Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Karaoke Bár

3 posters

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Go down  Üzenet [1 / 4 oldal]

1Karaoke Bár Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 8:58 pm

Rosemary

Rosemary

/Én is köszönöm ^^, /

2Karaoke Bár Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 8:55 pm

Rio

Rio

-nincs mit mosoylogtam rá. Ne feledd hivj és jövök.. *amikor arcomon éreztem apró pusziját a melegség teljesen szétáradt bennem. Szélesen elmosoylodtam. Figyeltem addig amig el nem tünt az ajtó mögött. Ha angyal lennék most biztosra vettem volna hogy szárnyaltam volna. Amit bemente megfordultam és haza ballagtam*

//köszönöm a játékot Very Happy //

3Karaoke Bár Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 8:50 pm

Rosemary

Rosemary

*Az orromhoz emeltem a virágot és vettem egy mély lélegzetet* -Még egyszer köszönöm. *felpillantottam rá csillogó szemekkel. Felnyújtóztam hozzá és adtam egy puszit az arcára, majd sarkon fordultam és megindultam befelé. Útközbe hátrapillantottam a vállam felett és rámosolyogtam*

4Karaoke Bár Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 8:42 pm

Rio

Rio

*elmosolyodtam* -Én ugy terveztem hogy sokkal több.. *az hogy örömet tudtam neki okozni nekem többet jelentett bárminél* -Ez csak egy kis semmiség..

5Karaoke Bár Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 8:40 pm

Rosemary

Rosemary

*Halkan felnevettem* -Most már van párja. A végén egy csokrom lesz? *olyan szélesen mosolyogtam, mint az Alice Csodaországban, az a macska. Elvettem a rózsát és beleszagoltam* -Köszönöm. Nem kellett volna...

6Karaoke Bár Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 8:35 pm

Rio

Rio

-Az már biztos.. Nem szivesen találkoznék vele.*sóhajjal vettem tudomást a kollégiumról. De eszembe jutott valami és mig nem figyelt rám megjátszottam ugyan azt a trükköt mint multkor. Ő már csak a felé nyujtott rózsát láthatta*

7Karaoke Bár Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 8:33 pm

Rosemary

Rosemary

*Erre felnevettem* -Ez jó. Biztosan jó a "szakmájában". *nevetve sétáltunk tovább. Hamarosan meg is érkeztünk a kollégiumhoz. Felpillantottam a magas épületre és felsóhajtottam*

8Karaoke Bár Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 8:28 pm

Rio

Rio

*Bólintottam* -Mondjuk a káosz démonáról már sokat hallottam.. Messze él de még ide is eljutott a hire..*vigyorodtam el*

9Karaoke Bár Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 8:25 pm

Rosemary

Rosemary

-A féltékenységé? *kikerekedett a szemem* -Húú az sem rossz. Minden főbűnnek ezek szerint van démona?

10Karaoke Bár Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 8:18 pm

Rio

Rio

-Ő a féltékenység démona..*mosolyogtam Rosera*

11Karaoke Bár Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 8:15 pm

Rosemary

Rosemary

-Tényleg? És ő is volt valamilyen démon? *tovább kíváncsiskodtam*

12Karaoke Bár Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 8:14 pm

Rio

Rio

*Lassan sétáltunk egymás mellet a kollégiumba* -Szerintem vagyunk egypáran bár én még csak egyel találkoztam erre fele.

13Karaoke Bár Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 8:08 pm

Rosemary

Rosemary

*Mosolyogva bólintottam, és felálltam. Lassan megindultunk a kollégium felé.* -Sok démon van itt a földön? *kíváncsian néztem rá. Még mindig furcsa volt elképzelnem, hogy egy démon. Főleg, mert az ember azt hinné, hogy azok gonoszak*

14Karaoke Bár Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 8:04 pm

Rio

Rio

*olyan jol éreztem magam vele hogy észre sem vettem hogy elrohant az idő. Szomoruan vettem a tényt hogy mindjárt nem láthatom.* -Elkisérhetlek odáig?

15Karaoke Bár Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 8:00 pm

Rosemary

Rosemary

*Széles mosoly jelent meg az arcomon* -Nagyszerű. *rápillantottam az órámra és elhúztam a számat* -Lassan mennem kéne. *sóhajtottam* -Ellenőriznek minket a kollégiumban.

16Karaoke Bár Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 7:54 pm

Rio

Rio

-Persze. *Bár tény hogy bármihez lenne köze megnézném.*

17Karaoke Bár Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 7:50 pm

Rosemary

Rosemary

-Szeretnéd egyszer velem megnézni? *néztem rá mosolyogva*

18Karaoke Bár Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 7:49 pm

Rio

Rio

*szélesen elmosolyodtam* -Találó név. Biztos aranyos lehet

19Karaoke Bár Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 7:45 pm

Rosemary

Rosemary

-Annyira édes. *csillogó szemekkel néztem rá* -A neve Szösz. *hangosan felnevettem*- Azért mert akár merre jár, mindig tele van szösszel a bundája.

20Karaoke Bár Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 7:40 pm

Rio

Rio

-Én többnyire mindig ráérek ugy hogy hajrá. *mosolyogtam, csak figyeltem öt. Ha akartam sem tudtam volna levenni rola a szemem. Először nagyot néztem a kismajmos sztorin aztán elmosolyodtam* -Szerintem inkább aranyos. Jó szived van!

21Karaoke Bár Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 7:33 pm

Rosemary

Rosemary

-Ki fogom. *nevettem* -Ezt muszáj egyszer eljátszanom. *hátradöntöttem a fejem a pad háttámlájára és mosolyogtam. Már sokkal jobban voltam. Oldalra döntöttem a fejem és ránéztem Riora* -Képzeld örökbe fogadtam egy majmot. *az arckifejezésén felnevettem* -Jól hallottad. Az állatkertben örökbe lehet ugye fogadni, én pedig az egyik látogatásom alkalmával "magamhoz" vettem egyet. Nagyon édes. Még kicsike. Sajnos elvesztette az anyját, szóval most én vagyok a pótmamija. *mosolyogtam* -Milyen irónikus nem? Egy farkas akinek majma van.

22Karaoke Bár Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 7:27 pm

Rio

Rio

*felnevettem* -Majd ki is próbálhatod..

23Karaoke Bár Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 7:23 pm

Rosemary

Rosemary

*Elmosolyodtam* -Ez tök durva. *megráztam a fejem* -Úgy értem, jó. *elnevettem magam*

24Karaoke Bár Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 7:18 pm

Rio

Rio

*elmosolyodtam* -Meg fogom hallani.

25Karaoke Bár Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 7:12 pm

Rosemary

Rosemary

*Felvontam a szemöldököm* -Ennyi elég?

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 4 oldal]

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.