Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Tengerpart

3 posters

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Go down  Üzenet [1 / 3 oldal]

1Tengerpart Empty Re: Tengerpart Vas. Május 02, 2010 1:49 pm

Rio

Rio

*felnevettem* - Nem hinném hogy félre merne lépni.. Tartok tőle hogy nem sokáig lennének szárnyai szerencsétlennek...

2Tengerpart Empty Re: Tengerpart Vas. Május 02, 2010 1:38 pm

Chloe

Chloe

*Felnevettem* -Oké. Hozom. Úgyis szeretem, ha mellettem van. Véletlenül se tudjon félrelépni. *megvillant a szemem*

3Tengerpart Empty Re: Tengerpart Vas. Május 02, 2010 1:24 pm

Rio

Rio

-Hm.. hozhatod magaddal 3 okos fej csak kitalál valamit.

4Tengerpart Empty Re: Tengerpart Vas. Május 02, 2010 9:18 am

Chloe

Chloe

*Bólintottam* -Okés. Ésss.....őt is hozzam magammal, vagy elég lesz szerény személyem? *vigyorogtam*

5Tengerpart Empty Re: Tengerpart Pént. Ápr. 30, 2010 11:36 am

Rio

Rio

-Hm..Mit szolnál hozzá ha később összeülnénk.. addig beszélnél angyalkáddal is.. És együtt megprobálnánk kitalálni valamit.

6Tengerpart Empty Re: Tengerpart Pént. Ápr. 30, 2010 8:09 am

Chloe

Chloe

-Hát igen, de gyorsan néne mert ha Lucifer rájön...*megráztam a fejem*

7Tengerpart Empty Re: Tengerpart Csüt. Ápr. 29, 2010 1:09 pm

Rio

Rio

-Akkor kitalálunk valamit. *elég hihetetlen volt hogy nemrég még a homokban keféltünk most meg már egyességet kötünk*

8Tengerpart Empty Re: Tengerpart Csüt. Ápr. 29, 2010 12:46 pm

Chloe

Chloe

*Komolyan néztem rá, majd felsóhajtottam* -Van más választásom? *vigyorodtam el* -Igen. Vele szeretnék lenni, szóval megpróbálok minden tőlem telhetőt.

9Tengerpart Empty Re: Tengerpart Csüt. Ápr. 29, 2010 11:43 am

Rio

Rio

-Pár fokkal vagyok jobb helyzetben.. A gond csak az hogy ezt nem tenném meg.. Öljem meg és legyek egy rohadt önző disznó? *elhúztam a szám* -Igen.. egy angyalt sajna oda nem vihetsz magaddal. *elgondolkodtam, már kezdett körvonalazódni bennem valami* -Hajlandó vagy együttműködni velem? Eggyütt csak kitalálunk valamit.

10Tengerpart Empty Re: Tengerpart Csüt. Ápr. 29, 2010 7:58 am

Chloe

Chloe

*Elgondolkoztam a szavain, közben visszadőltem a homokba* -Azt hiszem igazad van. Elvégre is te jobb helyzetben vagy mint én. *megráztam a fejem* -Az én esélyem nagyjából egyenlő a nullával. Te azért megteheted azt végső esetben, hogy megölöd a csajszit és elviszed magaddal az alvilágba. Én egy angyalt nem tudok levinni..

11Tengerpart Empty Re: Tengerpart Kedd Ápr. 27, 2010 8:31 am

Rio

Rio

-Majd kitalálok valamit.. Anyira ostoba nem vagyok hogy ne találjak ki valamilyen megoldást. És ha eséjem sincs a lánynál akkor sem mondhatom azt hogy én nem próbáltam meg.*Nah most biztos voltam benne hogy még nagyobb őrültnek hisz*

12Tengerpart Empty Re: Tengerpart Kedd Ápr. 27, 2010 8:04 am

Chloe

Chloe

*Felvontam az egyik szemöldököm és felültem* -Miért mit akarsz tenni?

13Tengerpart Empty Re: Tengerpart Hétf. Ápr. 26, 2010 10:26 pm

Rio

Rio

-Cöhh, életemben először szeretek egy nöt. Ne hogy azt hidd hogy annyiban hagyom hogy feladom és élek szenvedve mikor igy is halott vagyok!

14Tengerpart Empty Re: Tengerpart Hétf. Ápr. 26, 2010 10:22 pm

Chloe

Chloe

-Ezen most mit gondolkozol? *kérdőn néztem rá*

15Tengerpart Empty Re: Tengerpart Hétf. Ápr. 26, 2010 10:19 pm

Rio

Rio

-Nem tudom.. Nem fogom feladni az biztos.. Majd gondolkodom. Nem vagyok annyira hülye.

16Tengerpart Empty Re: Tengerpart Hétf. Ápr. 26, 2010 10:15 pm

Chloe

Chloe

-Nos ezek után mit teszel? Mert én jelenleg nagyobb bajban vagyok, mint te.

17Tengerpart Empty Re: Tengerpart Hétf. Ápr. 26, 2010 10:11 pm

Rio

Rio

-Franc franc...*ha belevertem volna a fejem a fallba akkor sem lett volna jobb.*

18Tengerpart Empty Re: Tengerpart Hétf. Ápr. 26, 2010 10:00 pm

Chloe

Chloe

-Hát igen. *Sóhajtottam* -Ezért jobb, ha így marad minden ahogy most van.

19Tengerpart Empty Re: Tengerpart Hétf. Ápr. 26, 2010 9:59 pm

Rio

Rio

-Nem. Isten ments! Nem azt mondom hogy félek Lucifertől de azért nem jutnék a kezére... És a leggázabb hogy nem tehetsz ellene semmit..*sóhajtok*

20Tengerpart Empty Re: Tengerpart Hétf. Ápr. 26, 2010 9:51 pm

Chloe

Chloe

-Akkor radikális eszközökhöz fordulok. Nem engedhetem, hogy Lucifer kezére jusson. *mondtam most már komolyan* -Ugye tudod mit csinál azzal, aki az egyik démonja párja lesz, ha csak nem démon az illető. *ránéztem* -Elviszi őt és örök kínzásra ítéli. Ezt akarod? Mert én nem...

21Tengerpart Empty Re: Tengerpart Hétf. Ápr. 26, 2010 9:49 pm

Rio

Rio

-Hm.. érdekes felfogás.. Vagy ha szeret anál inkább vonzódik hozzád.. Tudod? mindig a tiltott gyümölcs kel!

22Tengerpart Empty Re: Tengerpart Hétf. Ápr. 26, 2010 9:43 pm

Chloe

Chloe

*Megrántottam a vállam* -Semmi. Én maradok így ahogy vagyok. Ha bunkó leszek vele, csak megutál....*mondtam már kevésbé viccesen*

23Tengerpart Empty Re: Tengerpart Hétf. Ápr. 26, 2010 9:39 pm

Rio

Rio

-Hát akkor üdvözöllek a fertőzöttek klubbjában.. Ezekszeint még is csak igazam volt*vigyorogtam* -Nah és most mi legyen?

24Tengerpart Empty Re: Tengerpart Hétf. Ápr. 26, 2010 9:37 pm

Chloe

Chloe

*Felvontam a szemöldököm* -Úristen! Szólnom kell Lucifernek! Figyelmeztetni kell a többieket is! Egy vírus terjed közöttünk, démonok között. A neve...."mekkora egy barom vagy". *nevettem* -Nyugi ze rám is vonatkozik. Én vagyok az első aki elkapta. Míly dicsőség ez nékem. *színpadiasan sóhajtozni kezdtem*

25Tengerpart Empty Re: Tengerpart Hétf. Ápr. 26, 2010 9:28 pm

Rio

Rio

*elhúztam a szám de nem haragudtam meg érte, tudtam hogy egy vad marha vagyok* -Nos kösz.. eddig is tudtam hogy nem vagyok kóser... És nem! Ne gondolj rosszra légy szives! Pont ez a problémám hogy neki nem tudnék ártani...

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 3 oldal]

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.