Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Kastély

+4
Rio
Chloe
Damien
Aryanna
8 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Üzenet [5 / 7 oldal]

101Kastély - Page 5 Empty Re: Kastély Szomb. Május 01, 2010 10:13 pm

Rio

Rio

új játék

*Ki kellett eresztenem a gőzt. Azt semmiképp nem akartam hogy egy bárban kössek ki és felszedjek egy nőt addig. Most már nem akartam ezt az életet. Itt nem volt senki. Leültem a fübe és próbáltam összeszedni magam*

102Kastély - Page 5 Empty Re: Kastély Hétf. Ápr. 26, 2010 2:54 pm

Chloe

Chloe

*Odapillantottam és láttam, hogy eltünik a sötétségbe. Sóhajtottam egyet és behunytam a szemem. Sokszor volt már szexben részem, de ez valahogy más volt. Biztosan azért mert angyallal még nem csináltam.*

103Kastély - Page 5 Empty Re: Kastély Hétf. Ápr. 26, 2010 2:50 pm

Damien

Damien

*összehúztam a szemöldököm* -Jó inkább befogom. *felkeltem és lassan az ajtóhoz ballagtam* -További szép estét*kimentem , nagyon rendbe kellett tennem magam*

104Kastély - Page 5 Empty Re: Kastély Hétf. Ápr. 26, 2010 2:41 pm

Chloe

Chloe

-Te meg miről beszélsz? Én nem vagyok fusztrált? *felnevettem* -Ekkora ökörséget...

105Kastély - Page 5 Empty Re: Kastély Hétf. Ápr. 26, 2010 2:40 pm

Damien

Damien

-Aha azért vagy fusztrált.. *most valahogy nehezemre esett kordában tartanom a dolgokat igy átéreztem amit ő.*

106Kastély - Page 5 Empty Re: Kastély Hétf. Ápr. 26, 2010 2:33 pm

Chloe

Chloe

-Nem kell semmit sem mondanod. Ez csak szex. Semmi más. *mondtam nyugodtan, bár nem voltam nyugodt egyáltalán. Biztos csak a szex utóhatása...*

107Kastély - Page 5 Empty Re: Kastély Hétf. Ápr. 26, 2010 2:31 pm

Damien

Damien

*Valamiért a vágyam még nem csillapodott ugy ahogy kellett volna. Arrol sem volt fogalmam mit mondjak. Nem voltam a szavak embere ilyen helyzetekben.*

108Kastély - Page 5 Empty Re: Kastély Hétf. Ápr. 26, 2010 2:25 pm

Chloe

Chloe

*Felhorkantam. ~Kösz!~.* -Igazán nincs mit...*sóhajtottam egyet, majd kinyitottam a szemem és a plafont néztem*

109Kastély - Page 5 Empty Re: Kastély Hétf. Ápr. 26, 2010 2:19 pm

Damien

Damien

*visszahuppantam a kanapéra.* -Nos nem gondoltam volna hogy ezt fogom mondani.. de kösz.

110Kastély - Page 5 Empty Re: Kastély Hétf. Ápr. 26, 2010 2:07 pm

Chloe

Chloe

*Elfeküdtem az ágyon ás behunytam a szemem. Elégedett mosoly terült szét az arcomon*

111Kastély - Page 5 Empty Re: Kastély Hétf. Ápr. 26, 2010 1:55 pm

Damien

Damien

*Álltam a tekintetét, majd amikor felkelt megigazitottam a nadrágom és a felsőm is felvettem*

112Kastély - Page 5 Empty Re: Kastély Hétf. Ápr. 26, 2010 1:38 pm

Chloe

Chloe

*Egy pillanatra belenéztem a szemébe, majd leszálltam az öléből és megigazítottam magamon a ruhámat*

113Kastély - Page 5 Empty Re: Kastély Hétf. Ápr. 26, 2010 1:04 pm

Damien

Damien

*elvigyorodtam* -Én magam sem vagyok az.. De azért ezt bóknak veszem..

114Kastély - Page 5 Empty Re: Kastély Hétf. Ápr. 26, 2010 12:49 pm

Chloe

Chloe

-Ebben nem. *lihegtem és széles vigyor jelent meg az arcomon* -Legalábbis a farkad semmiképpen sem puhány...*megvillant a szemem*

115Kastély - Page 5 Empty Re: Kastély Vas. Ápr. 25, 2010 4:56 pm

Damien

Damien

- Azért azt nem mondhatod hogy olyan puhány vagyok.. *kapkodtam levegő után*

116Kastély - Page 5 Empty Re: Kastély Vas. Ápr. 25, 2010 2:26 pm

Chloe

Chloe

*Zihálva néztem fel rá. A szemem lassan visszaváltozott barnára. Hatalas szemekkel néztem rá* -Tyűha...

117Kastély - Page 5 Empty Re: Kastély Vas. Ápr. 25, 2010 2:23 pm

Damien

Damien

*A mozgásunk egyre sürgetőbb lett. Légzésem is egyre zihálobb lett. Majd egyvulkánként robbant ki belőlem a gyönyör. Csípőjét erősen nyomva enyémhez élveztem el.*

118Kastély - Page 5 Empty Re: Kastély Vas. Ápr. 25, 2010 2:19 pm

Chloe

Chloe

*Ráhajtottam a fejen a vállára és egyre gyorsabban vettem a levegőt. Ritkán volt ennyire jó szexben részem az biztos. Éreztem, hogy egyre közelebb sodródok az orgazmushoz. Pár oerc múlva úgy robbant ki belőlem, mint valami dinamit. Szinte pusztító volt. Hangosan nyögtem az élvezet közben és remegett mindenem*

119Kastély - Page 5 Empty Re: Kastély Vas. Ápr. 25, 2010 2:11 pm

Damien

Damien

*Egyik pillanatban még kényeztettem a másikban már azt éreztem hogy keményen mozog rajtam. Meg kellett hagyni nagyon is élveztem a dolgot. Vad táncba kezdett a testünk.*

120Kastély - Page 5 Empty Re: Kastély Vas. Ápr. 25, 2010 1:40 pm

Chloe

Chloe

*hangos nyögés szakadt ki belőlem. Hátrabiccentettem a fejem és éveztem a kényeztetését. Már nem bírtam tovább magammal, így egy mozgulattak kiszabadítottam a férfiasságát és beleültem. A légzésem pihegésből zihálásba csapott át. Beharaptam az ajkam és mozogni kezdtem rajta. A szemem szénfekete lett az élvezettől. Hangosan nyögédécseltem miközben a testünk vad mozgásba kezdett*

121Kastély - Page 5 Empty Re: Kastély Vas. Ápr. 25, 2010 1:34 pm

Damien

Damien

*Egy mozdulattal kikapcsoltam a melltartóját és számba vettem egyik mellbombóját enyhán harapdálni kezdtem. Most valahogy nem érdekelt hogy egy démonnal vagyok sokkal inkább érdekelt az élvezet. Egy idő után a másikkal is megcsináltam ugyanezt.*

122Kastély - Page 5 Empty Re: Kastély Vas. Ápr. 25, 2010 1:24 pm

Chloe

Chloe

*Felnyögtem mikor hátrahúzta a fejem.* -Hmmm ez az...*nyögtem rekedten. Egyre jobban fel voltam tüzelve. Sosem gondoltam volna, hogy egyszer egy agylallal fogok szexelni. Megfogtam a pólója alját és lehúztam róla. Megfogtam a rövid kis bőrkabátom és lehúztam a cipzárját. Ez alatt csak egy melltartó volt. Hanyagul eldobtam a kabátot és visszahajoltam Damienhez. Végignyaltam a nyakán*

123Kastély - Page 5 Empty Re: Kastély Vas. Ápr. 25, 2010 1:17 pm

Damien

Damien

*Jobb is hogy nem firtatta a dolgot, nem akartam erről beszélni. Férfiasságom már lüktetett, szinte megőrjített azzal amit csinált. Egyik kezemmel még erősebben markoltam fenekét másikkal hajánál fogva hátrahúztam fejét de mégsem akkora fájdalmat okozva neki, hogy nyakához férhessek.*

124Kastély - Page 5 Empty Re: Kastély Vas. Ápr. 25, 2010 1:05 pm

Chloe

Chloe

-Végülis nem. *megvontam a vállam, majd ráhajoltam a nyakára és csókolgatni kezdtem. Néha belecsiptem egy kicsit. Benyúltam a pólüja alá, ahol megéreztem a kockás hasát. Hihetetlenül bársonyos volt a bőre, ami nagyon meglepett. Behunytam a szemem és mozgatni kezdtem a csípőmet a férfiasságánál*

125Kastély - Page 5 Empty Re: Kastély Vas. Ápr. 25, 2010 12:58 pm

Damien

Damien

-Arról a bizonyos alkalomról Sere-ről és rólam... *összeráncolt homlokkal néztem rá* Fontos ez most?

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [5 / 7 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.