szemem és szenvedélyesn megcsókoltam*

34Annalynne lakása - Page 2 Empty Re: Annalynne lakása Szer. Május 05, 2010 2:19 pm

Annalynne

Annalynne

~Oh igen, én is azt szeretném...~ Utoljára végignyaltam a farkán, majd hátradőltem és magamra húztam.* -Akkor gyere. *Behunytam a szemem és szenvedélyesen megcsókoltam. Annyira régen voltam már férfival, hogy legszívesebben széttéptem volna. Iszonyatosan kívántam őt. Azt akartam, hogy bennem legyen és keményen tegyen magáévá.*

35Annalynne lakása - Page 2 Empty Re: Annalynne lakása Szer. Május 05, 2010 2:09 pm

Max

Max

*Meglepett mennyire vad volt.. Amikor számhoz emelte ujjaim ami a nedvétől csillogott készségesen nyaltam le, majd figyeltem ahogy szájához emeli és nyalogatni kezdi. Férfiasságom szinte már szétfeszitette a nadrágom. Főleg hogy még izgatta is. Amikor felhuzta arcom és megcsókolt nyelvem rögtön az övét kereste vad csatát vivva egymással. Férfiasságom büszkén meredezett előre mikor kiszabaditotta börtönéből és amikor kezét mozgatni kezdte rajta... nem tudtam mi a menyország de én most ott éreztem magam. Felnyögtem amint megéreztem nyelvét * -Benned szeretnék lenni...*válaszoltam rekedt mély hangon. Szemeim kezdtek elváltozni igy inkább becsuktam a szemem*

36Annalynne lakása - Page 2 Empty Re: Annalynne lakása Szer. Május 05, 2010 12:57 pm

Annalynne

Annalynne

*Néha még magamon is elcsodálkoztam, hogy milyen vagyok. Szinte teljesen kifordultam magamból. Kihúztam az ujjait magamból és a szájához vezettem, hogy megízlelhessen. Miután lenyalta az ujjat, a számba vettem érzékien nyalogatni kezdtem, ezzel is fokozva a vágyát, miközben a lábam közét nekidölzsöltem alsónadrágon keresztül. Az ajkai amint elkezdtek a melleimmel játszadozni, halkan felnyögtem* -Megőrjítesz. *suttogtam, majd két tenyerem közé vettem az arcát és szenvedélyesen megcsókoltam. Lenyúltam és kiszabadítottam a lüktető férfiasságát, a börtönéből. Elkezdtem lassan mozgatni a kezem a farkán, melynek hegyén megjelent egy kis csepp. Beleharaptam az ajkamba, majd lecsúsztam az öléből és lenyaltam róla* -Szeretnéd, ha tovább mennék? *kéreztem reszelős hangon*

37Annalynne lakása - Page 2 Empty Re: Annalynne lakása Kedd Május 04, 2010 10:24 pm

Max

Max

*Testem égett a vágytól. És a legkevésbé sem számítottam arra hogy magához huz. Valami észveszejtően kívántam. Egész teste és lénye megfogott és nem is akartam elenfgedni most már soha. Figyeltem ahogy maga alá gyűr és pillanatok alatt megfosztott minket ruháinktól. Bólintottam kérdésre mert kinyögni sem tudtam semmit. Amint megéreztem selymes bőrén ujjaim felnyögtem és farkam megrándult. Csak bólogatni tudtam kérdéseire. Amikor ujjaim nedves nyilásához csusztak azt hittem leteperem és rögtön magamévá teszem de nem akrtam elrontani a játékot. Becsusztatta egy ujjam majd kettőt és mozgatni kezdtem benne. Ahogy belenyalt nyakamba ujra felnyögtem. És végre a hangom is megjött bár rekedtesen.* -Nedves.. forró.. *morogtam. majd felkönyököltem és mellét kezdtem szivogatni ujjam továbbra is mozgattam benne. Sok nővel voltam már de egyik sem volt rám ilyen hatással, minden vágyam az volt hogy megizlelhessem őt*

38Annalynne lakása - Page 2 Empty Re: Annalynne lakása Kedd Május 04, 2010 10:02 pm

Annalynne

Annalynne

*Mikor felkapott felnevettem. Amint letett az ágyra teljesen hátracsúsztam a háttámlához* -Szóval tényleg gondolatolvasó vagy. *Ezt most furcsálnom kellett volna, de most teljesen mással voltam elfoglalva. A szemei láttál még a lélegzetem is elakadt. Őrülten kívántam. Jobban, mint eddig bárkint. Vissza kellett volna utasítanom, de ha akartam volna sem tudtam volna ezt megtenni. Odanyúltam hozzá magamra húztam. Szenvedélyesen megcsókoltam. Helyet cseréltem vele, így most ő került az ágytámlához. Beleültem az ölébe és megéreztem a gyémántkemény farkát, amely már szinte átlyukasztotta a nadrágot. Megfogtam a karjait és végighúztam a nyakamon, a melleimen a hasamon, végül a fenekemen pihettem meg őket. Hátravetettem a fejem, az ajkaim pedig elváltak egymástól. Szinte leszagattadtam róla a ruhákat, majd én is teljesen meztelenre vetkőztem. ismét megfogtam a kezét* -Szeretnéd, hogy megmutassam, mit csináltam? *pihegtem az ajkaiba, majd beleharaptam. Végigsimítottam a testemen, majd levezettem a lábam közéhez a kezét, amely már nedvesen csillogott a vágytól* -Érzed ezt? *suttogtam a fülébe* -Szeretnél beljebb hatolni? *nem vártam meg a válaszát, mert magamba csusztattam az egyik ujját, majd a másikat. Elkezdtem mozgatni a kezét* -Hmm..Na milyen? *belenyaltam a nyakába*

39Annalynne lakása - Page 2 Empty Re: Annalynne lakása Kedd Május 04, 2010 9:44 pm

Max

Max

*Amikor elengedett elmosolyodtam* -Oké.. legyen még egy.*Amikor megláttam mire gondol nagyot nyeltem. Farkam nekifeszült az alsonadrágomnak. Közelebb léptem hozzá és felkaptam. Egyenesen a szobájába vittem. Tekintetem szinte égetett. Amint beértünk leraktam és becsuktam az ajtót rá is zárva egyuttal.* -És mi lenne ha nem magad végeznéd el hanem én megmutatnám mit csináltál?

40Annalynne lakása - Page 2 Empty Re: Annalynne lakása Kedd Május 04, 2010 9:31 pm

Annalynne

Annalynne

*Meglepődtem több okból is. Először: Nem tudtam, hogy honnan tudta, mire gondoltam. A második: Azért, hogy ismét megcsókoltam. Mosolyogva csókoltam vissza neki, hátul a hajában közben a hajába beletúrtam* -Ezt nem volt nehéz kitalálni. Ezzel még semmit sem bizonyítottál. Legyen még egy próba. *elvigyorogtam és úgy gondoltam, hogy ezt aligha találná ki csak úgy. Arra gondoltam, ahogy éppen az ágyon fekszem meztelenül. A hajam szétterülve feküdt a fejem mellettem. a kezem végigsiklott a melleimen, majd lassan lecsúszott a hasamram és végül a legérzékenyebb pontomnál lyukadtam ki. Lassan becsúsztattam az egyik ujjam és szinte azonnal mozgatni kezdtem a kezem, majd bedugtam még egy ujjam a forró és kedves nyílásba. Halkan nyögécselni kezdtem, de beharaptam az ajkam, hogy ne legyen hangos. A ujjaimat egyenletes ütemben kezdtem mozgatni magamban*

41Annalynne lakása - Page 2 Empty Re: Annalynne lakása Kedd Május 04, 2010 9:17 pm

Max

Max

*elvigyordtam és felé fordultam* -Meg is mutathatom?*mosolyogva megcsókoltam válaszra sem várva*

42Annalynne lakása - Page 2 Empty Re: Annalynne lakása Kedd Május 04, 2010 9:10 pm

Annalynne

Annalynne

*Elvigyorodtam. Valóban nem hittem az ilyesmiben, így arra gondoltam, mikor megcsókolt* -Na? *hitetlenkedve néztem rá*

43Annalynne lakása - Page 2 Empty Re: Annalynne lakása Kedd Május 04, 2010 9:03 pm

Max

Max

*megtámaszkodtam mellette a pultnál. elvigyorodtam* -Ezekszerint te nem hiszel az ilyenekben? Nos.. lássuk csak! Gondolj valamire és megmondom mire gondoltál.

44Annalynne lakása - Page 2 Empty Re: Annalynne lakása Kedd Május 04, 2010 8:54 pm

Annalynne

Annalynne

-Így is mondhatjuk? *felhuppantam a pultra és benyúltam az egyik szekrénybe, ahol a Chipsek és egyéb finomságok voltak* -Ezt meg hogy érted? Merz gondolat olvasók nem léteznek, szóval ne próbálj ilyennel etetni..

45Annalynne lakása - Page 2 Empty Re: Annalynne lakása Kedd Május 04, 2010 8:38 pm

Max

Max

*felnevettem* -Ha úgy tetszik így is mondhatjuk.*csak le ne bukjak.. Nem hinném hogy elhinné hogy démonok léteznek. igy inkább tartottam a szám és őt néztem de tudtam hogy nem hagyja ennyiben*

46Annalynne lakása - Page 2 Empty Re: Annalynne lakása Kedd Május 04, 2010 8:19 pm

Annalynne

Annalynne

*Megráztam a fejem* -Nem nagyon, de most nem ez a lényeg. Hogy érted, hogy erre gondoltam. Már bocs, de te honnan tudod, mire gondoltam? *felvontam az egyik szemöldököm és kérdőn néztem rá* -Mi vagy te valami gondolat olvasó?

47Annalynne lakása - Page 2 Empty Re: Annalynne lakása Kedd Május 04, 2010 8:09 pm

Max

Max

-Mert pont erre gondoltál?*néztem rá ártatlanul. Majd figyeltem ahogy megissza a narancslevet* -Nem vagy éhes? mármint hogy csak gyümölcslevet iszol.

48Annalynne lakása - Page 2 Empty Re: Annalynne lakása Kedd Május 04, 2010 2:45 pm

Annalynne

Annalynne

*Összeráncoltam a homlokom* -Honnan tudtad, hogy erre gondoltam? *elmosolyodtam, mikor adott rám egy puszit. Felálltam és legyűrtem a maradék innivalómat is, hogy azért valami legyen a gyomromban. Visszanéztem Max felé és férdőn néztem rá*

49Annalynne lakása - Page 2 Empty Re: Annalynne lakása Kedd Május 04, 2010 2:36 pm

Max

Max

*elvigyorodtam* -Hogy tetszem neked. Érdemes volt tegnap hülyét csinálnom magamból*nevettem és egy csókot adtam arcára. majd egyik kezem felemeltem és megsimogattam arcát* -Nekem nem számít hogy beteg vagy igy is kellesz nekem..*suttogtam*

50Annalynne lakása - Page 2 Empty Re: Annalynne lakása Kedd Május 04, 2010 2:17 pm

Annalynne

Annalynne

*Elmosolyodtam egy kicsit* -Igen? *lassan kinyitottam a szemem és ránéztem* -Mint például? *Nem engedtem el, továbbra is az ölelésemben tartottam. Csillogó szemekkel néztem rá, és az arcom is kapott végre egy kis színt. Szinte el sem hittem, hogy egy ilyen férfi így viszonyul hozzám, tekintve hogy beteg vagyok. Legszívesebben sikítottam volna egyet örömömben*

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [2 / 6 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Similar topics

-

» Ryan lakása

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.