Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Dance Club

3 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Go down  Üzenet [2 / 2 oldal]

26Dance Club - Page 2 Empty Re: Dance Club Hétf. Ápr. 26, 2010 3:22 pm

Rosemary

Rosemary

-Áááá...ez most komoly? *olyan voltam mint egy kisgyerek az édességboltban. Rio mellé léptem és együtt megindultunk a bejárat felé. Le sem lehetett törölni az arcomról a mosolyt* -Istenem el sem hiszem. *suttogtam ámulva mikor beléptünk a klubba. Mindenhol táncoló párokat lehetett látni.*

27Dance Club - Page 2 Empty Re: Dance Club Hétf. Ápr. 26, 2010 3:19 pm

Rio

Rio

*Látva mennyire tetszik neki mosolygásra kéztetett*-Azt mondtad táncolni szeretnél. Ez hozzá a megfelelő hely.

28Dance Club - Page 2 Empty Re: Dance Club Hétf. Ápr. 26, 2010 3:15 pm

Rosemary

Rosemary

-Oh de még mennyire, hogy más. *vigyorogtam mentem ki a sikátorból és körbenéztem az utcán. Megláttam egy helyet. A neve Dance Club volt. Hátrapillantottam a vállam felett* -Ide akarsz jönni?

29Dance Club - Page 2 Empty Re: Dance Club Hétf. Ápr. 26, 2010 3:10 pm

Rio

Rio

-Öhh nem teleportáltam félre szóval igen. Elhoztalak Madridba*mosolyogtam, örültem hogy örömet okoztam neki* -Más mint Párizs...

30Dance Club - Page 2 Empty Re: Dance Club Hétf. Ápr. 26, 2010 3:06 pm

Rosemary

Rosemary

*Meglepetten néztem rá, majd felnevettem* -Te elhoztál Madridba? Ez most komoly? *körbenéztem az utcán. Valóban nem olyan volt mint Párizsban. A szemeim boldogan csillogtak* -Csak álmodom...*suttogtam mosolyogva*

31Dance Club - Page 2 Empty Re: Dance Club Hétf. Ápr. 26, 2010 3:00 pm

Rio

Rio

*elvigyorodtam*-Madridban. És mielőtt megijednél vissza is viszlek. De ennél alkalmasabb táncoló helyet nem tudok.

32Dance Club - Page 2 Empty Re: Dance Club Hétf. Ápr. 26, 2010 2:58 pm

Rosemary

Rosemary

*Körbepillantottam a helyen. Itt melegebb volt valamiért. Értetlenül néztem vissza Riora* -Hol vagyunk?

33Dance Club - Page 2 Empty Re: Dance Club Hétf. Ápr. 26, 2010 2:54 pm

Rio

Rio

*mosolyogva behuztam őt egy sikátorba megfogtam a kezét majd sikeresen a club mellé teleportáltam vele *-Nos itt volnánk.

34Dance Club - Page 2 Empty Dance Club Vas. Ápr. 25, 2010 4:33 pm

Aryanna

Aryanna
Admin

****

http://nemesis.vampire-legend.com

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [2 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-

» Club Colosseum

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.