Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Moulin Rouge

+2
Aryanna
Ryan
6 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Go down  Üzenet [11 / 11 oldal]

251Moulin Rouge - Page 11 Empty Re: Moulin Rouge Csüt. Ápr. 15, 2010 8:58 pm

Ryan

Ryan
Admin

-Cöh.. ~hogy mit nem képzelnek már magukrol a vámpírok. Undórító~*Próbáltam uralkodni magamon de nehezen ment*

252Moulin Rouge - Page 11 Empty Re: Moulin Rouge Csüt. Ápr. 15, 2010 8:45 pm

Aryanna

Aryanna
Admin

*Mikor gyorsulni kezdett a szám felkapaszkodtam a rúdra és vonaglani kezdtem rajta. A derékig érő hosszú hajam lágyan ringatózott a mögöttem, mikor hátradöntöttem a fejem. Erotikusan lecsúsztam a rúdon, majd megindultam a színpad széléhez. Lementem a lépcsőn és kiszúrtam magamnak egy férfit. Ahogy közelebb értem, megéreztem a szagát. ~vérfarkas!~ Próbáltam nem undorodó arcot vágni, mert azt egyből kiszúrták volna. Inkább elkanyarodtam és a mellette lévő emberi férfihoz mentem. Majd kiestek a szemei, ahogy előtte vonaglani kezdtem. Megfogtam a nyakkendőjét és annál fogva húztam magamhoz*

http://nemesis.vampire-legend.com

253Moulin Rouge - Page 11 Empty Re: Moulin Rouge Csüt. Ápr. 15, 2010 8:28 pm

Ryan

Ryan
Admin

*kortyoltam egyet az italombol és majdnem vissza is köptem amikor megláttam egy nőt táncolni a rudon egybol megcsapta az orrom az illata*~Vámpír~*morogtam magamban.*

254Moulin Rouge - Page 11 Empty Re: Moulin Rouge Csüt. Ápr. 15, 2010 8:11 pm

Aryanna

Aryanna
Admin

*Az egyik lány, szólt hogy készüljek. Odamentem a függöny mögé és vártam, hogy a színpadon lévő lány végezzen. Mikor a zene elhalkult és a színpad is teljes sötétségbe borult. Felmentem a színpadra és odaálltam a rúdhoz. Egy lassú szám kezdődött el, egy villany pedig megvilágított. Lassan elkezdtem ringatni a csípőmet, a közönségnek háttal, majd megfordultam és még csak a rúg közül ráncoltam*

http://nemesis.vampire-legend.com

255Moulin Rouge - Page 11 Empty Re: Moulin Rouge Csüt. Ápr. 15, 2010 8:07 pm

Ryan

Ryan
Admin

*Vámpír után vadászva mentem be egy helyre. Valahogy az volt az érzésem hogy ma összefutok eggyel. Leültem a bárhoz egy magas székre és a helyet pásztáztam*

256Moulin Rouge - Page 11 Empty Re: Moulin Rouge Csüt. Ápr. 15, 2010 8:00 pm

Aryanna

Aryanna
Admin

/Új játék!/

*Mikor beértem a Moulin Rougeba, hangos zene bántotta a fülem, egy darabig. Intettem az egyik pultos lánynak, hogy megérkeztem. Ahogy végigmentem az asztalok között, egy két férfi mutogatott rám, amihez társult egy kis fütyörészés és beszólás. Erőltettem magam, hogy ne menjek oda és harapjam át a torkát nyomban, mivel túl sok szemtanú lett volna és tiszta vér lett volna minden. Macerás. Bementem az öltözőbe és átvettem a ruhámat. Egy szexi fűző, harisnyatartó, iszonyat magassarkú cipő és egy fehérnemű volt csak rajtam.*

http://nemesis.vampire-legend.com

257Moulin Rouge - Page 11 Empty Moulin Rouge Szer. Ápr. 14, 2010 7:40 pm

Ryan

Ryan
Admin

**

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [11 / 11 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Similar topics

-

» Moulin Rouge

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.