Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Raktárudvar

2 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down  Üzenet [4 / 5 oldal]

76Raktárudvar - Page 4 Empty Re: Raktárudvar Vas. Ápr. 25, 2010 10:24 pm

Ryder

Ryder

*már előtte jártam és amikor már lassan a célvonalban voltunk egy utolsót bemutattam neki a visszapillantóból majd a célba repesztettem ami(milyen fura) a bejáratnál volt*

77Raktárudvar - Page 4 Empty Re: Raktárudvar Vas. Ápr. 25, 2010 10:22 pm

Zoe



- Mibe keverted magad Zozo? *csóválta a fejét. Savary a legjobb haverom volt az összes közül. Démon. Aki a "jó útra" tért. Nagyjából. Egyszerűsítve csak annyi, hogy nem emberi lelkekben utazik, hanem kocsikban, és dohányban.* - Tudhatnád, hogy ZAch-kel nem ajánlatos kötözködni...
- Tudom...

78Raktárudvar - Page 4 Empty Re: Raktárudvar Vas. Ápr. 25, 2010 10:16 pm

Ryder

Ryder

*pontosan tudtam mikor kell váltanom hogy gyorsabban repeszthessek és elégedetten vigyorogtam amikor láttam hogy már egy fél kocsival a kis ,,nagykutya,, előtt járok*

79Raktárudvar - Page 4 Empty Re: Raktárudvar Vas. Ápr. 25, 2010 10:15 pm

Zoe



- Asszem ez húzós lesz...
*oldalra néztem. Savary a kocsik felé meresztette szemeit, szájából méregdrága dohány lógott ki.*
- Nekem mondod?

80Raktárudvar - Page 4 Empty Re: Raktárudvar Vas. Ápr. 25, 2010 10:11 pm

Ryder

Ryder

*ahogy jelt kaptunk az indulásra a két kocsi szinte egyszerre robbant ki és indult meg repesztve*

81Raktárudvar - Page 4 Empty Re: Raktárudvar Vas. Ápr. 25, 2010 10:08 pm

Zoe



* az egyik szöszke odatipegett a rózsaszínű cuki kis cipőjében a két kocsi közé, majd villanykörte mosolya közben lekapta magáról falatnyi kis toppját, ami alatt (öcsém nagy meglepetés) semmi nem volt! A nézők mind odaözönlöttek a kocsik köré biztonságos távolságra persze. Én ott maradtam az egyik villanyoszlopnak dőlve. Ujjaim belemartak a bőrdzsekimbe. Szöszke drága még megrázta magát párszor mielőtt zászlóként feldobta volna (szintén) rózsaszín toppocskáját a levegőbe.*

82Raktárudvar - Page 4 Empty Re: Raktárudvar Vas. Ápr. 25, 2010 10:03 pm

Ryder

Ryder

*ez könnyebb lesz mint elvenni egy gyerektől a cukrot gondoltam magamban ahogy beálltunk*

83Raktárudvar - Page 4 Empty Re: Raktárudvar Vas. Ápr. 25, 2010 10:01 pm

Zoe



*Sárga festékszórót? Ez teljesen meghibbant?*

84Raktárudvar - Page 4 Empty Re: Raktárudvar Vas. Ápr. 25, 2010 9:58 pm

Ryder

Ryder

-Ja és szerezz egy sárga festékszórót,ne kérdezd miért*azzal a kijárat felé indultam a kis szaros mögött*

85Raktárudvar - Page 4 Empty Re: Raktárudvar Vas. Ápr. 25, 2010 9:57 pm

Zoe



- Csak nehogy a tiéd legyen az!*löktem el magam az ablaktól.*

86Raktárudvar - Page 4 Empty Re: Raktárudvar Vas. Ápr. 25, 2010 9:56 pm

Ryder

Ryder

-Túl sokat nyafogsz és ez idegesítő,inkább keress egy ezüst tálcát mert itt fej fog hullani.

87Raktárudvar - Page 4 Empty Re: Raktárudvar Vas. Ápr. 25, 2010 9:54 pm

Zoe



*Megvártam amíg Zach elmegy, majd odasétáltam a kocsihoz, és lehajoltam, hogy benézhessek az ablakon.* - Tiéd a kocsi és a pénz is, csak nyerd meg!

88Raktárudvar - Page 4 Empty Re: Raktárudvar Vas. Ápr. 25, 2010 9:52 pm

Ryder

Ryder

*dudorászva ültem vissza a kocsiba,lehúzva az ablakot és beindítva a motort*

89Raktárudvar - Page 4 Empty Re: Raktárudvar Vas. Ápr. 25, 2010 9:52 pm

Zoe



- A porba fogom taposni a kis szarost...*mormolta a fülembe, mikor hátat fordított Ryder-nek.*
- Vagy inkább ő téged...*válaszoltam az említettre meredve. Csak nagyon erősen reménykedtem benne, hogy így is lesz*

90Raktárudvar - Page 4 Empty Re: Raktárudvar Vas. Ápr. 25, 2010 9:48 pm

Ryder

Ryder

*felsóhajtottam*-Megsértettél azt hittem jobbra is telik.Na mindegy ha esetleg nincs több esetlen nagyfiús monológod akkor javaslom inkább játszunk.*vágtam zsebre a kezem szinte reflektorként izzó jobb szemmel*

91Raktárudvar - Page 4 Empty Re: Raktárudvar Vas. Ápr. 25, 2010 9:46 pm

Zoe



- A drága felajánlotta a nyertesnek, vagyis nekem, a kocsiját és saját magát. *A francba, legszívesebben elsüllyedtem volna.*
- Én nem...
- Ha viszont ő nyer... vagyis te...* mutatott Ryder felé.* akkor ő viszi a kocsim és kétezer dollárt.

92Raktárudvar - Page 4 Empty Re: Raktárudvar Vas. Ápr. 25, 2010 9:43 pm

Ryder

Ryder

-Biztos,mert nem figyeltem.*dobtam el a csikket*-Habár ha akkora nagykutya vagy te is el tudod mondani*toltam feljebb a sapkám hogy a szemébe nézhessek.fűűűűű ha az egótól nőni lehetne...*

93Raktárudvar - Page 4 Empty Re: Raktárudvar Vas. Ápr. 25, 2010 9:38 pm

Zoe



*Feszült csendben vártam, hogy mi lesz Zach következő lépése. Leginkább arra vártam, hogy egymásnak esnek és a földön fetrengve püfölik félholtra egymást. Ehelyett, csak mellém lépett, és magához rántott. Láttam azt a megvető vigyorát az arcán.* Remélem a kicsike elduruzsolta a szabályokat... és a téteket.
- Ne érj hozzám!*sziszegtem és kirántottam magam a szorításából, rögtön két lépést hátrálva.*

94Raktárudvar - Page 4 Empty Re: Raktárudvar Vas. Ápr. 25, 2010 9:32 pm

Ryder

Ryder

-Én vagyok a korcs?Ahogy kinézel maximum ha az anyád tud szeretni te ,,nagykutya,,*gúnyosan kiemelve a nagykutya szót*

95Raktárudvar - Page 4 Empty Re: Raktárudvar Vas. Ápr. 25, 2010 9:23 pm

Zoe



*Zach orrcimpái megrezzentek ahogy beleszagolt a levegőbe.* - Korcs, ha nem tévedek...

96Raktárudvar - Page 4 Empty Re: Raktárudvar Vas. Ápr. 25, 2010 9:21 pm

Ryder

Ryder

*elfüttyentettem magam ahogy a hanghoz fordultam*-Csak nem morgást hallok?

97Raktárudvar - Page 4 Empty Re: Raktárudvar Vas. Ápr. 25, 2010 9:19 pm

Zoe



- Egy elmebeteg vagy!
- Nagyon meg akarsz halni, kiscserkész...*hallottam meg a hátam mögül Zach érdes, rekedt hangját.*

98Raktárudvar - Page 4 Empty Re: Raktárudvar Vas. Ápr. 25, 2010 9:17 pm

Ryder

Ryder

*mintha meg se hallottam volna neki dőltem a kocsi ajtajának kifújva egy nagy adag füstöt*-Na most jön valaki játszani, vagy egy oviba kerültem és vihetem haza ezt a szépséget?!!

99Raktárudvar - Page 4 Empty Re: Raktárudvar Vas. Ápr. 25, 2010 9:15 pm

Zoe



*Több élénk szempár is erre villant, mire dühösen meglöktem a vállát, hogy rám figyeljen.* Hagyd ezt abba! Kiscsirke vagy hozzájuk képest, fogd föl!*sziszegtem összeszorított fogaim között a szavakat.* és mielőtt mondanád, hogy nagy fenét, rávilágítok a tényre, hogy SOKKAL többen vannak. Szóval ha elment az agyad és arra játszol, hogy verekedésbe keveredj, megsúgom, hogy max egy vagy kettőt teríthetsz le, de ott van még mellettük tizenöt! Szóval fogd vissza magad és hallgass!

100Raktárudvar - Page 4 Empty Re: Raktárudvar Vas. Ápr. 25, 2010 9:10 pm

Ryder

Ryder

-Na jó!!*egyenesedtem föl és kiáltottam el magam*-Melyik kis szaros akar nagy gyereket játszani, hátha nem unom halálra magam!!??*intéztem a kérdést mindenkinek.utáltam ha belerángatnak valamibe és ez most betett*

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [4 / 5 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.