Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Bondi Beach

5 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Go down  Üzenet [4 / 4 oldal]

76Bondi Beach - Page 4 Empty Re: Bondi Beach Kedd Ápr. 27, 2010 10:01 pm

Damien

Damien

*Szinte meg folytott ugy kapaszkodott belém de nem érdekelt. Ugy éreztem mintha fontos lennék neki és most ez számitott semmi más* -hiányoztál..*suttogtam. arcom hajába temettem*

77Bondi Beach - Page 4 Empty Re: Bondi Beach Kedd Ápr. 27, 2010 9:57 pm

Chloe

Chloe

*Mikor magához húzott kétségbeesetten kapaszkodtam belé. Belefúrtam a fejem a nyakába és vettem egy mély lélegzetet. Éreztem a csodálatos illatát, amit annyira imádtam. Az szemeim fel voltak dagadva és vérvörösek voltak, a sok sírástól* -El sel hiszem...*suttogtam a nyakába*

78Bondi Beach - Page 4 Empty Re: Bondi Beach Kedd Ápr. 27, 2010 9:54 pm

Damien

Damien

*Nem értettem hogy most mi is van. Hangja kétségbeesett volt amit nem tudtam mire vélni. Olyan összetörtnek látszott* -Igen, én vagyok*mondtam halkan. Magamhoz öleltem*

79Bondi Beach - Page 4 Empty Re: Bondi Beach Kedd Ápr. 27, 2010 9:47 pm

Chloe

Chloe

*Még jobban elkezdtem sírni, mikor odajött hozzám.* -Tényleg te vagy az? *suttogtam kétségbeesett hangon*

80Bondi Beach - Page 4 Empty Re: Bondi Beach Kedd Ápr. 27, 2010 9:41 pm

Damien

Damien

*El akartam menni de még ekkora távolságból is láttam hogy sír. Nem értettem miért lassan odamentem hozzá arcom még mindig üres volt és meggyötört. Nem szoltam csak leguggoltam és letöröltem a könnyeit*

81Bondi Beach - Page 4 Empty Re: Bondi Beach Kedd Ápr. 27, 2010 9:25 pm

Chloe

Chloe

*Mikor felém nézett rájöttem ki az. ~Damien!~. A könnyeim megint folyni kezdtek. Úgy elkezdtem zokogni, mint még soha eddig. Felültem a homokba és csak néztem. Nem is pislogtam, mert azt hittem eltűnik a szemem elől*

82Bondi Beach - Page 4 Empty Re: Bondi Beach Kedd Ápr. 27, 2010 9:20 pm

Damien

Damien

*ugy éreztem mintha valaki mereven figyelne.. Oda fordultam és megláttam Chloet. Megmerevedtem*

83Bondi Beach - Page 4 Empty Re: Bondi Beach Kedd Ápr. 27, 2010 8:57 pm

Chloe

Chloe

*Néztem, ahogy az a férfi kijött a vízből. Valamiért nem bírtam róla levenni a szemem. Annyira emlékeztetett.... Halk sóhaj szakadt fel belőlem és csak néztem tovább*

84Bondi Beach - Page 4 Empty Re: Bondi Beach Kedd Ápr. 27, 2010 8:51 pm

Damien

Damien

*Egy jó darabig csak usztam. Amikor már eléggé szétáztam kiballagtam vissza a partra. Felemeltem a polom és megtöröltem a szemeim amiben ismét könnyek gyültek össze a gondolataimra. Szánalmas voltam.. Tudtam de nem tudtam ellene tenni. Visszaültem a partra és a polot kezembe tartva csak révedtem a semmibe*

85Bondi Beach - Page 4 Empty Re: Bondi Beach Kedd Ápr. 27, 2010 8:44 pm

Chloe

Chloe

*A távolban láttam, hogy valaki belemegy az óceánba. Az alakja pont olyan volt mint...káromkodta egyet magamba. Mindenhol csak őt látom. Megint a sírás kerülgetett, de próbáltam magam visszafogni. Néztem azt az alakot*

86Bondi Beach - Page 4 Empty Re: Bondi Beach Kedd Ápr. 27, 2010 8:40 pm

Damien

Damien

*Már jó pár napja itt voltam de nem mentem bele még a tengerbe. Pedig imádtam a tengerpartokat. Mivel már nem nagyon járt senki erre ugy döntöttam hogy megmártozom. Levettem a polom és a nadrágom csak a boxer maradt rajtam és belementem a vizbe*

87Bondi Beach - Page 4 Empty Re: Bondi Beach Kedd Ápr. 27, 2010 8:37 pm

Chloe

Chloe

*A szememből oldalt még mindig könnyek folytak. Úgy látszik a könnycsatornáim, most pótolják be, azt a kétezeréves lemaradást. A szememre szorítottam a kezem és a mellkasom gyorsan emelkedett és süllyedt. Zokogtam. Igen, megint. Már kutidja hányadszorra a pár nap alatt. Oldalra fordultam és a kezem a fejem alá tettem. Néztem a tájat és az esti fényeket*

88Bondi Beach - Page 4 Empty Re: Bondi Beach Kedd Ápr. 27, 2010 8:32 pm

Damien

Damien

*behunytam a szemem, de inkább kinyitottam.. akárhányszor lecsuktam a szemem az arcát láűttam magam előtt. Hiába voltam messze még igy is csak az járt a fejemben hogy hogy váltunk el.. Belül kiégtem és nem láttam már semminek az értelmét. Csak élni céltalanul üresen..*

89Bondi Beach - Page 4 Empty Re: Bondi Beach Kedd Ápr. 27, 2010 8:30 pm

Chloe

Chloe

*Jó messze akartam lenni, attól a helytől, ami tönkretette az életem. A homokban feküdtem Sydneyben. Na ennél messzebb, aligha mehettem volna. Sírni már nem bírtam, mert semmi könnyem nem maradt. Az arcom holt sápadt volt. Egy két járókelő, odajött néha hozzám, mert azt hitték halott vagyok. Gyakorlatilag nem tévedtek. Minden féle szemszögből halottnak éreztem magam. Vettem egy mély lélegzetet és hallgattam a tenger hullámait*

90Bondi Beach - Page 4 Empty Re: Bondi Beach Kedd Ápr. 27, 2010 8:26 pm

Damien

Damien

*el akartam menekülni Londonból és annak környékéről. Bár legszivesebben véget vetettem volna mindennek ami a földhöz köt de valahogy ehhez sem volt merszem. Néhány pár mászkált csak el a parton, ahol meleg volt és enyhe esti szellő fujdogált.. a Parton ülltem és apró kavocsokat dobáltam befele a tengerbe*

91Bondi Beach - Page 4 Empty Bondi Beach Vas. Ápr. 25, 2010 2:43 pm

Aryanna

Aryanna
Admin

Bondi Beach - Page 4 904333-bondi-beach-01

http://nemesis.vampire-legend.com

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [4 / 4 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.