Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Karaoke Bár

3 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Go down  Üzenet [4 / 4 oldal]

76Karaoke Bár - Page 4 Empty Re: Karaoke Bár Hétf. Ápr. 26, 2010 8:57 pm

Rio

Rio

*Leültem* -Én sem gondoltam volna de innen is látszik milyen kicsi a világ.

77Karaoke Bár - Page 4 Empty Re: Karaoke Bár Hétf. Ápr. 26, 2010 8:55 pm

Rosemary

Rosemary

-Ő persze. *Mutattam a mellettem lévő székre. Hirtelen eszembe jutott, hogy ő Londonban sokat van. Elmosolyodtam* -Nem hittem volna, hogy találkozunk még.

78Karaoke Bár - Page 4 Empty Re: Karaoke Bár Hétf. Ápr. 26, 2010 8:52 pm

Rio

Rio

-Betértem az első utamba kerülő bárba. *mondom komolyan* -És azt hiszem jól is döntöttem. Leülhetek?

79Karaoke Bár - Page 4 Empty Re: Karaoke Bár Hétf. Ápr. 26, 2010 8:48 pm

Rosemary

Rosemary

*Felpillantottam és azt hittem lehidalok* -Rio!!?? *hatalmas szemekkel néztem rá* -Te..te mit keresel itt?

80Karaoke Bár - Page 4 Empty Re: Karaoke Bár Hétf. Ápr. 26, 2010 8:43 pm

Rio

Rio

*Lehúztam az italom majd erőt vettem magamon. Feláltam és odamentem hozzá* -Szia Rose*mosolyogtam rá* -Nem csak kitünően táncolsz de a hangod is gyönyörű ezt most bebizonyítottad.

81Karaoke Bár - Page 4 Empty Re: Karaoke Bár Hétf. Ápr. 26, 2010 8:40 pm

Rosemary

Rosemary

*Mikor vége lett a számnak elmosolyodtam és meghajoltam. A közönség felállva tapsolt, ami nagyon nagy örömmel öntött el. Lementem a színpadról és visszamentem az asztalomhoz*
-Ne ez volt ám a fellépés!
*kurjantotta el magát a műsorvezető. Halkan felnevettem és leültem az asztalhoz. egy kicsit kiszáradt a torkom így ittam egy kis baracklevet*

82Karaoke Bár - Page 4 Empty Re: Karaoke Bár Hétf. Ápr. 26, 2010 8:34 pm

Rio

Rio

*mosolyogva figyeltem ahogy éneklés közben táncra perdül a színpadon. A közönség a végén már tapsolt is neki biztatásként*

83Karaoke Bár - Page 4 Empty Re: Karaoke Bár Hétf. Ápr. 26, 2010 8:31 pm

Rosemary

Rosemary

*Behunytam a szemem és próbáltam arra gondolni, hogy nincs itt senki. Egy kicsit kezdetem feloldódni. Egyre magabiztosabb lettem. A végén már annyira magával ragadott a szám, hogy táncolni is kezdtem hozzá, amit a közönség kitörő örömmel fogadott.*

84Karaoke Bár - Page 4 Empty Re: Karaoke Bár Hétf. Ápr. 26, 2010 8:28 pm

Rio

Rio

*Már épp el akartam húzni a csíkot, mert nekem aztán végképp nincs jo hangom.. amikor a lámpa megállt. És Rose volt ott. Ez nagyon meglepő volt. Kíváncsi voltam a hangjára így maradtam és rendeltem magamnak még egy kört. A színpad felé fordultam és mosolyogva hallgattam Rose hangját. Ha nem lett volna olyan bizonytalan a hangja akkor még tökéletes is lett volna, de így is elkápráztatott*

85Karaoke Bár - Page 4 Empty Re: Karaoke Bár Hétf. Ápr. 26, 2010 8:23 pm

Rosemary

Rosemary

*A kis csapat nevetgélve lejött a színpadról és visszamentek az asztalukhoz. Egy férfi ment fel a színpadra.*
-És most hölgyeim és uraim játszunk egy kicsit.
*mindenki elkezdett tapsolni is fütyörészni. Nevetve megráztam a fejem és én is tapsoltam*
-A lámpa most is elindul és akinél megáll, az jön fel ide a színpadra. *Az arcomról hirtelen lefagyott a mosoly. ~Jajj ne~. Amilyen szerencsétlen vagyok...megráztam a fejem és összehúztam magam annyira, hogy szinte nem is lehetett látni. A terem elsötétült és a végzetes fénycsóva megindult. Úgy éreztem magam, mintha orosz ruletten lennék. Becsuktam a szemem és próbáltam arra gondolni, hogy ne ide jöjjön. A világítás hirtelen megállt. Legalábbis sejtettem mert mindenki tapsolni és fütyörészni kezdett. Lassan kinyitottam a szemem. ~Óóó ne.. Csak rosszul látok ugye?~. A szemembe világított az az átkozott lámba*
-Nos kedves hölgyeim és uraim meg is van a szerencsés, vagy éppen szerencsétlen kiválasztott. A hölgy ott az 5-ös asztalnál. Jöjjön fel!
*Megráztam a fejem. Nincs az az isten, hogy kimenjek.*
-Nem mer jönni. Ajjj na ne kéresse magát! *egy férfi a hátam mögé jött és felállított. Behunytam a szemem és lassan megindultam a színpad felé. ~Ez nem történhet meg velem~. Felmentem egy kis lépcsőn a színpadra*
-Hogy hívják kegyedet? *szinte belemászott az arcomba a műsorvezető*
-Rosemary. *feleltem halkan, remegő végtagokkal*
-Nos kedves közönség. Egy hatalmas tapsot Rosemarynek! *a közönség füttyügésbe és ujjonságba kezdett. A zene lassan beindult. Hirtelen nem is ismertem fel, annyira lámpalázas voltam. Aztán leesett, hogy mi is megy. Lady Gaga- Bad Romance. ~Legalább a szám jó~. Bizonytalanul elkezdetem énekelni a számot*

86Karaoke Bár - Page 4 Empty Re: Karaoke Bár Hétf. Ápr. 26, 2010 8:09 pm

Rio

Rio

*nagyon nem volt jó kedvem, fogalmam sem volt mit csináljak. Mivel nem adódott semmi érdekes dolog úgy döntöttem beülök az első bárba ami utamba ütközik. Így láttam meg a karaoke bárt. Bementem. Mindenkinek jó hangulata volt. Leültem a bárpulthoz és kértem egy whisky-t*

87Karaoke Bár - Page 4 Empty Re: Karaoke Bár Hétf. Ápr. 26, 2010 8:04 pm

Rosemary

Rosemary

*Nagyon unatkoztam és tanulni most az egyszer nem akartam. Kijöttem a kollégiumból, hogy egy kicsit sétáljak. Megláttam egy hatalmas villodzó feliratot. ~Karaoke bár~. Elmosolyodtam majd megindultam a bejárat felé. Kíváncsi voltam, hogy milyen. Rámosolyogtam a kidobóra és bementem. Hangosan énekeltek a színpadon és mindenki nevetgélt. Akaratlanul is felnevettem. Nagyon jó a hangulat az biztos. Odamentem egy asztalhoz és leültem. Rendeltem magamnak egy őszibaracklevet és a színpad felé fordultam nevetve*

88Karaoke Bár - Page 4 Empty Karaoke Bár Hétf. Ápr. 26, 2010 7:32 pm

Aryanna

Aryanna
Admin

Karaoke Bár - Page 4 Karaoke-bar

http://nemesis.vampire-legend.com

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [4 / 4 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.