Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Kastély

+4
Rio
Chloe
Damien
Aryanna
8 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Üzenet [3 / 7 oldal]

51Kastély - Page 3 Empty Re: Kastély Pént. Május 07, 2010 5:57 pm

Sidonil

Sidonil

-Köszönöm. Sokan mondták, hogy vágjam le a sörényét, de szerintem így gyönyörű. Hát a macska lehet nem maradna itt hanem vadászni indulna és akkor fújhatná.

52Kastély - Page 3 Empty Re: Kastély Pént. Május 07, 2010 5:56 pm

Pandora

Pandora

-Ló? * A távolban megláttam, hogy miről is beszél* - Szép állat. Nekem egy macskám van, de őt otthon hagytam.

53Kastély - Page 3 Empty Re: Kastély Pént. Május 07, 2010 5:53 pm

Sidonil

Sidonil

-Sokan mondták, hogy miért nem itt élek a lovammal. Hát kiruccantam ide vele.

54Kastély - Page 3 Empty Re: Kastély Pént. Május 07, 2010 5:51 pm

Pandora

Pandora

- Ismerkedek a hellyel. * néztem rá. árgus szemekkel figyeltem, őt. nem tetszett, hogy nem tudtam pontosan beazonosítani, hogy melyik fajhoz is tartozik.* - És Ön?

55Kastély - Page 3 Empty Re: Kastély Pént. Május 07, 2010 5:46 pm

Sidonil

Sidonil

-Szép jó estét hölgyem! Mi járatban erre fele?

56Kastély - Page 3 Empty Re: Kastély Pént. Május 07, 2010 5:37 pm

Pandora

Pandora

*Egy férfi tűnt fel a semmiből. végigmértem.* - Üdv!

57Kastély - Page 3 Empty Re: Kastély Pént. Május 07, 2010 5:33 pm

Sidonil

Sidonil

*A sötét ben egy lányt láttam meg pont maga elött. Megállatam és végig mértem.* -Hello!

58Kastély - Page 3 Empty Re: Kastély Pént. Május 07, 2010 5:31 pm

Pandora

Pandora

*Mély levegőt vettem, és éreztem, hogy nem éppen ember az aki rajtam kívűl erre mászkál. Nem tudtam beazonosítani, hogy mi is lehet pontosan. Volt belle egy kis vérfarkas is, de vámpír is. Kíváncsian figyeltem, hogy mikor látom meg az idegent*

59Kastély - Page 3 Empty Re: Kastély Pént. Május 07, 2010 5:28 pm

Sidonil

Sidonil

*Éreztem, hogy van itt valaki. Illat alapján vérfarkas. Na ez izgalmas lesz, gondoltam magamban. Lassan sétáltam tovább.*

60Kastély - Page 3 Empty Re: Kastély Pént. Május 07, 2010 5:24 pm

Pandora

Pandora

*Hallottam, hogy valaki van a közelben. Körbe néztem, de még nem láttam senkit sem.*

61Kastély - Page 3 Empty Re: Kastély Pént. Május 07, 2010 5:22 pm

Sidonil

Sidonil

*Annyian mondták már nekem, hogy végül kiruccantam Skóciába és vittem magmmal Meránót, hogy mit fog szólni hozzá. Ráakadtam erre az elhagyatott kastélyra. Elenegdetem had legeleésszen ő, én meg felbámiltam a kastélyra és elindultam hogy körbejárjam.*

62Kastély - Page 3 Empty Re: Kastély Pént. Május 07, 2010 5:19 pm

Pandora

Pandora

// új //

* Egy kis tiszta is friss levegőre vágytam, gondoltam elugrok skócába, és egy kicsit körülnézek. Teliholdkor voltam itt utoljára, és az a látogatás, nos... mivel a teliholdkor kicsit ingerlékenyebb vagyok, mint álltalában, így igen érdekesen sikerült. Az idő viszonylag késő volt már, mert már előbújt a hold, és pár csillag is megejelent az égen. A kastély egyik kifejezetten romos részén voltam. A tető teljesen hiányzott, és a falak is eléggé rendesen meg voltak sérülve. Leültem az egyik félig leomlott falra, és onnan néztem, ahogy a csillagok egymás után jelennek meg az égen.*

63Kastély - Page 3 Empty Re: Kastély Vas. Május 02, 2010 1:54 pm

Ryder

Ryder

//Detto!//

64Kastély - Page 3 Empty Re: Kastély Vas. Május 02, 2010 1:50 pm

Rio

Rio

//Köszi a játékot Ryder//

65Kastély - Page 3 Empty Re: Kastély Vas. Május 02, 2010 1:17 pm

Ryder

Ryder

*azt hittem sikerül elkapnom őket,de mikor hűlt helyüket láttam felvonyítottam és mivel nem volt a közelben senki,visszaballagtam a kastélyba*

66Kastély - Page 3 Empty Re: Kastély Vas. Május 02, 2010 1:16 pm

Rio

Rio

*Egy ötletem már volt de ahhoz gyorsan kell cselekednem. Elengedtem Ryder elméjét, majd Rosehoz léptem és mire Ryder odaért már hült helyünk maradt*

67Kastély - Page 3 Empty Re: Kastély Vas. Május 02, 2010 1:06 pm

Rosemary

Rosemary

*Folyamatosan vicsorogtam a másikra, mint valami szörnyeteg. Nem láttam semmit, annyira elborította az agyamat a düh és az agresszió*

68Kastély - Page 3 Empty Re: Kastély Vas. Május 02, 2010 1:02 pm

Ryder

Ryder

*olyan volt mintha egy pórázzal tartottak volna és próbáltam folyamatosan nekik rugaszkodni*

69Kastély - Page 3 Empty Re: Kastély Vas. Május 02, 2010 1:01 pm

Rio

Rio

*sóhajtottam és probáltam egy távolabb vinni Rose-t tőle. Bár attól tartottam hogy minél meszebbre kerülök annál kevésbé fogom tudni Rydert egyhelyben tartani*

70Kastély - Page 3 Empty Re: Kastély Vas. Május 02, 2010 12:57 pm

Rosemary

Rosemary

*Nagyon fel voltam spanolva. Iszonyatos agresszió volt bennem. Minden mozdulatát figyeltem a másik farkasnak. Alig vártam, hogy szabaduljak és széttépjem*

71Kastély - Page 3 Empty Re: Kastély Vas. Május 02, 2010 12:42 pm

Ryder

Ryder

*fenébe láttam hogy távolodnak én meg egy tapodtat nem tudtam mozdulni.ki akartam szabadulni, tépni akartam mindent amit elborult elmém véghez akart vinni de így csak vicsorogni és üvölteni tudtam*

72Kastély - Page 3 Empty Re: Kastély Szomb. Május 01, 2010 11:54 pm

Rio

Rio

~Nah végre~*fellélegeztem amikor végre blokkolni tudtam mozgásukat, de mivel kettővel volt egyszerre dolgom sokkal többre nem tellett. Viszont egész éjszaka sem tudom így tartani öket. Valahogy el kell érnem hogy távolodjanak el egymástól. Megprobáltam manipulálni öket Rydert hogy maradjon Rose pedig távolodjon velem együtt. *

73Kastély - Page 3 Empty Re: Kastély Szomb. Május 01, 2010 11:50 pm

Rosemary

Rosemary

*pont mikor nekiugrottam volna a másiknak, leblokkoltam. Nem értettem mi folyik itt. Hosszú szemfogaimmal vicsorogtam*

74Kastély - Page 3 Empty Re: Kastély Szomb. Május 01, 2010 11:45 pm

Ryder

Ryder

*valami miatt nem tudtam megindulni ezért csak előttük tornyosultam vadul vicsorogva*

75Kastély - Page 3 Empty Re: Kastély Szomb. Május 01, 2010 11:43 pm

Rio

Rio

~Ha be tudnék mindkettőjük fejébe jutni...~* Túl zavaro volt mindkettő feje és kiszámithatatlan de azért megprobáltam. Probáltam maradásra kéztetni mnidkettőt*

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [3 / 7 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.