Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Moulin Rouge

+2
Aryanna
Ryan
6 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Go down  Üzenet [3 / 11 oldal]

51Moulin Rouge - Page 3 Empty Re: Moulin Rouge Szomb. Május 01, 2010 8:29 pm

Annalynne

Annalynne

-Nem sápadtam el. *mondtam komolyan.* -Csak a megvilágítás rossz.

52Moulin Rouge - Page 3 Empty Re: Moulin Rouge Szomb. Május 01, 2010 8:28 pm

Max

Max

*elvigyorodtam*-Szoval egy szimpla megfázá miatt sápadt el arra hogy rájöttem beteg?

53Moulin Rouge - Page 3 Empty Re: Moulin Rouge Szomb. Május 01, 2010 8:09 pm

Annalynne

Annalynne

*Megráztam a fejem* -Csak megfáztam. Arra kell ezt szednem. *legyintettem, mintha valami apróság lenne* -Semmi olyan ami miatt aggódni kéne.

54Moulin Rouge - Page 3 Empty Re: Moulin Rouge Szomb. Május 01, 2010 8:05 pm

Max

Max

-nos.. Egy a gyógyszer.. ide láttam hogy nem fájdalomcsillapító volt kettő a reagálásból itélve el is találtam.

55Moulin Rouge - Page 3 Empty Re: Moulin Rouge Szomb. Május 01, 2010 7:58 pm

Annalynne

Annalynne

*Hirtelen még az ütőér is megállt bennem* -Hogy micsoda? az arcom fal fehér lett. Ez...ezt meg honnan veszi, hogy beteg vagyok?

56Moulin Rouge - Page 3 Empty Re: Moulin Rouge Szomb. Május 01, 2010 7:52 pm

Max

Max

-A betegsége miatt? *néztem rá kérdőn*

57Moulin Rouge - Page 3 Empty Re: Moulin Rouge Szomb. Május 01, 2010 7:50 pm

Annalynne

Annalynne

*Legyintettem* -Semmihez sem értek. Nem tanultam sokáig. Szóval aligha találnék jobb munkát. Meg nem vészes, csak néha eléggé elfáradok. Ennyi. *mosolyodtam el*

58Moulin Rouge - Page 3 Empty Re: Moulin Rouge Szomb. Május 01, 2010 7:48 pm

Max

Max

-Már megbocásson, de szerintem ennél jobb állás is találna.. Jobb főnökkel..*nah erre belecsaptam volna a fejem a falba* -Bár inkább hagyom a prédikáciot a papokra..

59Moulin Rouge - Page 3 Empty Re: Moulin Rouge Szomb. Május 01, 2010 7:46 pm

Annalynne

Annalynne

-Remélem is. *felálltam és odamentem a táskámhoz. Elővettem a tablettáimat és bevettem egyet. Ittam rá egy korty vizet, majd visszapakoltam a táskámba. Leültem a székre és rádőltem a pultra*
-Anna nem azért fizetem, hogy feküdjön! *dörrent rám a főnököm, akinek persze, hogy ilyenkor kell kijönnie. Sóhajtva felültem*
-Bocsánat. *szóltam vissza*

60Moulin Rouge - Page 3 Empty Re: Moulin Rouge Szomb. Május 01, 2010 7:31 pm

Max

Max

-Jó bocsánat...*görbült le a szám széle.*-Majd csak letelik.

61Moulin Rouge - Page 3 Empty Re: Moulin Rouge Szomb. Május 01, 2010 7:26 pm

Annalynne

Annalynne

-Nagyon vicces. Már hulla vagyok. *rápillantottam az órára* -És még fél óra van vissza a munkaidőből. *sóhajtottam egyet*

62Moulin Rouge - Page 3 Empty Re: Moulin Rouge Szomb. Május 01, 2010 7:02 pm

Max

Max

-Látom nagyon kapós vagy..*vigyorodtam el*

63Moulin Rouge - Page 3 Empty Re: Moulin Rouge Szomb. Május 01, 2010 6:51 pm

Annalynne

Annalynne

-Hahaha...~telitalálat~ *Láttam, hogy egy férfi nagyon kapálózik. Sóhajtottam egyet és felálltam, bár nagyon fáradt voltam már.* -Egy pillanat. *odamentem és kiszolgáltam a férfit, majd visszaültem egy sóhajtás közepette*

64Moulin Rouge - Page 3 Empty Re: Moulin Rouge Szomb. Május 01, 2010 6:48 pm

Max

Max

-Semmi gond. Apuci kicsi lánya? *mosolyogtam rá*

65Moulin Rouge - Page 3 Empty Re: Moulin Rouge Szomb. Május 01, 2010 6:39 pm

Annalynne

Annalynne

-Többször? Hmm...*néztem rá elismerően* -Nagyon jó vagy. *meghallottam a telefonom. Elővettem és felvettem* -Szia apu. Dolgozom, miért hol lennék? *a körmeimet néztem közbe* -Légyszíves ne kezdjük ezt megint. Nem kell pénz. Igen tényleg...oké. Én is szeretlek. Szia...*ezzel kinyomtam a telefonom és letettem a pultra* -Bocsesz..

66Moulin Rouge - Page 3 Empty Re: Moulin Rouge Szomb. Május 01, 2010 6:15 pm

Max

Max

*vállat vontam* -Ez a természetem.. Bár volt már rá példa hogy egy nővel többször is voltam!

67Moulin Rouge - Page 3 Empty Re: Moulin Rouge Szomb. Május 01, 2010 6:12 pm

Annalynne

Annalynne

*Felvontam az egyik szemöldököm* -Ezek szerint te az a típus vagy, aki elcsábítja a nőket aztán kijátsza magát és otthagyja őt. Na szép mondhatom. Igazi férfi vagy...*ittam egy korty vizet*

68Moulin Rouge - Page 3 Empty Re: Moulin Rouge Szomb. Május 01, 2010 6:07 pm

Max

Max

*vállat vonok* -Azok könnyen kaphatóak...Mi abban az izgi...*vigyorogtam*

69Moulin Rouge - Page 3 Empty Re: Moulin Rouge Szomb. Május 01, 2010 6:04 pm

Annalynne

Annalynne

-Örvendek Max. Hát nem mondom, a Casanova jobban illik hozzád. *vigyorgtam* -Nos kedves Max, miért nem az itt dolgozó prostikat zargatod? Vagy szereted ha visszaszólnak?

70Moulin Rouge - Page 3 Empty Re: Moulin Rouge Szomb. Május 01, 2010 5:39 pm

Max

Max

*elvigyorodtam* -Addig örülj még nem ismersz. *meglepett hogy odült és még a nevét is megmondta.* -Oké.. akkor Anna.. szólits csak Maxnak!

71Moulin Rouge - Page 3 Empty Re: Moulin Rouge Szomb. Május 01, 2010 1:47 pm

Annalynne

Annalynne

*Felnevettem* -Szerintem neked az sosem működött rendesen. *odahúztam a széket a pulthoz és leültem* -bár nem ismerlek. *Rákönyököltem a pultra és néztem a színpadon vetkőző lányt* -Annalynne vagyok, de hívj csak Anna-nak. *mosolyogva rápillantottam*

72Moulin Rouge - Page 3 Empty Re: Moulin Rouge Szomb. Május 01, 2010 1:42 pm

Max

Max

*Ember.. Nem mondhattam el. De ha ennyire ezt várja.. Sóhajtottam* -Tudod cicamica megakadt a merevlemez egy pillanatra.*vigyorogtam rá*

73Moulin Rouge - Page 3 Empty Re: Moulin Rouge Szomb. Május 01, 2010 1:36 pm

Annalynne

Annalynne

*Nem értettem mi ez a nagy fordulat rajta* -Semmi visszavágás? Semmi csipkelődés? *hitetlenkedve néztem rá*

74Moulin Rouge - Page 3 Empty Re: Moulin Rouge Szomb. Május 01, 2010 1:32 pm

Max

Max

-Nem, nincs.*ráztam meg a fejem. Ha tudtam volna hogy rákos nem kezdek el kekeckedni vele, bár igy is nagyon vonzott*

75Moulin Rouge - Page 3 Empty Re: Moulin Rouge Szomb. Május 01, 2010 1:20 pm

Annalynne

Annalynne

-nem úgy látom. Végülis aki nem bírja az alkoholt, annak egy is elég. *nevettem. Láttam, hogy megváltozik az arckifejezése és olyan furcsán néz rám. Végignéztem magamon* -Van valami rajtam? *felvontam az egyik szemöldököm*

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [3 / 11 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Similar topics

-

» Moulin Rouge

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.