Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Raktárudvar

2 posters

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down  Üzenet [1 / 5 oldal]

1Raktárudvar Empty Re: Raktárudvar Hétf. Ápr. 26, 2010 9:40 pm

Zoe



/nincs mit/

2Raktárudvar Empty Re: Raktárudvar Hétf. Ápr. 26, 2010 9:40 pm

Ryder

Ryder

/Kösz a játékot/

3Raktárudvar Empty Re: Raktárudvar Hétf. Ápr. 26, 2010 9:38 pm

Zoe



*Gondolataimba merülve koncentráltam arra, hogy az ujjlenyomataim mind eltűnjenek a kocsiról, a kulcsról, és amihez úgy egyáltalán hozzá értem. Szívesen hagytam volna rajta az övéit is, de nem akartam még nagyobb szarba keverni. Semmi perc alatt végeztem, most már senki sem gyanúsíthat ezzel kapcsolatban. Csuklómat szorongatva indultam meg az egyetem irányába.*

4Raktárudvar Empty Re: Raktárudvar Hétf. Ápr. 26, 2010 9:34 pm

Ryder

Ryder

*a sikátor végénél a kocsi kulcsait a földre dobtam*-Mással végeztesd el a piszkos munkáid.*azzal kiléptem a sikátorbol és megindultam az utcán*

5Raktárudvar Empty Re: Raktárudvar Hétf. Ápr. 26, 2010 9:32 pm

Zoe



*szemforgatva álltam fel lassan. Ennyit arról, hogy segíteni próbálok. Mindig én iszom meg a levét. Ja, azt hiszem a szerencsetündér szerepét másra kéne osztani, nem hiszem, hogy jó vagyok benne.*

6Raktárudvar Empty Re: Raktárudvar Hétf. Ápr. 26, 2010 9:30 pm

Ryder

Ryder

-Kihasználós szuka*húztam a fejemre a sapkát, meg sem állva*

7Raktárudvar Empty Re: Raktárudvar Hétf. Ápr. 26, 2010 9:29 pm

Zoe



* óó ne máár ez a jobb csuklóm volt... pont az a kezem, amivel rajzolok, szakadj meg! hangosan beszívva a levegőt húztam magam alá a lábaimat, miközben próbáltam felmérni mennyire sérült meg.* - Hülye pöcs.*morogtam fel se nézve*

8Raktárudvar Empty Re: Raktárudvar Hétf. Ápr. 26, 2010 9:27 pm

Ryder

Ryder

*kész itt untam meg a dolgot.fogtam és odébb hajítottam tisztes távolságra tőlem, majd megindultam szótlanul a sikátor kijárata felé*

9Raktárudvar Empty Re: Raktárudvar Hétf. Ápr. 26, 2010 9:25 pm

Zoe



- Jó hát nekem meg nem kell. Azt csinálsz vele, amit akarsz.

10Raktárudvar Empty Re: Raktárudvar Hétf. Ápr. 26, 2010 9:24 pm

Ryder

Ryder

-Nekem aztán ne magyarázzál ki kinek a része!Ha nem nyerem meg a szaros kis fogadást óraszámra döngetne a kis piercinges szarzsák!És nem fogadtam el se a kocsit se a pénzt úgyhogy ne variáljál nekem!*kezdett nagyon felhúzni*

11Raktárudvar Empty Re: Raktárudvar Hétf. Ápr. 26, 2010 9:22 pm

Zoe



- Az adósod?Na ne röhögtess! a kocsi és a pénz az enyém lenne ha netán nem esett volna le. Te csak a fogadás része voltál semmi több. És most mindkettő a tiéd... szóval ne papolj nekem itt adósságról...

12Raktárudvar Empty Re: Raktárudvar Hétf. Ápr. 26, 2010 9:20 pm

Ryder

Ryder

-Az adósom vagy,ha netán elfelejtetted volna.*néztem a szemébe*

13Raktárudvar Empty Re: Raktárudvar Hétf. Ápr. 26, 2010 9:18 pm

Zoe



- És az téged miért érdekel, hogy mi bajom?*szegtem fel az állam makacsul. Gondoljon csak azt amit akar rólam. Nem érdekelt.*

14Raktárudvar Empty Re: Raktárudvar Hétf. Ápr. 26, 2010 9:17 pm

Ryder

Ryder

*ismét megragadtam és most kicsit de nem annyira keményen nyomtam a falhoz*-Idefigyelj hárpia minek után megmentettem a szuttyos kis életed annyi jár nekem ,hogy végre abbahagyd a hisztis kis hercegnő szerepet és végre elcsacsogd mi a francért vagy ennyire elviselhetetlen 10 perce?*nem hagytam, hogy kirántsa magát*

15Raktárudvar Empty Re: Raktárudvar Hétf. Ápr. 26, 2010 9:15 pm

Zoe



- Én is kezdem unni, hogy nem szállsz le rólam, úgyhogy békén hagynál végre és húznál a francba?*rántottam ki magam a fogságból.*

16Raktárudvar Empty Re: Raktárudvar Hétf. Ápr. 26, 2010 9:13 pm

Ryder

Ryder

*megragadtam a ruháját majd visszahúztam a falhoz*-Kezdem unni ezt a játszadozást úgyhogy kiböknéd végre mi bajod?

17Raktárudvar Empty Re: Raktárudvar Hétf. Ápr. 26, 2010 9:11 pm

Zoe



- Hm...*vontam meg mindkét vállam.* Szocproblem. *bújtam ki a karja alatt és újra elindultam.*

18Raktárudvar Empty Re: Raktárudvar Hétf. Ápr. 26, 2010 9:09 pm

Ryder

Ryder

-Nem hallottam a választ.

19Raktárudvar Empty Re: Raktárudvar Hétf. Ápr. 26, 2010 9:08 pm

Zoe



- Ha idegesítő vagyok és elkívánsz a francba, akkor minek koslatsz utánam?*mosolyogtam negédesen.*

20Raktárudvar Empty Re: Raktárudvar Hétf. Ápr. 26, 2010 9:07 pm

Ryder

Ryder

*fogsz te szórakozni velem.amikor beértem megragadtam és egy közeli sikátorba löktem majd le se szarva fájós orrom a falnak löktem és megragadtam a vállainál fogva.kicsit se voltam bepöccenve*-Na figyelj idegesítő vagy és elkívánlak a francba.Elcsipognád végre mi a szaros bajod van?*morogtam*

21Raktárudvar Empty Re: Raktárudvar Hétf. Ápr. 26, 2010 9:03 pm

Zoe



- Nem játszok én semmit, szivi..*utánoztam a hanglejtését.* te pattogsz itt mellettem, a kocsid meg lassan elvontatják...

22Raktárudvar Empty Re: Raktárudvar Hétf. Ápr. 26, 2010 9:01 pm

Ryder

Ryder

-Ne most játszd a kemény csajt szivi!

23Raktárudvar Empty Re: Raktárudvar Hétf. Ápr. 26, 2010 9:00 pm

Zoe



- A kocsidat ott hagytad... *feleltem monoton hangon, elengedve a fülem mellett minden megjegyzését.*

24Raktárudvar Empty Re: Raktárudvar Hétf. Ápr. 26, 2010 8:59 pm

Ryder

Ryder

-Rohadt életbe*próbáltam beérni*-Mivan te porig alázhatod az egómat meg mindenemet de én meg maradjak kussban?Na hogy is van ez?!!!

25Raktárudvar Empty Re: Raktárudvar Hétf. Ápr. 26, 2010 8:57 pm

Zoe



*középső ujjam feltartva mentem tovább. Végre felértem a járdára. egyre több dudáló kocsi állt meg mögötte.*

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 5 oldal]

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.