Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Ebédlő

3 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Go down  Üzenet [2 / 2 oldal]

26Ebédlő - Page 2 Empty Re: Ebédlő Szomb. Ápr. 24, 2010 10:56 pm

Zoe



- Avass csak be, tündérbogár!*hajoltam előre és rákönyököltem az asztalra.*

27Ebédlő - Page 2 Empty Re: Ebédlő Szomb. Ápr. 24, 2010 10:54 pm

Rosemary

Rosemary

*Felvontam a szemöldököm, majd leesett a tantusz.* -Oh szóval nem tudsz róla. *zavartan ettem tovább a pizzámat, hogy ne kelljen megszólalnom*

28Ebédlő - Page 2 Empty Re: Ebédlő Szomb. Ápr. 24, 2010 10:51 pm

Zoe



- Kiről beszélsz?*kérdeztem összevont szemöldökkel.*

29Ebédlő - Page 2 Empty Re: Ebédlő Szomb. Ápr. 24, 2010 10:42 pm

Rosemary

Rosemary

*felnevettem* -Lehet, hogy az lenne a legjobb. *kiittam egyhúzásra a narancslevem, mert nagyon szomjas voltam már* -És mesélj, mi a helyzet? Van valami fejlemény pasi téren? Az a gyerek még mindig koslat utánad?

30Ebédlő - Page 2 Empty Re: Ebédlő Szomb. Ápr. 24, 2010 10:30 pm

Zoe



- Talált süllyedt. Komolyan, karácsonyra veszek neki egy órát...

31Ebédlő - Page 2 Empty Re: Ebédlő Szomb. Ápr. 24, 2010 10:28 pm

Rosemary

Rosemary

-Semmi baj. *mosolyogva beleharaptam a pizzámba* -Merre jártál? Várj kitalálom. Megint visszatartott a tanárod mi? *mondtam teli szájjal, majd leöblítettem a narancslével*

32Ebédlő - Page 2 Empty Re: Ebédlő Szomb. Ápr. 24, 2010 10:26 pm

Zoe



- Pedig még meg se erőltettem magam...*dőltem hátra a széken vigyorogva. Az üdítőmet a kezembe véve, lecsavartam a kupakját.* bocs, hogy késtem.

33Ebédlő - Page 2 Empty Re: Ebédlő Szomb. Ápr. 24, 2010 10:25 pm

Rosemary

Rosemary

*Széles mosoly jelent meg az arcomon, de inkább a pizzámra fordítottam a tekintetem.* -Nem vagy semmi tudsz róla? *halkan felnevettem, majd odanéztem Zoera*

34Ebédlő - Page 2 Empty Re: Ebédlő Szomb. Ápr. 24, 2010 10:20 pm

Zoe



- És én még azt hittem, mikor idejöttem, hogy az értelmi szintet fenn tartják az egyetemeken...*mondtam olyan hangosan, hogy szösziék azért még meghallják. Az egyikük vissza is fordult egy pillantás erejéig, és leesett, hogyha szemmel ölni lehetne... hohohó...*

35Ebédlő - Page 2 Empty Re: Ebédlő Szomb. Ápr. 24, 2010 10:17 pm

Rosemary

Rosemary

*Bólintottam, majd követtem mikor intett a fejével. Mikor mentünk az asztalok között én majdnem elcsúsztam egy sonkás szendvicsbe. Az ember azt hinné, hogy ha egyetemre jár, akkor értelmes emberek veszik körül. Mekkora tévedés. Mikor Zoe megállt én is megtorpantam. Sosem szerettem ezeket a csajokat. Minden pasi oda volt értünk, mert az a tipikus "pláza cicás-mindent jobban tudok-áttaposok másokon" csajok. Nagy szemekkel néztem néztem, mikor leült melléjük. ~ez most komoly?~. Végül leültem Zoe mellé.*
-Már megbocsássatok, de ez a mi asztalunk *mondta az egyik szöszi, mire a csatlóasi serényen bólogatni kezdtek. Elmosolyodtam magamba, mert ahogy ismertem Zoet, ezt nem fogja annyiban hagyni*
-Már megbocsáss..*szóltam vissza ugyan olyan hangnembe, őt utánozva* -ha nem látnád, nincs több hely...

36Ebédlő - Page 2 Empty Re: Ebédlő Szomb. Ápr. 24, 2010 10:07 pm

Zoe



- Nem is lihegek...*húztam ki magam lazán, egy nagy levegő kíséretében. Pár másodpercig bent tartottam a levegőt, hogy csillapodjon valamelyest a légzésem.* Itt dugig vannak...*állapítottam meg a helyzetet. Szemem megakadt az egyik asztalon.* - Várj egy kicsit mindjárt jövök.*gyorsan magamhoz vettem egy tálcát, amire találomra elvettem egy tányért meg üdítőt. Mikor visszamentem Rose-hoz, intettem a fejemmel, hogy kövessen. Áthaladtam az ebédlő nagy részén úgy, hogy nem talált el semmi kajadarab vagy ilyesmi. A részletekbe inkább nem megyek bele. Elértem a kinézett célom. Három Barbie-baba ült ott a salátája felett.*
- ...és volt pofája ezt mondani...
- Apám, ez tényleg hihetetlen!*huppantam le hirtelen az egyik mellé. Ahogy azt vártam a beszélgetés rögtön abbamaradt.* - ÉS te mit válaszoltál erre... Liz?
- A nevem Lilly...
- Ó elnézést..
- Amúgy semmi közöd hozzá.
- Hát akkor így jártam...*vontam meg a vállam vigyorogva.* Csatlakozz Rose, élnek halnak a társaságunkért, nem látod? *fűztem hozzá, mikor egyesével álltak fel és mentek el az asztaltól.*

37Ebédlő - Page 2 Empty Re: Ebédlő Szomb. Ápr. 24, 2010 10:00 pm

Rosemary

Rosemary

*Nagy nehezen sorra kerültem. Vettem magamnak egy szelet pizzát és egy narancslevet. Még idejében lehajoltam egy repülő üdítősdoboz elől. Egyetlen egy üres asztal sem volt. ~Ez nem az én napom~. Oldalra pillantotam és megláttam Zoe-t. Elmosolyodtam és megindultam felé* -Szia *köszöntem rá mosolyogva, majd összeráncoltam a homlokom* -Miért lihegsz ennyire?

38Ebédlő - Page 2 Empty Re: Ebédlő Szomb. Ápr. 24, 2010 9:56 pm

Zoe



*Lélekszakadva rohantam fel az egyetem lépcsőjén. Már késtem így is tudom, de nem akartam nagyon elnyújtani. Megígértem neki, hogy segítek... arra már nem emlékszem, hogy miben, de hogy segíteni kell neki az fix. *

39Ebédlő - Page 2 Empty Re: Ebédlő Szomb. Ápr. 24, 2010 9:52 pm

Rosemary

Rosemary

*A hosszú szünetben lementem az ebédlőbe. Nagyon hosszú sorok voltak a büfé előtt. Sóhajtottam egyet és letettem magam mellé a sporttáskám. A sorban a többiek össze vissza lökdösték egymást én pedig csak csendesen figyeltem őket. Rápillantottam az órámra. Furcsa, hogy Zoe még nem ért ide. Körbepillantottam az ebédlőbe, hátha meglátom, de sehol sem volt.*

40Ebédlő - Page 2 Empty Ebédlő Szomb. Ápr. 24, 2010 8:40 pm

Aryanna

Aryanna
Admin

****

http://nemesis.vampire-legend.com

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [2 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.