Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Tengerpart

3 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Üzenet [2 / 3 oldal]

26Tengerpart - Page 2 Empty Re: Tengerpart Hétf. Ápr. 26, 2010 9:23 pm

Chloe

Chloe

-Magyarán az az ártatlan kis szűzlány? *nevettem* -Na szép. A bujaság démonának egy kis szűzlány kell. A fene megette...*nevettem még mindig* -Jajj értem már. Te akarod felavatni mi? *vigyorogtam*

27Tengerpart - Page 2 Empty Re: Tengerpart Hétf. Ápr. 26, 2010 9:06 pm

Rio

Rio

Pff.. Kábé sehogy.. vagy nem tudom.. *Ülve néztem a tengert* -Nem az a fajta lány akit le lehet egyből támadni.

28Tengerpart - Page 2 Empty Re: Tengerpart Hétf. Ápr. 26, 2010 9:03 pm

Chloe

Chloe

*FElsóhajtottam* -Nem értem mit kéne bevallanom. *visszanéztem a tenger felé* -Miért te, hogy állsz a bundással?

29Tengerpart - Page 2 Empty Re: Tengerpart Hétf. Ápr. 26, 2010 9:00 pm

Rio

Rio

-Azért nevetsz mi?*mondtam vigyorogtva majd lassan rendbe szedtem magam* -Amúgy nem tartalak nagyobb hülyének magamnál ha bevallod se.

30Tengerpart - Page 2 Empty Re: Tengerpart Hétf. Ápr. 26, 2010 8:57 pm

Chloe

Chloe

-Pff...nem értem miről beszélsz. *nevettem* -Komolyan mondom szerintem neked agyadra ment az orgazmus..

31Tengerpart - Page 2 Empty Re: Tengerpart Hétf. Ápr. 26, 2010 8:47 pm

Rio

Rio

-Aha annyira hogy rá gondoltál, de szerintem jobb lenne ha bevallanád önmagadnak a nyilvánvalot. Most én is ezt teszem.

32Tengerpart - Page 2 Empty Re: Tengerpart Hétf. Ápr. 26, 2010 8:35 pm

Chloe

Chloe

-Hát az, de nyugi. Kézben tartom a dolgokat. *halál nyugodtan feküdtem a homokban*

33Tengerpart - Page 2 Empty Re: Tengerpart Hétf. Ápr. 26, 2010 4:53 pm

Rio

Rio

-Hehe...*annyira hibbant talán nem vagyok mint te édesem.. egy angyal.. hajajj.. ez cink..

34Tengerpart - Page 2 Empty Re: Tengerpart Hétf. Ápr. 26, 2010 4:44 pm

Chloe

Chloe

-Mire? Hogy teljesen meghibbantál, vagy arra, hogy szereted az animal szexet? *nevettem*

35Tengerpart - Page 2 Empty Re: Tengerpart Hétf. Ápr. 26, 2010 4:41 pm

Rio

Rio

*elvigyorodtam* -Egy nőt.. *majd arckifejezésére még szélesebb lett a vigyorom.* -Egy vérfarkas nőt.. és azt hiszem rájöttem valamire..

36Tengerpart - Page 2 Empty Re: Tengerpart Hétf. Ápr. 26, 2010 4:39 pm

Chloe

Chloe

*Felvontam a szemöldököm, majd elvigyorodtam* -Miért mit láttam volna?

37Tengerpart - Page 2 Empty Re: Tengerpart Hétf. Ápr. 26, 2010 4:36 pm

Rio

Rio

-Láttam ahogy rá gondoltál... De ezekszerint te nem láttál semmit hála az égnek.*vigyorgok*

38Tengerpart - Page 2 Empty Re: Tengerpart Hétf. Ápr. 26, 2010 4:33 pm

Chloe

Chloe

*Behunytam a szemem* -Hogy hogy követted?

39Tengerpart - Page 2 Empty Re: Tengerpart Hétf. Ápr. 26, 2010 4:31 pm

Rio

Rio

*elvigyorodtam* -Szóval egy angyal? *kérdeztem mikor már kicsit rendbe szedtem a légzésem.* -Amúgy nyugi követtem a példádat..

40Tengerpart - Page 2 Empty Re: Tengerpart Hétf. Ápr. 26, 2010 4:28 pm

Chloe

Chloe

*Az orgazmus egyszer csak kirobbant a testemből. Halkan Damien nevét nyögtem. A látásom elhomályosult és hátravetettem fejem. Mikor a testem csillapodott mellé gödültem és nagyot nyeltem. ~Hogy én mekkora marha vagyok~*

41Tengerpart - Page 2 Empty Re: Tengerpart Hétf. Ápr. 26, 2010 4:24 pm

Rio

Rio

*hagytam hogy fordítson a helyzeten. Az agyam teljesen elködösült míg be nem villant mire gondol. De nem kellett az én képzelő erőm sem félteni elég volt elképzelnem csak annyit hogy Rosesal vagyok és csípőmmel nagyot lökve elélveztem. Légzésem zihháló volt és szívem is majd kiugrott a helyéről*

42Tengerpart - Page 2 Empty Re: Tengerpart Hétf. Ápr. 26, 2010 4:17 pm

Chloe

Chloe

*Egy hirtelen mozdulattal magam alá gyűrtem, így most én kerültem felülre. Megtámaszkodtam a mellkasán és lovagolni kezdtem rajta. Bevillant a fejembe egy kép. Én voltam ott és Damien. Éppen szexeltünk. Az ajkaim elváltak egymástól és nyögdécselni kezdtem. Azt képzeltem, hogy most ő van itt alattam és ugyan ezt teszem vele*

43Tengerpart - Page 2 Empty Re: Tengerpart Hétf. Ápr. 26, 2010 4:15 pm

Rio

Rio

*mozgásom még gyorsabb és vadabb lett miután mindkét mellével végeztem visszatértem ajkaira. Beszivtam also ajkát majd kicsit meg is haraptam*

44Tengerpart - Page 2 Empty Re: Tengerpart Hétf. Ápr. 26, 2010 4:09 pm

Chloe

Chloe

*Beletúrtam a hajába és hátrevetettem a fejem már amennyire lehetett. Megemeltem a csípőmet, hogy mélyebbre tudjon belém hatolni* -Hmm ez az...*nyögtem kéjesen*

45Tengerpart - Page 2 Empty Re: Tengerpart Hétf. Ápr. 26, 2010 4:04 pm

Rio

Rio

*szám nyakára csúszott és harapdálni kezdtem majd egyik kezemmel háta alá nyultam és enyhén megemeltem hogy elérjem melleit amit szintén harapdálni és szivogatni kezdtem*

46Tengerpart - Page 2 Empty Re: Tengerpart Hétf. Ápr. 26, 2010 4:01 pm

Chloe

Chloe

*Szinte észbe sem kaptam és már bennem volt. Hangosan felnyögtem, amit megéreztem magamba. Belemarkoltam a melleimbe és átkulcsoltam a lábam a derekán. A lábammal erősítettem a lökéseit. A légzésem ziháló lett*

47Tengerpart - Page 2 Empty Re: Tengerpart Hétf. Ápr. 26, 2010 3:57 pm

Rio

Rio

*Szólni sem tudtam mert már ajkai az enyémen voltak és vad csókcsatába kezdtünk. Egy darabig csak erősen dörgöltem magam hozzá majd kioldottam a nadrágom és egymozdulattal már benne is voltam. Mozgásom ugyanolyan vad volt akárcsak a csókunk.*

48Tengerpart - Page 2 Empty Re: Tengerpart Hétf. Ápr. 26, 2010 3:53 pm

Chloe

Chloe

-Hmm szóval te azt szereted? Ha ellenkeznek? Ha gondolod...*elkezdtem őt eltolni magamról vigyorogva. Behunytam a szemem, mikor belenyalt a nyakamba. A szemem szénfekete lett. Felnyújóztam és vadul megcsókoltam*

49Tengerpart - Page 2 Empty Re: Tengerpart Hétf. Ápr. 26, 2010 3:51 pm

Rio

Rio

*elvigyorodtam és egy pillanat allatt fölötte voltam kezem már a lába között volt. Lehajoltam és először belenyaltam a nyakába majd bele is haraptam kicsit* -Nincs is ellenkezés?*suttogtam a nyakába majd ujra végignyaltam rajta*

50Tengerpart - Page 2 Empty Re: Tengerpart Hétf. Ápr. 26, 2010 3:43 pm

Chloe

Chloe

*szélesen elvigyorodtam* -Felőlem mehet...*végignéztem rajta*

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [2 / 3 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.