Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Bondi Beach

5 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Üzenet [2 / 4 oldal]

26Bondi Beach - Page 2 Empty Re: Bondi Beach Szer. Május 05, 2010 12:56 pm

Damien

Damien

*Nagyon felhúztam magam ezen a kijelentésen. Az ilyenre mindig is pipa voltam. Mikor hozzzám simult nem néztem rá* -Ez elég szar vicc volt.. Bezzeg ha én mondtam volna hasonlot már biztos vagyok benne hogy lekaptad volna a fejem*vigyorogtam vissza. Majd elmosolyodtam szavaira.* -Ezt most csak azért mondod hogy megbékits?*közel hajoltam hozzá csak pár centi volt az ajkaink között. Majd megcsókoltam*

27Bondi Beach - Page 2 Empty Re: Bondi Beach Szer. Május 05, 2010 11:34 am

Chloe

Chloe

*Jót kuncogtam magamban, mikor láttam rajta, mennyire felhúztam magát. Felültem és hozzásimultam* -Csak vicceltem bébi. Na...ne légy ilyen...a féltékenység az én reszortom. *vigyorogtam. Az álla alá tettem a kezem és magam felé fordítottam az arcát. Ahogy a gyönyörű szemeibe néztem, teljesen elolvadtam* -Tudod, hogy nekem csak te kellesz. Különben is...nincs még egy ilyen pasi, mint te...*odahajoltam és lágyan megcsókoltam*

28Bondi Beach - Page 2 Empty Re: Bondi Beach Kedd Május 04, 2010 12:49 pm

Damien

Damien

*felszisszentem amikor nyakamba csípett.*-Oké nézzük meg akkor amit láttál. Kíváncsi vagyok rá. *néztem rá mosolyogva majd amikor láttam a gonosz vigyort az arcán már tudtam hogy valami olyat fog mondani ami nem fog tetszeni és igy is lett. Szemeim megvillantak. Felültem és pár percig jobbnak láttam nem megszolalni mert akkor biztos valami olyan csuszott volna ki a számon amit megbánok.*

29Bondi Beach - Page 2 Empty Re: Bondi Beach Kedd Május 04, 2010 11:23 am

Chloe

Chloe

-Nem mintha meg tudnék változni. *belecsiptem egy kicsit a nyakába, majd legördültem róla és elnyúltam mellette* -Hol szeretnél lakást? Csak mert láttam egy luxuskéglit, Walesben. Ááá nagyon durva. *elvigyorodtam, majd az oldalamra fordultam és megtámasztottam a fejem a kezemen* -Mi lenne ha megnéznénk azt? Ha tetszik, akkor ráveszem a tulajt, hogy írja át a nevünkre. Nem lesz gáz. Sima ügy. *gonoszkás vigyor jelent meg az arcomon* -De ha nagyon nem szeretnél luxust, akkor felőlem egy szerényebbe is mehetünk, viszont az a ház kell nekem. Max akkor oda viszem a szeretőimet. *huncuton vigyorogtam*

30Bondi Beach - Page 2 Empty Re: Bondi Beach Vas. Május 02, 2010 1:30 pm

Damien

Damien

*felnevettem* -Oké édes.. Olyan vagy másokkal amilyennek akarsz lenni.

31Bondi Beach - Page 2 Empty Re: Bondi Beach Vas. Május 02, 2010 9:16 am

Chloe

Chloe

-Eltúloztam. Hahoo édes, démon vagyok. *nevettem* -Azért mert veled nem vagyok olyan, attól függetlenül másokkal szemétláda vagyok. *mondtam egy gonosz mosoly kíséretében*

32Bondi Beach - Page 2 Empty Re: Bondi Beach Szomb. Május 01, 2010 5:46 pm

Damien

Damien

-Nekem így vagy jó.. Bár szerintem ezt kissé eltúloztad!*mosolyogtam rá és visszacsókoltam.* -Ezt soha nem fogom megbánni!

33Bondi Beach - Page 2 Empty Re: Bondi Beach Szomb. Május 01, 2010 5:38 pm

Chloe

Chloe

-Így? Egy nagyszájú, kötekedő, arrogáns szemétládának? *elvigyorogtam* -Ez a legszebb dolog, amit valaha mondtak nekem. *fölé gördültem és vadul megcsókoltam* -Csak nehogy megbánd...

34Bondi Beach - Page 2 Empty Re: Bondi Beach Szomb. Május 01, 2010 5:06 pm

Damien

Damien

*Még jobban felnevettem*-Értettem szépségem. És csak hogy tudd én ilyennek szeretlek!

35Bondi Beach - Page 2 Empty Re: Bondi Beach Szomb. Május 01, 2010 5:01 pm

Chloe

Chloe

-Nekem viszont kell. *vigyorogtam* -Sajnálom én ilyen vagyok. Jah és csak szólok, azért mert veled kedves vagyok mással nem leszek az. *ördögi mosoly jelent meg az arcomon*

36Bondi Beach - Page 2 Empty Re: Bondi Beach Szomb. Május 01, 2010 4:34 pm

Damien

Damien

*Felnevettem* -Nem vagyok hozzászokva én a luxushoz. Nekem egy szép rendezett lakás is jó lenne!

37Bondi Beach - Page 2 Empty Re: Bondi Beach Pént. Ápr. 30, 2010 10:17 pm

Chloe

Chloe

*megvontam a válltam* -Igazából luxus lakás is lehet. Belemászok a tulaj fejébe és odaadatom a lakást ingyen magunknak. *nevettem*

38Bondi Beach - Page 2 Empty Re: Bondi Beach Pént. Ápr. 30, 2010 10:10 pm

Damien

Damien

-Hm.. ez nem is rossz ötlet.*mosolyodtam el.* -És merre gondoltad?*arcát simogattam*

39Bondi Beach - Page 2 Empty Re: Bondi Beach Pént. Ápr. 30, 2010 10:09 pm

Chloe

Chloe

-Én sem. Igaz nem volt alvásra szükségünk, de most szívesen aludtam volna így rajta.* -Mi lenne ha vennénk magunknak egy kis lakást, ahol csak ketten lehetünk? *mosolyogtam*

40Bondi Beach - Page 2 Empty Re: Bondi Beach Pént. Ápr. 30, 2010 9:59 pm

Damien

Damien

-Most nem .. akarok megmozdulni..*nyögtem ki nagy nehezen. Átkaroltam és hátát cirógattam*

41Bondi Beach - Page 2 Empty Re: Bondi Beach Pént. Ápr. 30, 2010 9:57 pm

Chloe

Chloe

*Mikor a farka megrándult bennem felnyögtem az élvezettől és elélveztem. Ráborultam a mellkasára és ziháltam.* -Szentséges Lucifer!

42Bondi Beach - Page 2 Empty Re: Bondi Beach Pént. Ápr. 30, 2010 9:49 pm

Damien

Damien

*Miután egyik megkapta a neki járó tiszteletet a másikat vettem a számba majd hirtelen visszahanyatlottam a földre. Kezeim erősen fenekébe markoltak és ujra elélveztem vele együtt. Nevét suttogtam*

43Bondi Beach - Page 2 Empty Re: Bondi Beach Pént. Ápr. 30, 2010 9:42 pm

Chloe

Chloe

-ez az bébi. *nyögtem. Az ajkaim elváltak egymástól és egyre gyorsabb lett mozgásom. Ismét gyorsan elértem a gyönyört. Hihetetlen, hogy vele mennyi élveztem a szexet. Annyira feltudott húzni, hogy legszívesebben széttéptem volna*

44Bondi Beach - Page 2 Empty Re: Bondi Beach Pént. Ápr. 30, 2010 9:34 pm

Damien

Damien

*Nem lepett meg a hirtelen fordulat. Elmosolyodtam és felnyögtem amikor mozogni kezdett rajtam. Annyira felemelkedtem hogy be tudjam kapni az egyik mellbimbóját és szivogathassam*

45Bondi Beach - Page 2 Empty Re: Bondi Beach Pént. Ápr. 30, 2010 9:28 pm

Chloe

Chloe

*Totális ki fogok készülni. Ha így folytatja örülni fogok, ha járni tudok majd. Egy hirtelen mozdulattal magam alá gyűrtem és én folytattam a mozgást. Nem érdelt, hogy meglátnak-e. Most csakis ő volt a lényeg. Végre érezhettem minden porcikáját és ezt ki is akartam használni. Hátravetettem a fejem és a melleimet simogattam mozgás közben*

46Bondi Beach - Page 2 Empty Re: Bondi Beach Pént. Ápr. 30, 2010 9:18 pm

Damien

Damien

*Ahogy testét elérte a gyönyör ugy ért el engem is.. Vele együtt szárnyaltam a gyönyör hullámain végig, de férfiasságom még utána sem lankadt le ahogy az előző alkalommal sem így mikor kicsit lassult a légzése tovább mozogtam lassan majd egyre gyorsabb tempót diktáltam. Nyakát harapdáltam és nyalogattam*

47Bondi Beach - Page 2 Empty Re: Bondi Beach Pént. Ápr. 30, 2010 9:15 pm

Chloe

Chloe

*Nem bírtam tovább. Ha lassú volt, ha gyors egyeszűren sehogy sem bírtam magam visszafogni. Az ajkaiba ziháltam és kirobbant belőlem az orgazmus. Végig Damien nevég suttogtam, és úgy tünt, hogy sosem akart elmúlni az élvezet*

48Bondi Beach - Page 2 Empty Re: Bondi Beach Pént. Ápr. 30, 2010 9:07 pm

Damien

Damien

*Ziháló légzéssel lassítottam majd elvigyorodtam* -Te mondtad.. hogy.. ne finomkodjak..*vigyorogtam és lassítottam. Szinte már kínzó volt. Éreztem hogy egy orgazmusnál nem fogok megállni és őt se engedem csak egyszer elmenni.* -Élvezz nekem Chloe..*suttogtam ajkaiba*

49Bondi Beach - Page 2 Empty Re: Bondi Beach Pént. Ápr. 30, 2010 9:01 pm

Chloe

Chloe

-Oh anyám. *hangosan felnyögtem, mikor belémhatolt. Végigkarmoltam a hátát a szenvedély hevében. Az ajkait vadul csókolni kezdtem, miközben mozgott bennem.* -Egy kicsit lassíts...*szinte könyörögtem, mert már most közel álltam az orgazmushoz*

50Bondi Beach - Page 2 Empty Re: Bondi Beach Pént. Ápr. 30, 2010 8:51 pm

Damien

Damien

* Morgáshoz hasonló hangot hallattam amikor letépte boxer alsóm.* -Nem fogok..*egy mozdulattal belé hatoltam és nem éppen finomkodó mozgásba kezdtem és nem is lassúba*

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [2 / 4 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.