Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Raktárudvar

2 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down  Üzenet [5 / 5 oldal]

101Raktárudvar - Page 5 Empty Re: Raktárudvar Vas. Ápr. 25, 2010 9:08 pm

Zoe



- Nyugi, holnap ugyanúgy pucolhatod a mozidat egy karcolás nélkül...

102Raktárudvar - Page 5 Empty Re: Raktárudvar Vas. Ápr. 25, 2010 9:07 pm

Ryder

Ryder

-Melyikőnket tetted föl?

103Raktárudvar - Page 5 Empty Re: Raktárudvar Vas. Ápr. 25, 2010 9:06 pm

Zoe



- Egy fogadás. Legyen elég ennyi.

104Raktárudvar - Page 5 Empty Re: Raktárudvar Vas. Ápr. 25, 2010 9:03 pm

Ryder

Ryder

-Na figyelj fúria*hajoltam le hogy farkasszemet nézzek vele*-Technikailag én nyírlak ki mert a saját szarodba belekeversz egy, kettő mi lenne ha nem rágnád a körmeid és elmondanád, hogy mi van?

105Raktárudvar - Page 5 Empty Re: Raktárudvar Vas. Ápr. 25, 2010 9:01 pm

Zoe



- na jó, figyelj csak, ne add itt nekem a macsót, abból van bőven itt, azt elhiheted. *a hajamba túrtam.* összefoglalva csak annyi, hogyha elszúrod, én kinyírlak, aztán feltámasztalak és újra kinyírlak, értve?

106Raktárudvar - Page 5 Empty Re: Raktárudvar Vas. Ápr. 25, 2010 8:58 pm

Ryder

Ryder

-Csak kölcsönvettem*mondtam közömbösen,cigivel a számban*-Na már mibe kevertél?

107Raktárudvar - Page 5 Empty Re: Raktárudvar Vas. Ápr. 25, 2010 8:57 pm

Zoe



- Nem a tiéd a kocsi...*állapítottam meg rögtön.*

108Raktárudvar - Page 5 Empty Re: Raktárudvar Vas. Ápr. 25, 2010 8:54 pm

Ryder

Ryder

*bele nyúltam a zsebembe,majd a dobozból kivéve egy szál cigit rágyújtottam,miközben Zoe közeledett felém arcán olyan kifejezéssel ami kristály tisztán tükrözte ,hogy valami van.Nem baj legalább lesz egy kis izgalom*

109Raktárudvar - Page 5 Empty Re: Raktárudvar Vas. Ápr. 25, 2010 8:51 pm

Zoe



*Vállammal direkt meglökve Zach-et, mentem el mellette, egyenesen az újonnan érkező felé. Még hallottam megvető horkantását és a "kis lúzer" mormolását. A zene ugyanúgy ment tovább, a csajok vonaglottak, a beszélgetés felvette az elszakított fonalát. Kicsit idegesen rántottam összébb magamon a bőrdzsekimet. Lehet az egész egy nagy hülyeség, bele se kellett volna mennem..*

110Raktárudvar - Page 5 Empty Re: Raktárudvar Vas. Ápr. 25, 2010 8:48 pm

Ryder

Ryder

*kis idő múlva aztán kinyitottam az ajtót sapkámat a fejemre húzva kiszálltam,majd az ajtót becsukva és az autó mellett tornyosulva néztem szét a sok kis hülyén rezzenéstelen,hideg arc kifejezéssel.arról nem is beszélve hogy a jobb szemem enyhén izzott*

111Raktárudvar - Page 5 Empty Re: Raktárudvar Vas. Ápr. 25, 2010 8:45 pm

Zoe



*nagyon nagyon nagyon nagy kedvem lett volna lekaparni arcáról azt az átkozott egoista vigyorát, de nem tehettem. Mélyen doromboló motorhang közeledett a "tábor" felé. Zach unott pillantással nézett arra a válla felett, és én is odapillantottam. Az éjfekete Mazda, akár egy ragadozó, úgy gurult be a többiek közé s lassult le egyre inkább, végül megállt. A fényszórói lekapcsoltak, az utastérben semmilyen lámpa nem világított, de sejtettem, sőt tudtam hogy ki az..*

112Raktárudvar - Page 5 Empty Re: Raktárudvar Vas. Ápr. 25, 2010 8:41 pm

Ryder

Ryder

*lassan a bejárathoz értem,majd begurultam szépen lassan.sok adrenalintól fűtött kis taknyos veszélyesnél veszélyesebb járgányokkal,kis csajok riszálják magukat jobbra balra és bömböl a zene.fene egye meg a jobb szemem már reflektor volt annyira izzott az izgalomtól*-Ezt túlságosan is élvezni fogom*vigyorogtam*

113Raktárudvar - Page 5 Empty Re: Raktárudvar Vas. Ápr. 25, 2010 8:37 pm

Zoe



- Rendben...*egyenesedett vissza undorítóan magabiztosan. Fülében megcsillantak a karikák, és az egyik a szemöldökében.* - Ha nyerek, enyém a járgányod és a sofőrje. * Közbe akartam szólni, de felemelte az ujját.* - Tudod jól, hogy nálunk a rabszolgaság még egyáltalán nem illegális.
- Mész anyádba!*szakadt ki belőlem rögtön.* - Ebbe én nem megyek bele!
- Kicsi Zoe, már rég benne vagy...*ingatta a fejét.* de legyen. Most az egyszer engedek. Csak a kocsi. És egy éjszaka.
*fogcsikorgatva meredtem rá.*
- És mi a nyereményem?
*ugatva felnevetett. Hangja fülsértően hangos volt.* - Nagyon biztos vagy a győzelemben, nem igaz? Így is kell lennie. Minden pénzt meg fog érni, hogy láthatom a csalódott ábrázatodat.
- A nyereményem?*ismételtem meg makacsul.*
- Természetesen a kocsim.
- ÉS??
- Mondjuk legyen... kétezer?
- Három.
- Falánk vagy drágám, de épp ezt szeretem benned... legyen.

114Raktárudvar - Page 5 Empty Re: Raktárudvar Vas. Ápr. 25, 2010 8:28 pm

Ryder

Ryder

*köröztem néhányat de végül is észrevettem azt a helyet amiről Zoe beszélt és még pont időben voltam*

115Raktárudvar - Page 5 Empty Re: Raktárudvar Vas. Ápr. 25, 2010 8:26 pm

Zoe



- Egy újabb lúzer?
- Ó Zach, te csak a segged félted, hogy megint vesztesként kerülsz ki!
- Fogadjunk?*vakkantotta oda vicsorogva. Hiába, a farkasvér azért meglátszik néha.
Két lehetőségem volt.
1. Elfogadom. De akkor rohadt nagy pácban leszek ha a drágalátos Ryder elszúrja a dolgot.
2. Nem fogadom el. Ezzel saját kezűleg aláírva a gyávaságomat.
- Legyen...*morogtam vissza magabiztos hangon. Legnagyobb félelmemre, Zach elvigyorogta magát kimutatva ezzel hegyes szemfogait.*

116Raktárudvar - Page 5 Empty Re: Raktárudvar Vas. Ápr. 25, 2010 8:19 pm

Ryder

Ryder

*anyááááááám borogass ebben mennyi lovacska volt gondoltam vigyorogva ahogy repesztettem.Remélhetőleg a tulaj nem haragszik meg hogy kölcsönkértem a fekete Mazda rx8-asát amit isten a tanúm rá tuti hogy feltuningolt.benyomtam valami zenét és közben próbáltam rájönni hova is kell menni.hát ez se egy olyan nagy vadállat mint egy kamion,szinte már gyerekeknek való kiskocsi*

117Raktárudvar - Page 5 Empty Re: Raktárudvar Vas. Ápr. 25, 2010 8:11 pm

Zoe



*Már este kilenctől kint voltunk, a raktár egyik legeldugottabb zugában. NA nem mintha bujkálni kényszerültünk volna... Három használatlan vashordóban lobogott a tűz, ami fényt adott. A legtöbben már mind itt voltak, a különböző színű, típusú verdájukkal. Csak egy volt bennük közös. Rohadt gyorsak mind. Savary, az egyik rasztás pasas mellettem mesélte épp a legújabb sztoriját, hogy miképp menekült el a zsaruk elől. Természetesen a leglazább módon. Úgy mutogatott, hogy majd' szétpergett. Kicsivel arrébb, ahol az egyik Toyota-ból dübörgött a zene, miniszoknyás, bikini felsős lányok rángatták magukat részeg mámorukban.*
- Te nem csatlakozol hozzájuk?
*elkaptam pillantásom a lányokról, hogy egy sötétvörös szempárba nézhessek.* - Nem az én műfajom..*húztam meg az üveget, amit a kezemben tartottam.*
- Hát persze... hogy is gondolhattam....*feltűnőbben már nem is nézhetett volna körbe.* - Nemrég szereztem be egy újdonságot... nem vagy rá kíváncsi?
- A bélyeggyűjteményedre? Kösz nem. amúgy is várok valakit..

118Raktárudvar - Page 5 Empty Raktárudvar Vas. Ápr. 25, 2010 7:38 pm

Zoe



*****

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [5 / 5 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.