Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Bondi Beach

5 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Üzenet [3 / 4 oldal]

51Bondi Beach - Page 3 Empty Re: Bondi Beach Pént. Ápr. 30, 2010 8:43 pm

Chloe

Chloe

-Ohhh igen! *nyögtem. Lenyúltam és szó szerint letéptem róla az alsónadrágot.* -És ne finomkodj. *ziháltam*

52Bondi Beach - Page 3 Empty Re: Bondi Beach Pént. Ápr. 30, 2010 12:08 pm

Damien

Damien

* Míg nyakát ostromoltam testünk az együttlétet imitálta.. Egy idő után már nem bírtam magammal.* -Benned akarok lenni.* mondtam mély rekedt hangon.*

53Bondi Beach - Page 3 Empty Re: Bondi Beach Pént. Ápr. 30, 2010 8:07 am

Chloe

Chloe

*Felnyögtem, mikor megéreztem a büszkén meredező férfiasságát a lábam köznek nyomódni. Hátranyúltam és megfogtam a fenekét. Elkezdtem mozgatni őt, ezzel a szexet imitálva, így ruhán keresztül. Teljesen felforrósodott a testem a csókjai alatt* -Szent Lucifer, annyira hiányoztál...*pihegtem vágytól fűtötten az ajkaiba*

54Bondi Beach - Page 3 Empty Re: Bondi Beach Csüt. Ápr. 29, 2010 2:15 pm

Damien

Damien

*Nem nehezedtem rá csak éppen annyira hogy testünk egymáshoz simuljon. Viszonoztam szenvedélyesből átmenő vad csókjait majd nyakát vettem célba. Testemet elöntötte a vágy és ez a kis boxeren keresztül is érezhető volt tisztán.*

55Bondi Beach - Page 3 Empty Re: Bondi Beach Csüt. Ápr. 29, 2010 1:44 pm

Chloe

Chloe

*Elmosolyodtam és magamra húztam. Gyengéden megcsókoltam, miközben simogattam. A csókom egyre vadabb és szenvedélyesebb lett. Átfontam a lábam a derekán és hozzádörgölőztem*

56Bondi Beach - Page 3 Empty Re: Bondi Beach Csüt. Ápr. 29, 2010 1:39 pm

Damien

Damien

*felnevettem* -Nem, ez teljesen más.. Finom illatod van.

57Bondi Beach - Page 3 Empty Re: Bondi Beach Csüt. Ápr. 29, 2010 1:28 pm

Chloe

Chloe

*Felnevettem* -Jó kis kénköves szagom van mi?

58Bondi Beach - Page 3 Empty Re: Bondi Beach Csüt. Ápr. 29, 2010 1:08 pm

Damien

Damien

-Hm.. az még szerencsésebb helyzet valamivel.*elmosolyodtam és elkezdtem a hajával babrálni* -Én is szeretem a tiéd.

59Bondi Beach - Page 3 Empty Re: Bondi Beach Csüt. Ápr. 29, 2010 12:53 pm

Chloe

Chloe

-Nem. Ő asszem valami vérfarkast emlegetett, ami valljuk be jobb helyzet, mint az enyém. *mosolyogtam el.* -Annyira imádom az illatod. *suttogtam, miközben mélyen belélegeztem*

60Bondi Beach - Page 3 Empty Re: Bondi Beach Csüt. Ápr. 29, 2010 11:47 am

Damien

Damien

*Hátát simogattam, elmosolyodtam* -Kezdenek a démonok lázadni? Ő is bele szeretett egy angyalba? *puaszit adtam feje búbjára*

61Bondi Beach - Page 3 Empty Re: Bondi Beach Csüt. Ápr. 29, 2010 7:55 am

Chloe

Chloe

*Ráhajtottam a fejem a vállára és végigsimítottam az arcán.* -Tudod, van egy másik démon, akinek ugyan ez a problémája mint nekem. *sóhajtottam* -Vele megpróbálunk valamit kitalálni.

62Bondi Beach - Page 3 Empty Re: Bondi Beach Szer. Ápr. 28, 2010 1:24 pm

Damien

Damien

*csókot adtam homlokára* -Nem tudom. Te hogy gondolod?

63Bondi Beach - Page 3 Empty Re: Bondi Beach Szer. Ápr. 28, 2010 1:06 pm

Chloe

Chloe

*A szavaitól szinte elolvadtam.* -annyira édes vagy. *suttogtam, majd lágyan megcsókoltam* -És most akkor hogyan tovább?

64Bondi Beach - Page 3 Empty Re: Bondi Beach Szer. Ápr. 28, 2010 1:00 pm

Damien

Damien

*elmosolyodtam ez egy csókot adtam kezére* - Messzire akartam menni Londontól, de látom még így is összefutottunk. Annyira fájt.. Nem akarom még egyszer ezt.. Ha kell bármit megteszek de nem engedlek el.

65Bondi Beach - Page 3 Empty Re: Bondi Beach Szer. Ápr. 28, 2010 12:48 pm

Chloe

Chloe

*Mellé gördültem és mosolyogtam. Ha akartam volna sem tudtam volna abbahagyni. Felemeltem a karom és végigsimítottam a gyönyörű arcán* -Mi van veled? *kéreztem halkan, szinte alig hallhatóan*

66Bondi Beach - Page 3 Empty Re: Bondi Beach Szer. Ápr. 28, 2010 12:27 pm

Damien

Damien

*Míg döltem hátra folyamatosan öleltem és csókoltam. Az sem izgatott tulságosan hogy szárado félben lévő hajam és testem ujra vizes lett. Visszamosolyogtam Chloera. Megsimogattam arcát*

67Bondi Beach - Page 3 Empty Re: Bondi Beach Szer. Ápr. 28, 2010 12:08 pm

Chloe

Chloe

*Szenvedélyesen csókoltam, miközben óvatosan hátradöntöttem és én is mentem vele. Végigsimítottam a mellkasán, majd a nyakán. Leírhatatlanul jó érzés volt, hogy itt volt velem. Hogy éreztem őt magam alatt és az illata pedig betöltötte az orrom. Jött egy nagyobb hullám, mire a víz elért hozzánk. Így tiszta vizesek lettünk, főled Damien. Elmosolyodtam egy kicsit*

68Bondi Beach - Page 3 Empty Re: Bondi Beach Szer. Ápr. 28, 2010 12:03 pm

Damien

Damien

* Ez a szó ledöbbentett főleg az ő szájából ezt hallani, de még válaszolni sem tudtm mert ajkaink egybeforrtak. Mikor ölembe ült szorosan magamhoz vontam.*- Annyira szeretlke..*suttogtam ajkaiba*

69Bondi Beach - Page 3 Empty Re: Bondi Beach Szer. Ápr. 28, 2010 11:56 am

Chloe

Chloe

*Behunytam a szemem, s élveztem a csókjait. A két tenyeremm közé vettem az arcát és mélyen a szemébe néztem* -Szeretlek. *suttogtam neki, majd szenvedélyesen megcsókoltam. Egy kicsit felemelkezdtem és belecsúsztam ez ölébe, de a szájától egy másodpercre sem szakadtam el*

70Bondi Beach - Page 3 Empty Re: Bondi Beach Szer. Ápr. 28, 2010 11:52 am

Damien

Damien

*Az a sok kín keserves szenvedés amit pár nap alatt átéltem most máss alakult. Hirtelen akkora boldogság árasztott el amit szavakkal nem tudtam leírni.* -Azt nem fogom hagyni hogy feláldozd magad.. Majd kitalálunk valamit*suttogtam és apró csókokkal borítottam arcát*

71Bondi Beach - Page 3 Empty Re: Bondi Beach Szer. Ápr. 28, 2010 7:33 am

Chloe

Chloe

*Mélyen a szemeibe néztem. Annyira gyönyörű szemei voltak, hogy szinte elolvadtam tőlük. Bólintottam egy aprót* -Rendben, de ha Lucifer rájön, hogy mi a helyzet, akkor sem fogom engedni, hogy elvigyen. Inkább feláldozom magam. *suttogtam*

72Bondi Beach - Page 3 Empty Re: Bondi Beach Kedd Ápr. 27, 2010 10:16 pm

Damien

Damien

*Elvesztem a szemeiben* -Jó színésznő vagy meg kell hagyni.. *suttogtam majd gyengéden megcsókoltam, majd homlokom az övének támasztottam* -Tudom hogy ezt nem szabad de ha egy kicsit is akarsz engem akkor engedd hogy megoldjuk ezt valahogy..

73Bondi Beach - Page 3 Empty Re: Bondi Beach Kedd Ápr. 27, 2010 10:11 pm

Chloe

Chloe

-Szerindted? *suttogtam a nyakába, majd felpillantottam és mélyen a szemébe néztem*

74Bondi Beach - Page 3 Empty Re: Bondi Beach Kedd Ápr. 27, 2010 10:09 pm

Damien

Damien

*ugy öleltem mintha az életem mulna rajta *-Mond.. mond hogy hazuttál akkor.. *belélegeztem ilatát és arcom meglágyult*

75Bondi Beach - Page 3 Empty Re: Bondi Beach Kedd Ápr. 27, 2010 10:04 pm

Chloe

Chloe

*Tudtam, hogy ezzel még jobban elmérgesítem a helyzetet, de nem érdekelt* -Te is nekem...nagyon. *suttogtam a nyakába. Teljesen hozzásimultam úgy öleltem szorosan magamhoz*

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [3 / 4 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.