Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Ebédlő

3 posters

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Go down  Üzenet [1 / 2 oldal]

1Ebédlő Empty Re: Ebédlő Vas. Ápr. 25, 2010 4:11 pm

Rosemary

Rosemary

*Ismertem már annyira, hogy tudjam valami baja van.* -Mi a baj? Figyelj nem kell ha nem akarod. Tényleg...*nem szerettem mikor rossz kedvű* -Majd találok mást aki eljön velem. Nem gond...

2Ebédlő Empty Re: Ebédlő Vas. Ápr. 25, 2010 4:05 pm

Zoe



*lesújtó pillantást vetettem a konyha felé. Semmi pénzért nem rá, nem akartam megbántani. Ezért futottam ki a belem?*

3Ebédlő Empty Re: Ebédlő Vas. Ápr. 25, 2010 3:44 pm

Rosemary

Rosemary

*Elgondolkoztam. Hirtelen beugrott miért kértem a segítségét* -Jah csak erre gondoltam. Tudod, hogy elvihetnél magaddal bulizni. *elmosolyodtam*

4Ebédlő Empty Re: Ebédlő Vas. Ápr. 25, 2010 3:42 pm

Zoe



- Ömm.. de hát azt mondtad... én meg azért rohantam... akarom mondani siettem egy kicsit...*tudniillik én sohasem kések sehonnan. Mindenki más érkezik korán!*

5Ebédlő Empty Re: Ebédlő Vas. Ápr. 25, 2010 3:33 pm

Rosemary

Rosemary

-Segíteni? *felvontam a szemöldököm* -Mikor mondtam ilyet?

6Ebédlő Empty Re: Ebédlő Vas. Ápr. 25, 2010 3:32 pm

Zoe



- Csak is este! És te is mondtad, hogy segítenem kell valamiben.

7Ebédlő Empty Re: Ebédlő Vas. Ápr. 25, 2010 11:29 am

Rosemary

Rosemary

-Jól van. Bocsáss meg. Igazad van. *megettem a maradék pizzámat* -mikor szeretnél menni?

8Ebédlő Empty Re: Ebédlő Vas. Ápr. 25, 2010 11:18 am

Zoe



- Annyira azért ismerhetnél már!*fújtattam megvetően.*

9Ebédlő Empty Re: Ebédlő Vas. Ápr. 25, 2010 11:14 am

Rosemary

Rosemary

*Felnevettem* -Olyan lökött vagy. Azért ne olyan helyre vigyél, ahol drogoznak meg ilyenek. *vigyorogtam*

10Ebédlő Empty Re: Ebédlő Vas. Ápr. 25, 2010 11:09 am

Zoe



- És Hős Zoe ki fog innen menteni. Oké csajszi, este elhúzunk valahová.

11Ebédlő Empty Re: Ebédlő Vas. Ápr. 25, 2010 11:06 am

Rosemary

Rosemary

*Halkan felnevettem* -Csak elegem van abból, hogy mindig csak a könyvek között legyek. Nagyon unalmas az életem. *fülig elvörösödve néztem rá*

12Ebédlő Empty Re: Ebédlő Vas. Ápr. 25, 2010 10:57 am

Zoe



*Felvont szemöldökkel vigyorogtam el magam.* Ki maga és mit csinált Rose-zal?

13Ebédlő Empty Re: Ebédlő Vas. Ápr. 25, 2010 10:55 am

Rosemary

Rosemary

-Hmm értem. *elgondolkoztam* -Mert arra gondoltam, hogy esetleg én..nnem is tudom...esetleg elmehetnék veled. Egy kis kikapcsolódás senkinek sem árt...*úristen el sem hiszem, hogy ezt én mondtam*

14Ebédlő Empty Re: Ebédlő Vas. Ápr. 25, 2010 10:49 am

Zoe



- Nem.*morogtam.* Tegnap is el se jöttek én meg ott vártam egy órát. tudod ki fog menni velük..

15Ebédlő Empty Re: Ebédlő Vas. Ápr. 25, 2010 10:42 am

Rosemary

Rosemary

*Sóhajtottam egyet és hátradőltem a széken.* -Este mész valamerre bulizni? *próbáltam magamról elterelni a témát, mielőtt tényleg magamba zuhanok, amiért ilyen mimóza vagyok*

16Ebédlő Empty Re: Ebédlő Vas. Ápr. 25, 2010 10:06 am

Zoe



- Igen, a sors eléggé kicseszett a finom kis lelkeddel. *bólogattam.* mindenkinek meg van a maga keresztje...

17Ebédlő Empty Re: Ebédlő Vas. Ápr. 25, 2010 9:57 am

Rosemary

Rosemary

-Ne nevess már ki. *elhúztam a számat, de én is elmosolyodtam egy kicsit* -Tudom nehéz elképzelni, mikor éppen egy embert falok fel. *zavartan babrálni kezdtem a ruhámmal* -Én nem tudnék senkit sem megölni, azért szoktam a bátyámmal menni. Ő meg...megöli és meg...megeszem. *na jó ez tényleg nagyon abszurdan hangzott.*

18Ebédlő Empty Re: Ebédlő Vas. Ápr. 25, 2010 9:28 am

Zoe



*Ahogy megemlítette ezt a kajálás dolgot, rögtön kitört belőlem a röhögés.* Bocs Rose, csak ez tényleg... annyira abszurd... mármint... te amint éppen...*na jó nem is részletezem tovább. Megköszörültem a torkom és próbáltam komoly arcot vágni, de a szám széle még mindig remegett.* nem akartalak megbántani...

19Ebédlő Empty Re: Ebédlő Szomb. Ápr. 24, 2010 11:26 pm

Rosemary

Rosemary

*Láttam rajta, hogy rossz kedve lesz. Megfogtam a kezét bíztatóan* -Zoe nézz rám. Van nálad rosszabb is. Én éppen az ilyeneket eszem meg, amit hát valljuk be, nem sokan néznének ki belőlem. Nincs miért szégyenkedned. *mosolyogtam rá*

20Ebédlő Empty Re: Ebédlő Szomb. Ápr. 24, 2010 11:15 pm

Zoe



*Arcomról lelohadt az állandó vigyor, ami annyira jellemző volt rám.*- Na igen...

21Ebédlő Empty Re: Ebédlő Szomb. Ápr. 24, 2010 11:13 pm

Rosemary

Rosemary

-Őőő igen. *vigyorogtam* -Nagyon akaszkodó. Egyszer elkapom a grabancát, ha tovább ólálkodik utánad a kis emberke. *halkan felnevettem* -Kiváncsi lennék, akkor is kellenél-e neki, ha tudná mi vagy igazából.

22Ebédlő Empty Re: Ebédlő Szomb. Ápr. 24, 2010 11:11 pm

Zoe



- Az a kis könyvkukac?*szaladt ki a számon döbbenetemben.*

23Ebédlő Empty Re: Ebédlő Szomb. Ápr. 24, 2010 11:08 pm

Rosemary

Rosemary

-De hogy lehet, hogy erről te nem tudtál? *körbepillantottam a termen, hátha meglátom azt az alakot. Az ebédlő túlsó végében észre is vettem. Észrevétlenül felé büktem a fejemmel.* -Ott van. Az a fekete hajú. *mikor észrevette a pasas, hogy felé nézük egyből megfordult és szorgosan írni kezdett egy kis füzetbe*

24Ebédlő Empty Re: Ebédlő Szomb. Ápr. 24, 2010 11:05 pm

Zoe



*Nem mondom, a szám is tátva maradt.* - Mi a f...*megköszörültem a torkom.* Akarom mondani ejha!

25Ebédlő Empty Re: Ebédlő Szomb. Ápr. 24, 2010 11:02 pm

Rosemary

Rosemary

*Lenyeltem a falatot, majd legyintettem egyet* -Vagy egy pasas, aki nagyon oda van érted. Megnézte, hogy mikor és hol van órád. Eléggé idegesítő egy alak, de azt hittem tudsz róla. Erről mindenki tud a suliban.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.