Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Kastély

+4
Rio
Chloe
Damien
Aryanna
8 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Üzenet [6 / 7 oldal]

126Kastély - Page 6 Empty Re: Kastély Vas. Ápr. 25, 2010 11:27 am

Chloe

Chloe

*Összeráncoltam a homlokom* -Miről nem tudok mindent?

127Kastély - Page 6 Empty Re: Kastély Vas. Ápr. 25, 2010 10:57 am

Damien

Damien

-Úgy látszik nem tudsz mindent erről... De nem is baj.. És kérdésedre a válaszom igen.

128Kastély - Page 6 Empty Re: Kastély Szomb. Ápr. 24, 2010 10:22 pm

Chloe

Chloe

*Éppen megszólalta volna, de nekinyomta a férfiasságát a lábam közének. A szoknyám teljesen felcsúszott a derekamig.* -De utána ne rinyálj nekem, hogy még egy Serena eset lesz. Így is benne vagy? *vigyorogtam*

129Kastély - Page 6 Empty Re: Kastély Szomb. Ápr. 24, 2010 10:10 pm

Damien

Damien

*elvigyorodtam* -Ez az egy alkalom most nem erről fog szólni? *erősen belemarkoltam fenekébe és úgy nyomtam férfiasságomhoz ölét*

130Kastély - Page 6 Empty Re: Kastély Szomb. Ápr. 24, 2010 10:06 pm

Chloe

Chloe

-Ne játssz a tűzzel tollas. Mondtam, hogy én nem tudok úgy lenni egy pasival, mint amit te elvársz. *suttogtam a fülébe* -Én csak üres kefélést adhatok..

131Kastély - Page 6 Empty Re: Kastély Szomb. Ápr. 24, 2010 10:04 pm

Damien

Damien

*meglepett hogy csak ugy bevágta a lábam közé az övét. Kis idő mulva végigsimitottam a combján majd az ölembe húztam* -Így viszont még job..

132Kastély - Page 6 Empty Re: Kastély Szomb. Ápr. 24, 2010 10:01 pm

Chloe

Chloe

*Betettem a lábam az ölébe.* -Így már kényelmesebb. *behunytam a szemem és élveztem a csendet, ami beállt közénk. Nem volt nyomasztó egyáltalán*

133Kastély - Page 6 Empty Re: Kastély Szomb. Ápr. 24, 2010 10:00 pm

Damien

Damien

*Nem szóltam semmit csak odamentem és leültem mellé*

134Kastély - Page 6 Empty Re: Kastély Szomb. Ápr. 24, 2010 9:56 pm

Chloe

Chloe

*Összekulcsoltam a hasamon a kezem* -Itt tényleg egyedül lehet az ember. Lehet többször járok erre. *rápillantottam vigyorogva* -Nem ülsz le? Vagy ott akarsz végig állni?

135Kastély - Page 6 Empty Re: Kastély Szomb. Ápr. 24, 2010 9:54 pm

Damien

Damien

*figyeltem ahogy száll a por minden felé* -Tudom.. sokat jártam régen ide.

136Kastély - Page 6 Empty Re: Kastély Szomb. Ápr. 24, 2010 9:46 pm

Chloe

Chloe

*Beértem egy poros elhagyatott nappaliba. Minden felé tiszta pókháló volt minden. Odamentem egy kanapéhoz és lehuppantam rá, mire minden felé felszállt a por. Elkezdtem köhögni, mert nagyon bántotta a tüdőmet ez a sok por.* -Egyébként nem is rossz ez a hely. *felhúztam az egyik lábam, a szokásos pózomba és felnéztem a plafonra*

137Kastély - Page 6 Empty Re: Kastély Szomb. Ápr. 24, 2010 9:42 pm

Damien

Damien

-Ez most sincs másképp... És nem vagyok állszent csupán csak férfiból vagyok...

138Kastély - Page 6 Empty Re: Kastély Szomb. Ápr. 24, 2010 9:21 pm

Chloe

Chloe

*Hátrapillantottam a vállam felett. Elvigyorodtam, mikor láttam hogy követ* -Azt hittem gyűlölöd a démonokat? Látod milyen kis álszent vagy? *hangosan felnevettem*

139Kastély - Page 6 Empty Re: Kastély Szomb. Ápr. 24, 2010 9:19 pm

Damien

Damien

~Végtéreis mi veszteni velóm van.. Bár ez nem én vagyok, de egy kis élvezet nekem is kijár.~ *utána mentem lassan kimért mozdulatokkal*

140Kastély - Page 6 Empty Re: Kastély Szomb. Ápr. 24, 2010 9:07 pm

Chloe

Chloe

-Akkor csak kefélj meg és ennyi. Többet nem látsz. Legalább nekem is feldobod az estém és te sem leszel olyan hisztis mint most. *vigyorogtam, majd bementem a kastélyba. Nem igazán érdekelt, hogy jön e utánam vagy sem*

141Kastély - Page 6 Empty Re: Kastély Szomb. Ápr. 24, 2010 9:05 pm

Damien

Damien

- Inkább azért menekülök mert most először nem valami nagy az önmegtartoztatásom. De nem akarok kapcsolatot.

142Kastély - Page 6 Empty Re: Kastély Szomb. Ápr. 24, 2010 8:55 pm

Chloe

Chloe

*Felvontam az egyik szemöldököm* -Nem? Akkor miért is mész el úgy hirtelen? Megijedtél magadtól. Valld be. De nyugi tollas. Nem akarok tőled semmit. Nem vagyok a kapcsolatok híve. Arra keress mást..

143Kastély - Page 6 Empty Re: Kastély Szomb. Ápr. 24, 2010 8:53 pm

Damien

Damien

*felé fordultam bár elég zavaros volt most minden nekem* -Én nem menekülök.

144Kastély - Page 6 Empty Re: Kastély Szomb. Ápr. 24, 2010 8:43 pm

Chloe

Chloe

-Ott vagyok tollas. *nekidöntöttem a hátam a romos falnak* -Mindenki csak menekül tőlem. *sóhajtottam egyet, mintha bánnám a dolgot* -komolyan mondom tisztára depis leszek..

145Kastély - Page 6 Empty Re: Kastély Szomb. Ápr. 24, 2010 8:39 pm

Damien

Damien

*Átkoztam magam, úgy igazán.*-Menj a pokolba.. *morogtam majd felálltam és ugy terveztem hogy hazamegyek.*

146Kastély - Page 6 Empty Re: Kastély Szomb. Ápr. 24, 2010 8:27 pm

Chloe

Chloe

*Elvigyorodtam* -Na ennyit erről. Az önmegtartóztatás nagymestere. *Láthatatlanná váltam alatta és 5 méterrel arrébb bukkantam fel.* -Mondtam, hogy ez a többet nem szexelek dolog ez hülyeség.

147Kastély - Page 6 Empty Re: Kastély Szomb. Ápr. 24, 2010 8:22 pm

Damien

Damien

~Nem, már semmi sem bitos..~ *De hangosan inkább nem mnodtam semmit. Ahogy férfiasságomon mozgott keze felnyögtem és elszakadt az a kis hur.. Szemem megvillant és hátára döntöttem egy mozdulattal.*

148Kastély - Page 6 Empty Re: Kastély Szomb. Ápr. 24, 2010 8:04 pm

Chloe

Chloe

-Jajajaja persze. *egyszer végignyaltam az alsó ajkán* -Biztos? *a kezem továbbra is a nadrágjában volt. Megfogtam a férfiasságát és elkezdtem rajta húzogatni a selymes bőrt* -szerintem gondold át. Előbb szabadulsz...

149Kastély - Page 6 Empty Re: Kastély Szomb. Ápr. 24, 2010 8:02 pm

Damien

Damien

* Hátrálni kezdtem de ettől függetlenül leteritett és rám mászott. Amitől csak rosszabb lett.* -Ha nem egyéve lettem volna nővel nem így reagálnék rád... *mondtam rekedten* -Amúgy is.. nem kefélnélek meg.. ha bele döglenék se..

150Kastély - Page 6 Empty Re: Kastély Szomb. Ápr. 24, 2010 7:47 pm

Chloe

Chloe

*szélesen elmosolyodtam. Felültem, majd négykézláb megindultam felé. Elkezdett tőlem tolatni, de gyorsabb voltam. Leterítettem a földre és fölé emelkedtem* -Nekem mindig igazam van. Ezt jól jegyezd meg. *suttogtam a fülébe rekedt hangon. Végigkarmoltam póló felett a mellkasát, majd lejjebb csúszott a kezem a férfiasságához, ami már kemény volt.* -Na ennyit erről. *elkezdtem a kezem becsúsztatni a nadrágjába* -Még mindig úgy gondolod, hogy nem? *lehajoltam és meghúztam az alsó ajkát a fogaimmal*

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [6 / 7 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.