Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Kastély

+4
Rio
Chloe
Damien
Aryanna
8 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down  Üzenet [7 / 7 oldal]

151Kastély - Page 7 Empty Re: Kastély Szomb. Ápr. 24, 2010 7:41 pm

Damien

Damien

-Nem fogadok egy démonnal.. de probálkozni szabad...Ugyse fog menni

152Kastély - Page 7 Empty Re: Kastély Szomb. Ápr. 24, 2010 7:37 pm

Chloe

Chloe

-Dehogy nem. *mondtam nyugodtan* -Fogadunk?

153Kastély - Page 7 Empty Re: Kastély Szomb. Ápr. 24, 2010 7:31 pm

Damien

Damien

-Mivel sok olyan bárgyú van aki csak a testedet nézi... nem is csodálom. *nagy szemekkel néztem rá majd elvigyorodtam* -Te csak azt hiszed...

154Kastély - Page 7 Empty Re: Kastély Szomb. Ápr. 24, 2010 7:21 pm

Chloe

Chloe

-Hát akkor gratulálok. Én nem bírnám ki, és szerencsére nem is kell. Mindig találok, olyat aki szívesen odaadja magát. *ismét nyújtóztam egyet, majd felkönyököltem.* -Az ön megtartóztató angyalka. *vigyorogtam* -Azért ha nagyon akarnálak, el tudnálak csábítani, akár mit mondasz. *önelégült vigyor jelent meg az arcomon*

155Kastély - Page 7 Empty Re: Kastély Szomb. Ápr. 24, 2010 7:12 pm

Damien

Damien

*felnevettem döbbent arcán* -Látod.. kibírtam. ~Bár már kétségkívül nem sokáig fogom.~

156Kastély - Page 7 Empty Re: Kastély Szomb. Ápr. 24, 2010 3:39 pm

Chloe

Chloe

*Ezen megdöbbentem* -Egy éve nem szexeltél? *ránéztem* -Hogy az istenbe bírod?

157Kastély - Page 7 Empty Re: Kastély Szomb. Ápr. 24, 2010 3:37 pm

Damien

Damien

-Muszáj rajtam szórakoznod? *morogtam* -Hála Sere barátnődnek egy éve elment a kedvem az ilyentől..

158Kastély - Page 7 Empty Re: Kastély Szomb. Ápr. 24, 2010 3:29 pm

Chloe

Chloe

-Pedig nagyon ingerült vagy. *vigyorogtam* -Mikor voltál utoljára nővel? *kérdeztem komolyan*

159Kastély - Page 7 Empty Re: Kastély Szomb. Ápr. 24, 2010 3:28 pm

Damien

Damien

*Kezdtem egyre ingerültebb lenni.* -Nem megyek sehová.*megfordultam és visszasétáltam oda ahol az előbb voltam. Megfogadtam ha beörülök sem leszek többet nővel.*

160Kastély - Page 7 Empty Re: Kastély Szomb. Ápr. 24, 2010 3:23 pm

Chloe

Chloe

*Tudtam, hogy mi a baja, akár kimondta akár nem.* -Szerintem tényleg el kéne menned Londonba. Szedj fel egy csajt és SZERELMESKEDJ vele. *nevettem* -Tőlem nem kapnál szép módszert. Arra én nem vagyok képes. *a hangom nyugodt és kiegyensúlyozott volt*

161Kastély - Page 7 Empty Re: Kastély Szomb. Ápr. 24, 2010 3:19 pm

Damien

Damien

*nagyot nyeltem*~Ez egyre rosszabb lesz~ - Nem..~És pont ez a baj~* mikor biztos távolságban áltam hogy ne lássak rá annyira megálltam nem gondoltam volna hogy testem ennyire ki lesz éhezve*

162Kastély - Page 7 Empty Re: Kastély Szomb. Ápr. 24, 2010 3:16 pm

Chloe

Chloe

*Felsóhajtottam* -Most meg mivan? Nem is csináltam semmit. Miért rohansz el? *felnyitottam a szemem és oldalra néztem egyenesen rá* -Ennyire undorodsz tollas?

163Kastély - Page 7 Empty Re: Kastély Szomb. Ápr. 24, 2010 3:12 pm

Damien

Damien

-Ugyan már.. Ti nem ismertek semmilyen szót ami egy kicsit is túlmegy a normális viselkedésen! *végig néztem rajta és inkább hátrálni kezdtem*

164Kastély - Page 7 Empty Re: Kastély Szomb. Ápr. 24, 2010 3:10 pm

Chloe

Chloe

-Mint mi? *Felvontam az egyik szemöldököm* -Már megbocsáss, de amit te "szebb módszernek" hívsz, az mind csak álszenteskedés. Szerelem nem létezik. Ez csak ostoba emberek, ostoba agyszüleménye. *feleltem halál nyugodtan*

165Kastély - Page 7 Empty Re: Kastély Szomb. Ápr. 24, 2010 3:06 pm

Damien

Damien

*Nagyon nem tetszett a vicce. Bunkó hangsúllyal feleltem vissza* -Lehet hogy te kefélni szoktál a férfiakkal de tudod létezik szebb módszer is.. Bár gondolom erről te mit sem tudsz. Mellesleg nem fogok egy út széli lotyóval hemperegni, nem vagyok olyan mint ti!

166Kastély - Page 7 Empty Re: Kastély Szomb. Ápr. 24, 2010 3:02 pm

Chloe

Chloe

-Honnan tudod? Lehet, hogy én már órák óta itt vagyok. *nem nyitottam ki a szemem* -Amúgy mit keres egy ilyen magad fajta, egy ilyen helyen? Még a végén megtámadja valaki azt a szép kis pofidat. Ott kéne lenned Londomban és valami ártatlan kis szűzlányt kéne kefélned. Vagy már meg is van tán vele? *keserűen felnevettem*

167Kastély - Page 7 Empty Re: Kastély Szomb. Ápr. 24, 2010 2:59 pm

Damien

Damien

*elhúztam a szám* ~Vajon ezt most direkt csinálja?~ *de idomaira férfiasságom reagált csak én folytottam vissza* ~Nem,nem és nem!~ -Amiben az az érdekes hogy én voltam itt előbb..

168Kastély - Page 7 Empty Re: Kastély Szomb. Ápr. 24, 2010 2:47 pm

Chloe

Chloe

*Nem pillantottam fel, mert tudtam ki az. Éreztem az auráját. Elvigyorodtam és kinyújtóztam. Felhúztam az egyik térdem, így szinte mindenem kint volt* -Főleg, ha követnek.

169Kastély - Page 7 Empty Re: Kastély Szomb. Ápr. 24, 2010 2:43 pm

Damien

Damien

*Ismerős alakot pillantottam meg felálltam és tettem pár lépést felé*-Jé.. de kicsi a világ...

170Kastély - Page 7 Empty Re: Kastély Szomb. Ápr. 24, 2010 2:40 pm

Chloe

Chloe

*Egy kis egyedüllétre vágytam, így egy elhagyatott kastélyban bukkantam fel. Este az őrületbe kergettem két nőt, akik a végén öngyilkosak lettek. Természetesen mind dúsgazdagok voltak. Egyáltalán nem sajnáltam őket. Napokon keresztül figyeltem őket és két ilyen kis patkányt ritkán látok, pedig már sok mindent megéltem. Kimentem a szabad ég alá és lefeküdtem a fűbe. Behunytam a szemem és hallgattam a tücskök ciripelését*

171Kastély - Page 7 Empty Re: Kastély Szomb. Ápr. 24, 2010 2:32 pm

Damien

Damien

*Úgy döntöttem teszek egy kis éjszaka túrát. Rég jártam már itt, pedig régen sűrűn megfordultam erre. Leültem egy kőre és a holdat figyeltem*

172Kastély - Page 7 Empty Kastély Kedd Ápr. 13, 2010 10:05 pm

Aryanna

Aryanna
Admin

***

http://nemesis.vampire-legend.com

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [7 / 7 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.