Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Dance Club

3 posters

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Go down  Üzenet [1 / 2 oldal]

1Dance Club Empty Re: Dance Club Hétf. Ápr. 26, 2010 7:25 pm

Rio

Rio

//én köszönöm//

2Dance Club Empty Re: Dance Club Hétf. Ápr. 26, 2010 7:20 pm

Rosemary

Rosemary

/Köszönöm a játékot! ^^ /

3Dance Club Empty Re: Dance Club Hétf. Ápr. 26, 2010 7:10 pm

Rio

Rio

-Én is remélem. Szia*mosolyogva figyeltem ahogy bemegy a hotelba*

4Dance Club Empty Re: Dance Club Hétf. Ápr. 26, 2010 5:13 pm

Rosemary

Rosemary

*Nem bírtam a mosolyt letörölni az arcomról* -Remélem még összefutunk míg itt vagyok. Hát akkor..szia...*megfordultam és a virágot szagolgatva indultam meg a hotel bejárata felé*

5Dance Club Empty Re: Dance Club Hétf. Ápr. 26, 2010 4:58 pm

Rio

Rio

*Boldog arcát látva még halott szivem és képes volt ujra éledni. * -Nincs mit. *arcomat melegség árasztotta el ahova adott egy puszit* -Akkor itt volt az ideje.

6Dance Club Empty Re: Dance Club Hétf. Ápr. 26, 2010 4:53 pm

Rosemary

Rosemary

*Lassan kinyitottam a szemem. Egy gyönyörű rózsát láttam meg. Boldog mosolyra húzódott a szám* -Ez gyönyörű. *suttogtam és elvettem a virágot. Felpillantottam rá* -Köszönöm. *felnyújtóztam és adtam az arcára ez puszit. Visszanéztem a virágra és beleszagoltam* -Még sosem kaptam virágot....

7Dance Club Empty Re: Dance Club Hétf. Ápr. 26, 2010 4:50 pm

Rio

Rio

~Bármikor~ -Nincs mit köszönnöd*mosolyogtam rá majd eszembe jutott egy régi trükk* -Mielött elköszönnék..csukd be a szemed. *meglepett arcát látva elmosolyodtam* -Nyugalom hozzád se érek*amint nagy nehezen megtette elmosolyodtam és egy kis idő mulva megszólaltam*-Most nyisd ki.*egy vörös rózsát nyujtottam felé ami még nem nyilt ki teljesen* -Ez a tiéd.

8Dance Club Empty Re: Dance Club Hétf. Ápr. 26, 2010 4:43 pm

Rosemary

Rosemary

*Ragyogó mosoly jelent meg az arcomon* -Nagyon jól. Köszönöm...és azt is, hogy megmentetted az életem.

9Dance Club Empty Re: Dance Club Hétf. Ápr. 26, 2010 4:39 pm

Rio

Rio

-Persze*és épp hogy minodtam már a hotel mellett voltunk.* -Remélem jól érezted magad?

10Dance Club Empty Re: Dance Club Hétf. Ápr. 26, 2010 4:35 pm

Rosemary

Rosemary

*Körbepillantottam a helyen* -El tudnál vinni a hotelhoz is? *halványan elmosolyodtam* -Így gyorsabb...

11Dance Club Empty Re: Dance Club Hétf. Ápr. 26, 2010 4:33 pm

Rio

Rio

-Értem. *bólintottam kifizettem az italunk* -Menjünk. *kisétáltunk a klubbol és visszateleportáltam vele oda ahonnan jöttünk*

12Dance Club Empty Re: Dance Club Hétf. Ápr. 26, 2010 4:31 pm

Rosemary

Rosemary

-Nem szoktak piszkálni, de mivel nincs itt a barátnőm, aki megvédhetne, így én vagyok a célpont. *zavartan néztem körbe* -Visszamegyünk Párizsba? *kérdeztem halkan*

13Dance Club Empty Re: Dance Club Hétf. Ápr. 26, 2010 4:28 pm

Rio

Rio

-Azt mondtad hogy pár napig ott maradtok ugye? akkor elviszlek egy parkba ha szeretnéd. *tudtam miért nem akar visszamenni* -Ha valaki bánt vagy bajba jutsz elég ha szólsz nekem. *mosolyogtam rá*

14Dance Club Empty Re: Dance Club Hétf. Ápr. 26, 2010 4:23 pm

Rosemary

Rosemary

-Egy parkba szívesen elmennék. *mosolyogtam* -De sajnos lassan vissza kéne mennem a szállásra. Gyanakodni fognak, hogy nem vagyok még ott. *elszomorodtam* -Nem akarok visszamenni....

15Dance Club Empty Re: Dance Club Hétf. Ápr. 26, 2010 4:16 pm

Rio

Rio

*Nem akartam őrültséget csinálni.. Bár már önmagában számomra az is őrültség volt hogy elhoztam Madridba hogy táncoljunk* -Szeretnél valamit még látni Párizsban?

16Dance Club Empty Re: Dance Club Hétf. Ápr. 26, 2010 4:14 pm

Rosemary

Rosemary

*Láttam, hogy megakad a tekintete rajtam. Egy kicsit elvörösödtem és inkább az ölembe vettem a pulcsim, hogy eltakarja a hasam. Belekortyoltam az italomba. Jó hideg volt, így egy kicsit lehűtötte a testem*

17Dance Club Empty Re: Dance Club Hétf. Ápr. 26, 2010 4:10 pm

Rio

Rio

*én csak egy pohár vizet kértem, majd enyhén elakadt a lélegzetem amikor levette pulcsiját.* ~Nah jó Rio szedd össze magad~*a pohár vizemre koncentráltam és beleittam*

18Dance Club Empty Re: Dance Club Hétf. Ápr. 26, 2010 4:04 pm

Rosemary

Rosemary

*Egy lépést hátrébb léptem, mikor elengedett és rámosolyogtam. Odamentem a bárhoz és felültem az egyik magas bárszékre. Rendeltem magamnak egy narancslevet. Úgy nézett rám a csapos, mintha egy kupac szart kértem volna, de végül átnyújtotta. Belekortyoltam* -Nagyon meleg van itt. *a kezemmel legyeztem magam, majd inkább levettem a pulcsim. Megint a szokásos haskilógos felső volt rajtam*

19Dance Club Empty Re: Dance Club Hétf. Ápr. 26, 2010 4:00 pm

Rio

Rio

*lassan elengedtem. Elég nehezemre esett ezt megtennem de muszáj volt. Nem akartam hogy tartson tőlem, bár nem tudtam miért.*

20Dance Club Empty Re: Dance Club Hétf. Ápr. 26, 2010 3:58 pm

Rosemary

Rosemary

*Nagy szemekkel néztem rá* -Tényleg tudsz ráncolni. *suttogtam, majd enyhe pír lepte el az arcom. Nagyon közel volt az arcunk. Nyeltem egyet* -Elengedsz? *kérdeztem halkan*

21Dance Club Empty Re: Dance Club Hétf. Ápr. 26, 2010 3:46 pm

Rio

Rio

*Közelségére valami szikrázni kezdett bennem. Inkább a táncra koncentráltam mielőtt elveszíteném az eszem. A szám végefelé hátradöntöttem majd nagyon lassan húztam vissza. A számnak pont akkor lett vége amikor már felegyenesedett.* -Nos? Annyira azért remélem nem volt rossz?

22Dance Club Empty Re: Dance Club Hétf. Ápr. 26, 2010 3:39 pm

Rosemary

Rosemary

*Meglepett a határozottsága, ahogy mozgott a táncparketten. Szorosan egymáshoz simultunk, mint ahogy a tánc megkövetelte. Be kell valljam, nagyon jól tudott táncolni. Szinte egy lépést sem rontott, el ami meglepő mert nagyon nehéz tánc. Elmosolyodtam. Az egyik résznél ledöntött mire hátradőltem és a hajam szinte leért a földig*

23Dance Club Empty Re: Dance Club Hétf. Ápr. 26, 2010 3:36 pm

Rio

Rio

- Tudom hogy értetted nyugi. *figyeltem ahogy bemegy a parkettre. Lassan odasétáltam hozzá*~Nah akkor mutasd meg nagyfiú~* Lapockájára tettem a kezem és közel húztam magamhoz a másikkal pedig vártam hogy belehelyezze a kezét. Ahogy elkezdődött a szám rögtön táncba vittem és be kell valljam nagyon élveztem vele a táncot. Nagyon jól táncolt.*

24Dance Club Empty Re: Dance Club Hétf. Ápr. 26, 2010 3:27 pm

Rosemary

Rosemary

-Tiszta kéjmámor...*megráztam a fejem*- Vagyis..*elnevettem magam* -Úgy értem nagyon tetszik. *odamentem a táncparketthez és vigyorogva vártam Riot, hogy megmutassa mit tud* -Na nézzük. *nevettem*

25Dance Club Empty Re: Dance Club Hétf. Ápr. 26, 2010 3:25 pm

Rio

Rio

-Aha. Örülök hogy ennyire tetszik.*mosolyogtam rá majd besétáltunk a klubba ahol szinte minden pár táncolt* -Na hogy tetszik?

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-

» Club Colosseum

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.