Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Karaoke Bár

3 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Üzenet [2 / 4 oldal]

26Karaoke Bár - Page 2 Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 7:10 pm

Rio

Rio

*felsóhajtottam* -Ez is igaz sajnos.. De.. ha bármi bajod esik ha csapdába esel.. csak mond ki a nevem és ott leszek.

27Karaoke Bár - Page 2 Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 3:15 pm

Rosemary

Rosemary

-Hát, most is vadásznak. Nem igaz? Sok változás nem lenne, csak annyi hogy ne ölnék embert.

28Karaoke Bár - Page 2 Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 3:13 pm

Rio

Rio

-Az jobb lenne ha rád vadászna valaki? *nézek rá mosolyogva*

29Karaoke Bár - Page 2 Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 3:08 pm

Rosemary

Rosemary

-Mint mindenki szerintem. Én ha megtehetném ember lennék. Nem szeretek farkas lenni. Tudom ez nagyon csúnyán hangzik, de így érzek. Nem bírom elviselni, hogy ártatlan embereket ölök meg. *mondtam halkan*

30Karaoke Bár - Page 2 Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 3:06 pm

Rio

Rio

~Ahogy az is hogy nem tudok másra gondolni miota ismerem. Atyám nekem elment a maradék eszem* -Hát sok mindent eltörölnék ha tudnék..

31Karaoke Bár - Page 2 Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 3:01 pm

Rosemary

Rosemary

*Elmosolyodtam és legyintettem egyet* -Mindenki követ el hibákat. És ki vagyok én, hogy ítélkezzek mások felett. A szíved joga, hogy azt csinálsz amit akarsz.

32Karaoke Bár - Page 2 Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 2:58 pm

Rio

Rio

-Az.. de soha nem voltam boldog.. Már igazán azt sem tudom miért tettem..*felsohajtttam majd kissé szomoru mosollyal néztem rá-* -Most aztán jót gondolhatsz rolam.

33Karaoke Bár - Page 2 Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 2:52 pm

Rosemary

Rosemary

*Félszegen néztem rá. Ha belegondoltam, hogy hány nővel lehetett eddig...megráztam a fejem* -Hát nem semmi...

34Karaoke Bár - Page 2 Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 2:50 pm

Rio

Rio

-Katona voltam.. éjszakánként a kis kocsmákba és bordélyokba jártam. Faltam a nőket mindegy volt hogy volt férje vagy sem.. Gondolom Lucifer ezért gondolta úgy hogy ez nekem való szerep osztás..

35Karaoke Bár - Page 2 Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 2:48 pm

Rosemary

Rosemary

-Oh. *együtt érzően elmosolyodtam* -És, hogy lettél a bujaság démona? *félrebiccentettem a fejem és kíváncsian néztem rá*

36Karaoke Bár - Page 2 Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 2:45 pm

Rio

Rio

*Leültem vala a padhoz. Majd a kérdésére felé fordultam meglepett. Egy pillanatig lenéztem a földre amig összeszedtem gondolataim majd ujra ránéztem* -Háborúban.. Nem volt nagy és fele annyin voltunk mint az ellenség még is.. kiálltunk és meghalltunk.

37Karaoke Bár - Page 2 Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 2:34 pm

Rosemary

Rosemary

*Odamentem egy padhoz és leültem. Mikor leült mellé felé fordultam* -Kérdezhetek valamit? Persze nem kell válaszolnod, ha nem akarsz. Hogy...hogy haltál meg?

38Karaoke Bár - Page 2 Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 2:32 pm

Rio

Rio

*mosolyából levettem hogy jó testvéri viszonyban vannak. Megráztam a fejem* -Nem.. nincs.

39Karaoke Bár - Page 2 Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 2:22 pm

Rosemary

Rosemary

*bólintottam egyet* -Igen. Nagyon szeretem őt. *halványan elmosolyodtam* -Neked vannak testvéreid?

40Karaoke Bár - Page 2 Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 2:19 pm

Rio

Rio

-De legalább a bátyád melletted van és nem kell egyedül csinálnod. *legszivesebben átkaroltam volna de volt egy olyan sejtésem hogy akkor elmenekül.*

41Karaoke Bár - Page 2 Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 2:16 pm

Rosemary

Rosemary

*Lehajottam a fejem és a járdát néztem* -Úgy szoktam megoldani, hogy a bátyám...megöli az ember, én meg...hát..tudod. *a fülem mögé tűrtem egy tincset* -Viszont utána, így sírok mint egy kis pisis. *mély lélegzetet vettem*

42Karaoke Bár - Page 2 Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 2:11 pm

Rio

Rio

-Nem vagy szánalmas. Ezt én se szivesen tenném meg.. *szerettem volna segíteni neki de sajnos nem tudtam.*

43Karaoke Bár - Page 2 Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 2:05 pm

Rosemary

Rosemary

*Elhúztam a számat* -Főleg egy ilyen nyámnyilának mint nekem. Annyira szánalmas egy farkas vagyok.

44Karaoke Bár - Page 2 Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 2:04 pm

Rio

Rio

*Bólintottam* -Igen. És nem lennék a helyedbe.. Ennél még a vámpíroknak is jobb úgy gondolom..

45Karaoke Bár - Page 2 Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 2:01 pm

Rosemary

Rosemary

*Hálásan elmosolyodtam, mikor rám terítette a kabátját.* -Valószínűleg ezért is fázom. *felpillantottam rá* -Te..te tudod, hogy mi vagyok?

46Karaoke Bár - Page 2 Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 1:56 pm

Rio

Rio

*levettem a kabátom és rá teritettem* -Értem. *nagyot nyeltem.*

47Karaoke Bár - Page 2 Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 1:49 pm

Rosemary

Rosemary

*Fázósan átöleltem magam* -Lassan táplálkoznom kéne. *zavartan elnéztem más felé. Gyűlöltem ezt az időszakot az életemben*

48Karaoke Bár - Page 2 Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 1:46 pm

Rio

Rio

*Hirtelen sápradt lett az arca* -Persze menjünk. *felálltam és kimentünk a friss levegőre.* -Valami gond van?

49Karaoke Bár - Page 2 Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 1:39 pm

Rosemary

Rosemary

*Valahol sejtettem, hogy nem szabad, de a válasza viszont meglepett. Egy kicsit kezdtem rosszul lenni. A fejem fájt és kavargott a gyomrom is* -Nincs kedved kimenni? Nem igazán érzem jól magam.

50Karaoke Bár - Page 2 Empty Re: Karaoke Bár Kedd Ápr. 27, 2010 1:33 pm

Rio

Rio

~Most erre mit mondjak?~ *ha eddig nem hazudtam neki most se fogok* -Igazából nem lehetne.. de életemben elsözrö érzem azt hogy valaki kell nekem és ha eséjem sincs akkor is harcolni fogok azért hogy ne legyen baja.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [2 / 4 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.