Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Annalynne lakása

3 posters

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down  Üzenet [1 / 6 oldal]

1Annalynne lakása Empty Re: Annalynne lakása Csüt. Május 06, 2010 8:52 pm

Max

Max

//ird oda a válaszod!//

*A parknál állt meg. Nem tudtam mit akarhat itt. Kiszálltam és utána mentem. Legfeljebb ha nagyon eldurvulna a helyzet eltünök. És kimászok az életéből*

2Annalynne lakása Empty Re: Annalynne lakása Csüt. Május 06, 2010 8:45 pm

Annalynne

Annalynne

*Rövidesen meg is érkeztünk arra ahelyre, ahova tartottam. Leparkoltam az út szélére és kiszálltam a kocsiból. Bekapcsoltam a riasztót. Hátrapillantottam a vállam felett, hogy megnézzem követ-e*

/Folytatás a Parkban?/

3Annalynne lakása Empty Re: Annalynne lakása Csüt. Május 06, 2010 8:27 pm

Max

Max

*inkább nem szóltam semmit, bár lett volna mit mondanom. Fogalmam sincs miről akar beszélni föleg hogy hülyének tart.*

4Annalynne lakása Empty Re: Annalynne lakása Csüt. Május 06, 2010 8:21 pm

Annalynne

Annalynne

-Nem is oda megyünk...*mondtam komolyan, miközben az utat néztem* -Egy helyre, ahol beszélhetünk...

5Annalynne lakása Empty Re: Annalynne lakása Csüt. Május 06, 2010 7:33 pm

Max

Max

*Épp ki akartam szállni a kocsiból amikor elindult és a korházzal ellenkező irányba* -A kórház nem erre van.

6Annalynne lakása Empty Re: Annalynne lakása Csüt. Május 06, 2010 3:11 pm

Annalynne

Annalynne

*Nem tudtam, hogy mit mondhatnék erre, hisz démonok nincsenek és kész. Megráztam a fejem és kikanyarodtam az útra, de nem a kórház fele mentem hanem éppen az ellenkező irányba*

7Annalynne lakása Empty Re: Annalynne lakása Csüt. Május 06, 2010 3:03 pm

Max

Max

-Hát oké.. Tarts őrültnek.. Majd egyszer rájössz... *még az is jobban esett volna ha menekül előlem, mint hogyörültnek nézzen. *

8Annalynne lakása Empty Re: Annalynne lakása Csüt. Május 06, 2010 3:00 pm

Annalynne

Annalynne

*Hitetlenkedve néztem, ahogy egyszer csak leállítom az autót. Ijedten néztem rá* -Ez...ezt hogy? *démon? Micsoda őrülség ez. Démonok nincsenek és ő egy ember. Teljesen megőrült ez a pasi*

9Annalynne lakása Empty Re: Annalynne lakása Csüt. Május 06, 2010 2:12 pm

Max

Max

-Örülök hogy viccet űzül belőlem! Nem ember vagyok hanem démon! Mit gondolsz miért látom a gondolataid? Emelett.*fogtam elméjét és ahogy elinditotta a kocsit ugy le is állitottam vele* -Szerinted ezt másképp meg tudnám tenni?

10Annalynne lakása Empty Re: Annalynne lakása Csüt. Május 06, 2010 2:07 pm

Annalynne

Annalynne

*Majdnem felnevettem, mert azt hittem viccel. A többi amit mondott, nem maradt meg bennem, csak a kora, és hogy szerite ő halott. Nem bírtam tovább. Hangosan felnevettem* -Nagyon vicces vagy Max. Értékelem, hogy fel akarsz vidítani, de ennél jobbat is kitalálhattál volna. Hogy lennél már hallott, hisz itt ülsz mellettem. *nevetve ráztam a fejem, majd beindítottam az autót* -De amúgy nem volt olyan rossz...

11Annalynne lakása Empty Re: Annalynne lakása Csüt. Május 06, 2010 1:59 pm

Max

Max

*Vettem egy mély levegőt és ránéztem. Teljes komolyság tükröződött arcomról. * - Több mint hétszáz éve halott vagyok.. Én már rég nem ember vagyok Anna. Egyszer az életben érzem hogy valakit tudnák szeretni.. Még akkor is ha csak ennyi időnk van hátra én vállalnám. Eddig semmi jó nem történt velem. Most ezt nem fogom elszalasztani..*Arcát figyeltem bár szerintem ö leakadt annál hogy hány éves vagyok.*

12Annalynne lakása Empty Re: Annalynne lakása Csüt. Május 06, 2010 1:48 pm

Annalynne

Annalynne

*Rápillantottam homlokráncolva, majd megtettem amire kért. Leálltam az út szélére és leállítottam a motort. Kérdőn néztem rá. Fogalmam sem volt, mit akar így hirtelen mondani, amitől le kell állítanom a kocsit*

13Annalynne lakása Empty Re: Annalynne lakása Csüt. Május 06, 2010 1:35 pm

Max

Max

-Bocs de nem! Ezen előbb kellett volna gondolkodnod.*Látva arcát úgy döntöttem lesz ami lesz kitálalok.*-Álj félre! Pár perc lesz amit mondog de jobb lesz ha félre álssz!

14Annalynne lakása Empty Re: Annalynne lakása Csüt. Május 06, 2010 1:27 pm

Annalynne

Annalynne

*Felsóhajtottam* -Akkor fejezzük be, de ez így nem folytatódhat. Nem lehetek ilyen önző veled, hogy hagyom hogy velem légy, mikor hamarosan elhagyom az élők sorát...

15Annalynne lakása Empty Re: Annalynne lakása Csüt. Május 06, 2010 1:21 pm

Max

Max

-Kicsi szivem ezzel nagyon elkéstél... Már akkor belebonyolódtunk amikor az ágyadban kötöttünk ki.. Számomra az nem csak egyszerű szex volt.. Most már ha akarnálak sem tudnálak elengedni.*mondtam őszintén.*

16Annalynne lakása Empty Re: Annalynne lakása Csüt. Május 06, 2010 1:06 pm

Annalynne

Annalynne

*Vettem egy mély lélegzetet* -Nézd Max őszinte leszek veled. Jobb esetbe két hónapom van vissza. Nem hiszem, hogy bele kéne ilyenbe bonyolódnunk. A te érdekedben. *mereven az utat néztem, a kormányt pedig görcsösen szorítottam*

17Annalynne lakása Empty Re: Annalynne lakása Csüt. Május 06, 2010 1:02 pm

Max

Max

*Láttam hogy szemei bekönnyeznek. Mosolygásra késztetett. Vállat vontam* -Egyszerüen csak ezt érzem. És ami szívemen az a számon általában. Tetszel nekem.. nagyon is.. de azt hszem ezt már te is tudod.

18Annalynne lakása Empty Re: Annalynne lakása Csüt. Május 06, 2010 9:22 am

Annalynne

Annalynne

*Teljesen bekönnyeztem a szavaitól. Hevesen pislogni kezdtem, mert nem láttam rendesen az utat, a könnyeimtől. Megráztam a fejem* -Nem értem, miért vagy ilyen velem. Ennyire...édes...*elcsuklott a hangom*

19Annalynne lakása Empty Re: Annalynne lakása Szer. Május 05, 2010 10:15 pm

Max

Max

*felsóhajtottam* -Rád fogok figyelni nem másra. Ott leszek veled. Nem lesz semmi más. És rád sem fogok másképp nézni hidd el! Ha ki tudlak rángatni ezekből a gondolatokból megteszem amig lehet!

20Annalynne lakása Empty Re: Annalynne lakása Szer. Május 05, 2010 10:09 pm

Annalynne

Annalynne

*Elvettem a tekintetem róla és mereven az utat néztem* -Mert te vagy az egyetlen, aki ki tud rángatni a betegség kábulatából, ha csak egy kis időre is. Ha...te is eljössz most velem, akkor tudni fogom, hogy eszedbe fog jutni a kórházi látogatás, és akkor már nem lesz minden ugyan olyan mint előtte...

21Annalynne lakása Empty Re: Annalynne lakása Szer. Május 05, 2010 10:02 pm

Max

Max

*Lesétáltunk a garázsig majd beszálltam a kocsiba mellé* -Miért? Adj rá magyarázatot és akkor lehet hogy nem megyek veled.

22Annalynne lakása Empty Re: Annalynne lakása Szer. Május 05, 2010 9:59 pm

Annalynne

Annalynne

*Elmosolyodtam és belekaroltam* -Akkor gyere. *kiléptünk a szobából és lementünk a lépcsőn egyenesen az garázsokig, ahol a kocsim parkolt. Kikapcsoltam a riasztót és beszálltam a volán mögé. Bekapcsoltam a biztonségi övet és miután Max is beszállt lassan elindultam és kinyarodtam az útra* -Én még mindig azt mondom, hogy nem kéne velem jönnöd...

23Annalynne lakása Empty Re: Annalynne lakása Szer. Május 05, 2010 9:49 pm

Max

Max

*elvigyorodtam* -köszönöm* Pár perc alatt kész voltam. Leültem az ágyra.* -Én teljesen.

24Annalynne lakása Empty Re: Annalynne lakása Szer. Május 05, 2010 9:41 pm

Annalynne

Annalynne

*Felsóhajtottam* -Hát ha így nézel rám, nem bírok nemet mondani. *mosolyogva néztem rá, majd én is felkeltem és elkezdtem készülődni. Körülbelül negyed óra múlva már indulásra készen voltam* -Kész vagy te is?

25Annalynne lakása Empty Re: Annalynne lakása Szer. Május 05, 2010 9:36 pm

Max

Max

-Nem szeretem a kórházakat téged viszont szeretnélek elkísérni... Megengeded nekem?*néztem rá esdekelve*

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 6 oldal]

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Similar topics

-

» Ryan lakása

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.