Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Bondi Beach

5 posters

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Go down  Üzenet [1 / 4 oldal]

1Bondi Beach Empty Re: Bondi Beach Pént. Május 14, 2010 12:39 pm

Rio

Rio

-Pedig hagynám magam...*mosolyogtam*-Szivesen maradnék még itt veled de el kellene menni az orvoshoz.. Meg a bátyádnak sem ártana megtudni hogy megkértelek..

2Bondi Beach Empty Re: Bondi Beach Csüt. Május 13, 2010 7:50 am

Rosemary

Rosemary

-Mert erősebb vagy és nem tudok védekezni. *átfontam a nyakán a karom és gyengéden megcsókoltam. Annyira boldog voltam, hogy itt van mellettem. Szinte madarat lehetett volna velem fogatni. Az egyik lábammal átkulcsoltam a derekát és végigsimítottam vele a fenekén. Hirtelen eszembe jutott, hogy Ryan mit sem tud erről az egészről, Zoeról nem is beszélve.* -Hajjaj...

3Bondi Beach Empty Re: Bondi Beach Szer. Május 12, 2010 2:14 pm

Rio

Rio

*Abbahagytam* -Miért is nem?*kérdeztem mosoylogva és egy apró csókot adtam ajkaira*

4Bondi Beach Empty Re: Bondi Beach Szer. Május 12, 2010 9:27 am

Rosemary

Rosemary

-Ne már...*hangosan felnevettem és elkezdtem ficánkolni a karjaiban* -Ez nem ér...

5Bondi Beach Empty Re: Bondi Beach Kedd Május 11, 2010 10:22 pm

Rio

Rio

*elmsolyodtam és kezemet végig huztam oldalán csikisen*

6Bondi Beach Empty Re: Bondi Beach Kedd Május 11, 2010 2:56 pm

Rosemary

Rosemary

*Halkan felnevettem mert nagyon csikizett.* -Rio...ez csikiz. *boldogan nevettem fel*

7Bondi Beach Empty Re: Bondi Beach Kedd Május 11, 2010 1:29 pm

Rio

Rio

*Dereka alá nyultam és közel huztam magamhoz hogy egy centi se legyen közöttünk. Elmosolyodtam, imádtam amikor ezt csinálja. Apro csókokat adtam nyakára állára*

8Bondi Beach Empty Re: Bondi Beach Kedd Május 11, 2010 8:07 am

Rosemary

Rosemary

-Annyira szeretlek...*suttogtam az ajkaiba. Görcsösen kapaszkodtam a felsőjébe, mert minél közelebb akartam magamhoz tudni. Végigsimítottam a hátán, majd a tarkójánál beletúrtam a hajába*

9Bondi Beach Empty Re: Bondi Beach Hétf. Május 10, 2010 1:18 pm

Rio

Rio

-Én is téged..*suttogtam. Csókunk egyre szenvedélyesebbé vált. Nem éreztem hogy bárki lenne a közelben igy hagytam hogy huzzon magával. Kezem már a felsője alatt járt*

10Bondi Beach Empty Re: Bondi Beach Hétf. Május 10, 2010 7:56 am

Rosemary

Rosemary

*Felemeltem a kezem és gyengéden végigsimítottam az arcán* -Szeretlek... *suttogtam vissza az ajkaiba. Egyre szenvedélyesebben kezdtem csókolni. Mosolyogva hátradőltem a homokba és őt is húztam magammal*

11Bondi Beach Empty Re: Bondi Beach Vas. Május 09, 2010 10:31 pm

Rio

Rio

-inkább én mivel érdemeltelek ki téged?*suttogtam és viszonoztam csókját. Tudtam hogy ezt a döntéem nem fogm megbánni.*

12Bondi Beach Empty Re: Bondi Beach Vas. Május 09, 2010 9:40 pm

Rosemary

Rosemary

*két kezem közé vettem az arcát. A boldogság könnyei végigfolytak az arcomon* -Nem tudom mivel érdemeltelek ki. *suttogtam, majd lágyan megcsókoltam*

13Bondi Beach Empty Re: Bondi Beach Vas. Május 09, 2010 8:58 pm

Rio

Rio

-Nekem így is te vagy a leggyönyörűbb. Nem az a lényeg hogy mibe vagy.*megsimogattam arcát*

14Bondi Beach Empty Re: Bondi Beach Vas. Május 09, 2010 8:56 pm

Rosemary

Rosemary

-Te jó ha tudtam volna. Én meg egy melegítőbe vagyok itt. *könnyes szemmel néztem fel rá, és felnevettem* -Ezt jól megcsináltam...*annyira boldog voltam, hogy kimondani sem lehetett volna*

15Bondi Beach Empty Re: Bondi Beach Vas. Május 09, 2010 7:56 pm

Rio

Rio

*Mosolyogva vártam a válaszát., kérdésére bólintottam majd magamhoz öleltem mikor átkarolta nyakam és viszonoztam csókját. Miután nagy nehezen elszakadtunk egymástól ujjára húztam a gyűrűt*

16Bondi Beach Empty Re: Bondi Beach Vas. Május 09, 2010 7:51 pm

Rosemary

Rosemary

*A szemeim golflabda nagyságúak lettek, mikor letérdelt elém. ~Úristen, Úristen,Úristen, Úristen~ Egy darabig hitetlenkedve néztem rá* -Ez...ez most komoly? *suttogtam, majd a nyakába ugrottam. Szorosan magamhoz szorítottam és megcsókoltam. Szerintem ez megadta neki a választ*

17Bondi Beach Empty Re: Bondi Beach Vas. Május 09, 2010 7:47 pm

Rio

Rio

*Leültem mellé és végig néztem és én is a naplementét* -Részben... *felálltam és felhúztam magammal majd letérdeltem elé. Kihúztam a zsebemből egy kis gyűrűt* -Rosemary leszel a feleségem?

18Bondi Beach Empty Re: Bondi Beach Vas. Május 09, 2010 7:37 pm

Rosemary

Rosemary

*Odapillantottam, ahova mutatott. A szemeim kirekedtek a látványra* -Ez...gyönyörű *suttogtam. Leültem a homokba és megigézve néztem a látványt* -Ezért hoztál ide? *könnyes szemmel néztem Riora*

19Bondi Beach Empty Re: Bondi Beach Vas. Május 09, 2010 7:34 pm

Rio

Rio

-Sydneyben a tengerparton.*mosolyogtam rá és a tenger felé fordítottam*-Nézz csak oda!*pont akkor ment le anap és a víz felett csak a sárga és rózsaszín közöt váltakozó égbólt látszódott*

20Bondi Beach Empty Re: Bondi Beach Vas. Május 09, 2010 4:56 pm

Rosemary

Rosemary

/Új játék!/

*Rioval felbukkantunk. Körbenéztem és összeráncoltam a homlokom* -Hol vagyunk? *meglepetten néztem rá*

21Bondi Beach Empty Re: Bondi Beach Pént. Május 07, 2010 12:01 pm

Chloe

Chloe

/Folytatom Walesben. Keress meg Razz /

22Bondi Beach Empty Re: Bondi Beach Csüt. Május 06, 2010 8:24 pm

Damien

Damien

*feláltam én is és leporoltam magamrol a homokot* -Később még lesz időnk bőven kettesben maradni. *mosoylogtam rá*

23Bondi Beach Empty Re: Bondi Beach Csüt. Május 06, 2010 1:16 pm

Chloe

Chloe

-Most? *nyüszögtem a szájába, majd sóhajtottam egyet* -Hát jó, bár szívesen maradnék inkább most itt veled, de akkor menjünk. *felkeltem a homokból és lesöpörtem magam. Megfogtam a kezét* -Akkor hajrá. *behunytam a szemem és eltüntem Damiennel együtt*

24Bondi Beach Empty Re: Bondi Beach Csüt. Május 06, 2010 12:56 pm

Damien

Damien

*Csókunk legalább ugy hatott rám mint ő rá. Egymáshoz simultunk és hagytam hogy húzzon magával. Közben nem szakitottam meg csókunkat.*-Teljes mértékben*suttogtam vissza és újra megcsókoltam. * -Nem kéne megnéznünk azt a luxus lakást amit mondtál?

25Bondi Beach Empty Re: Bondi Beach Csüt. Május 06, 2010 9:03 am

Chloe

Chloe

*Mikor megcsókolt fellobbant bennem a tűz. Felemeltem a karom és magamhoz húztam. Még hogy nekem valaki más kell. Nem ment el az eszem. Lassan hátradőltem a homokba és szenvedélyesen csókolóztunk. A légzésem szaporább lett, ahogy csókolt.* -Szerintem ez megadta a választ a kérdésedre...*suttogtam a szájába*

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 4 oldal]

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.