Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Kastély

+4
Rio
Chloe
Damien
Aryanna
8 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Üzenet [4 / 7 oldal]

76Kastély - Page 4 Empty Re: Kastély Szomb. Május 01, 2010 11:37 pm

Rosemary

Rosemary

*miután félrelökött talpra álltam és Rio elé vetettem magam, ezzel elrázva az utat a másik farkas elöl*

77Kastély - Page 4 Empty Re: Kastély Szomb. Május 01, 2010 11:32 pm

Ryder

Ryder

*nem mondom hogy nem fájt sőt néha én is felnyüszítettem, de mivel el voltam borulva nem törődtem a fájdalommal és felökleltem

78Kastély - Page 4 Empty Re: Kastély Szomb. Május 01, 2010 11:30 pm

Rio

Rio

*Utáltam a tehetetlenséget, de egy az nagyobbak voltak kettő.. nem igazán tudtam mivel zedhetném zét öket amivel nem ártok egyiknek sem*

79Kastély - Page 4 Empty Re: Kastély Szomb. Május 01, 2010 11:27 pm

Rosemary

Rosemary

*Néha felnyűszítettem, mert olyan helyen harapott meg ahol különösen fájt. Nagyon fel voltam húzva. A szemem szén feketék voltak. Leugrottam róla, majd ismét nekirontottam a másiknak*

80Kastély - Page 4 Empty Re: Kastély Szomb. Május 01, 2010 11:20 pm

Ryder

Ryder

*ok erre berágtam.szimplán leráztam magamról a másik farkast, majd ordítva neki ugrottam és haraptam ahol tudtam.*

81Kastély - Page 4 Empty Re: Kastély Szomb. Május 01, 2010 11:19 pm

Rio

Rio

*Ez nagyon nem nézett ki jol amikor elkezdett az egyik felém közeliteni, majd csak arra eszméltem hogy a másik leteríti.* ~Rose?~

82Kastély - Page 4 Empty Re: Kastély Szomb. Május 01, 2010 11:14 pm

Rosemary

Rosemary

*Felborzoltam a szűrömet és egyre hangosabban morogtam. Rápillantottam az emberre, majd vissza a farkasra. Egy ugrással a farkasnál teremtem és leterítettem őt a földre. Ott haraptam ahol csak értem. Már több helyen is vérzett*

83Kastély - Page 4 Empty Re: Kastély Szomb. Május 01, 2010 11:08 pm

Ryder

Ryder

*megzavart a másik farkas jelenléte,de az erőviszonyokat mérve az agyam úgy döntött,hogy nem törődik a másik farkassal és még mindig Rio felé haladtam*

84Kastély - Page 4 Empty Re: Kastély Szomb. Május 01, 2010 11:06 pm

Rio

Rio

*Gondoltam hogy nem strapás az ajtó nah de hogy ennyire...Hátra ugrottam. Majd nem sokra rá megláttam egy másik farkast aki furcsán ismerős volt. *

85Kastély - Page 4 Empty Re: Kastély Szomb. Május 01, 2010 11:04 pm

Rosemary

Rosemary

Szokás szerint egy elhagyatott helyet kerestem, ahol átváltozhatok, mivel telihold volt. Felpillantottam a holdra és fájdalmasan felnyögtem. A földre rogytam. Úgy éreztem, mintha a bőröm szét akarna szakadni. Az egész testem remegett. A szemem pedig fekete volt mint az éjszaka. Hirtelen kirobbant belőlem a vadállat, ami ellen semmit sem tudtam tenni. Felvonyítottam és körbenéztem. Megéreztem valaki illatát, aki ismerős volt számomra. Megindultam az illatforrás irányába, mire megláttam egy másik farkast. Megálltam és elkezdtem rá morogni*

86Kastély - Page 4 Empty Re: Kastély Szomb. Május 01, 2010 10:55 pm

Ryder

Ryder

*felordítottam,majd az ajtónak ugorva kapásból betörtem és kerestem a kis szökevényt*

87Kastély - Page 4 Empty Re: Kastély Szomb. Május 01, 2010 10:53 pm

Rio

Rio

-Na neeem . Belőlem nem lesz farkas vacsora haver. *kiteleportáltam és becsuktam az ajtót, bár tudtam ez rohadtul nem fogja megállítani*

88Kastély - Page 4 Empty Re: Kastély Szomb. Május 01, 2010 10:45 pm

Ryder

Ryder

*természetesen NEM voltam ura önmagamnak és kapásból keresni kezdtem valamit amit széttéphetek és beleszagolva a levegőbe kiszúrtam Rio-t.abban a percben elkezdtem vicsorogni*

89Kastély - Page 4 Empty Re: Kastély Szomb. Május 01, 2010 10:43 pm

Rio

Rio

*Mot sikeresen végignéztem egy farkas átváltozását. Vagyis inkább egy beakattant farkas átváltozását*

90Kastély - Page 4 Empty Re: Kastély Szomb. Május 01, 2010 10:39 pm

Ryder

Ryder

*a legrosszabb az egészben az volt hogy olyan rossz helyen álltam meg hogy a hold besütött egyenesen rám.bumm elpattant a cérna elkezdtem nőni és a bal szemem is átváltott sárgán rikítóra az arcom megnyúlt,elborított a szőr és az elkövetkező 5 perc után egy három méteres farkasszerű teremtményként vonyítottam fel négykézláb*

91Kastély - Page 4 Empty Re: Kastély Szomb. Május 01, 2010 10:35 pm

Rio

Rio

~Nah ez elől már nem menekülhetek ki...~*Nem akartam megfordulni mert akkor tuti hátba támadt és akkor még védeni sem tudom magam igy inkább tovább hátráltam*

92Kastély - Page 4 Empty Re: Kastély Szomb. Május 01, 2010 10:33 pm

Ryder

Ryder

*ahogy vettem a levegőt,úgy nyúltak a fogaim meg a karmaim.ez így NAGYON nem lesz jó*

93Kastély - Page 4 Empty Re: Kastély Szomb. Május 01, 2010 10:32 pm

Rio

Rio

~Francba~ *Tekintetét látva hátrálni kezdtem inkább. *

94Kastély - Page 4 Empty Re: Kastély Szomb. Május 01, 2010 10:29 pm

Ryder

Ryder

*felnéztem ki az,óóóóó basszus.*-H-húzz el innen!*a jobb szemem veszettül rikított*

95Kastély - Page 4 Empty Re: Kastély Szomb. Május 01, 2010 10:28 pm

Rio

Rio

*Amint megláttam Rydert valamelyest megnyugodtam meg nem is.* -Helo. Hát te..*ekkor eszembe jutott hogy telihold van*

96Kastély - Page 4 Empty Re: Kastély Szomb. Május 01, 2010 10:26 pm

Ryder

Ryder

*le kellett hogy térdeljek mert technikailag alig kaptam levegőt,francba ha valami nem vonja el a figyelmem akkor ez csúnya lesz*

97Kastély - Page 4 Empty Re: Kastély Szomb. Május 01, 2010 10:24 pm

Rio

Rio

*Meghallottam hogy valaki berontott a kastélyba kezdett furcsává vállni a helyzet. Felálltam és bementem utána elvégre ha már másképp nem majd harcban levezetem magam*

98Kastély - Page 4 Empty Re: Kastély Szomb. Május 01, 2010 10:20 pm

Ryder

Ryder

*fogtam és egyenesen berontottam a kastély bejárati ajtaján,hogy fedett helyre kerüljek*

99Kastély - Page 4 Empty Re: Kastély Szomb. Május 01, 2010 10:19 pm

Rio

Rio

*Éreztem valakinek a jelenlétét bár nem tisztán, de azért éberen figyeltem*

100Kastély - Page 4 Empty Re: Kastély Szomb. Május 01, 2010 10:14 pm

Ryder

Ryder

*a kastély falának dőltem nagyokat zihálva.utáltam amikor telihold volt mindig bekattantam és próbáltam itt elrejtőzni addig is a felhajtás most nem hiányzott*

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [4 / 7 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.