Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Trevi-kút

3 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down  Üzenet [7 / 7 oldal]

151Trevi-kút - Page 7 Empty Re: Trevi-kút Vas. Ápr. 25, 2010 9:20 pm

Rosemary

Rosemary

-Hát igen. Gyönyörű ez a város. Még sosem voltam itt, de szerintem többször jövök majd erre felé. És ez a kút...*felnéztem rá és szinte megigézett* -Fantasztikus...*fejeztem be halkan*

152Trevi-kút - Page 7 Empty Re: Trevi-kút Vas. Ápr. 25, 2010 9:17 pm

Sidonil

Sidonil

-Kicsit ki kellett mozdulnom Londonból és idejöttem a fejemet kiszellőztetni. ~ Hogy ne mindig te járj a fejembe. Ez isten jele lehet ha itt is összefutok vele.~ -Meránót otthon hagytam egy ismerősömnél.

153Trevi-kút - Page 7 Empty Re: Trevi-kút Vas. Ápr. 25, 2010 9:14 pm

Rosemary

Rosemary

-Versenyre jöttem. Három napos. *mosolyogtam* -És te?

154Trevi-kút - Page 7 Empty Re: Trevi-kút Vas. Ápr. 25, 2010 9:13 pm

Sidonil

Sidonil

-Én sem. De örülök, hogy így történt. Mi jót csinálsz itt?

155Trevi-kút - Page 7 Empty Re: Trevi-kút Vas. Ápr. 25, 2010 9:12 pm

Rosemary

Rosemary

*Elvettem tőle a készüléket* -Köszönöm. *halványan elmosolyodtam* -Nem hittem volna, hogy itt futunk össze...

156Trevi-kút - Page 7 Empty Re: Trevi-kút Vas. Ápr. 25, 2010 9:09 pm

Sidonil

Sidonil

-Szia Rosemary! Őőőő...hát nem tudom hogy még működik-e...ha kiszárítod akkor talán...

157Trevi-kút - Page 7 Empty Re: Trevi-kút Vas. Ápr. 25, 2010 9:07 pm

Rosemary

Rosemary

*Láttam, hogy egy kéz belenyúl a vízbe. Felpillantottam, hogy lássam ki lehet az és nagyon megdöbbentem* -Őőő..Sid? *nagy szemekkel néztem rá. Nem gondoltam volna, hogy Rómában futok vele össze*

158Trevi-kút - Page 7 Empty Re: Trevi-kút Vas. Ápr. 25, 2010 9:03 pm

Sidonil

Sidonil

*Mély levegőt vettem és odamentem mellé. Feltűrtem a ruhám ujját és belenyúltam a vízbe. Majd felé nyújtotam.* -Azt hiszem ez téged illet.

159Trevi-kút - Page 7 Empty Re: Trevi-kút Vas. Ápr. 25, 2010 9:02 pm

Rosemary

Rosemary

*Megcsörrent a telefonom. Odanyúltam, és kivettem a készüléket a zsebemből, amire az egyenesen a kútba esett* -Ne...ne csak ezt ne...*elkeseredetten néztem a víz alján lévő telefont.* -Ezt nem hiszem el.*néhány turista igen csak hülyén nézett rám*

160Trevi-kút - Page 7 Empty Re: Trevi-kút Vas. Ápr. 25, 2010 8:57 pm

Sidonil

Sidonil

*Sóhajtottam egyet. Éppen elfordultam volna, amikor a víztükörben egy ismerős arcot láttam meg. Nem mertem felnézni. Mintha féltem volna hogy eltűnik a szemem elöl. Csak álltam megbabonázva és a tükörképet néztem.*

161Trevi-kút - Page 7 Empty Re: Trevi-kút Vas. Ápr. 25, 2010 8:55 pm

Rosemary

Rosemary

*Egy versenyre érkeztem a városba. Már nagyon fáradt voltam, de mivel kaptunk egy kis szabad időt, így ezt kihasználtam és körbenéztem a városban. A híres Trevi-kúthoz jöttem. Leültem a szélére és végigsimítottam a sima vízfelületen*

162Trevi-kút - Page 7 Empty Re: Trevi-kút Vas. Ápr. 25, 2010 8:51 pm

Sidonil

Sidonil

*Álltam a kút mellett és néztem magam a víztükörben. Egy arcot láttam benne, aki még a családjának sem hiányzik. Fintorogva néztem magam.*

163Trevi-kút - Page 7 Empty Trevi-kút Vas. Ápr. 25, 2010 2:54 pm

Aryanna

Aryanna
Admin

Trevi-kút - Page 7 Trevi-kut

http://nemesis.vampire-legend.com

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [7 / 7 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.