Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Diadalív

3 posters

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Go down  Üzenet [1 / 2 oldal]

1Diadalív Empty Re: Diadalív Vas. Ápr. 25, 2010 9:53 pm

Rio

Rio

*felnevettem* -Ma nem.~Ma másra figyelek..~

2Diadalív Empty Re: Diadalív Vas. Ápr. 25, 2010 9:50 pm

Rosemary

Rosemary

-Tiszta kéjmámor lesz neked. Igaz? *szélesen vigyorogtam, és zavartan néztem körbe*

3Diadalív Empty Re: Diadalív Vas. Ápr. 25, 2010 9:44 pm

Rio

Rio

*elmosolyodtam*- Rendben, akkor irány.

4Diadalív Empty Re: Diadalív Vas. Ápr. 25, 2010 9:36 pm

Rosemary

Rosemary

-Nos lássuk csak. *színpadiasan elgondolkoztam* -Moulin Rouge? *felpillantottam rá*

5Diadalív Empty Re: Diadalív Vas. Ápr. 25, 2010 9:34 pm

Rio

Rio

-Megértem. *mondtam meg elnevettem magam*-Nos hölgyem ez attól függ mit szeretne még látni?

6Diadalív Empty Re: Diadalív Vas. Ápr. 25, 2010 9:33 pm

Rosemary

Rosemary

-Nem arról van szó, hogy nem akarok csak szégyenlős vagyok. *félszegen néztem rá, majd felálltam* -Hát jó, kedves démon úr. Mi a következő úticél?

7Diadalív Empty Re: Diadalív Vas. Ápr. 25, 2010 9:29 pm

Rio

Rio

-Mindenki? *néztem rá szeliden. *-Ha nem akarsz nem kell. Gyere tovább vezetlek!

8Diadalív Empty Re: Diadalív Vas. Ápr. 25, 2010 9:26 pm

Rosemary

Rosemary

-Miért akar engem mindenki énekeltetni? *mélyen elpirultam és nevettem*

9Diadalív Empty Re: Diadalív Vas. Ápr. 25, 2010 9:25 pm

Rio

Rio

-Oké. *füttyentettem egyet* -Ezt nevezem. Meghallgatnálak szivesen.

10Diadalív Empty Re: Diadalív Vas. Ápr. 25, 2010 9:22 pm

Rosemary

Rosemary

-Tegezz csak nyugodtan. *mosolyogtam* -Művészeti egyetemre. Tánc és ének szakra.

11Diadalív Empty Re: Diadalív Vas. Ápr. 25, 2010 9:19 pm

Rio

Rio

*Félmosolyra húzódott a szám* -Ezt örömmel hallom. Londonban mindig zajlik az élet.. És milyen iskolába jár?

12Diadalív Empty Re: Diadalív Vas. Ápr. 25, 2010 9:16 pm

Rosemary

Rosemary

*Meglepetten néztem rá* -Londonban? *széles mosolyra húzódott a szám* -Én ott élek. Egy kollégiumban. Velük jöttünk most ide Párizsba.

13Diadalív Empty Re: Diadalív Vas. Ápr. 25, 2010 9:14 pm

Rio

Rio

-Semmi gond.*néztem rá mosolyogva* -Néha itt néha ott... Mikor hol vagyok. Bár legtöbbször Londonban tanyázom.

14Diadalív Empty Re: Diadalív Vas. Ápr. 25, 2010 9:10 pm

Rosemary

Rosemary

-Akkor csak én hittem azt. Bocsi. *megettem a maradék hot dogot és megtöröltem a számat* -Egyébként hol élsz, az alvilágon kívül? Itt Franciaországban?

15Diadalív Empty Re: Diadalív Vas. Ápr. 25, 2010 9:08 pm

Rio

Rio

*Felnevettem* -Az egyiknek sincs tudtommal.

16Diadalív Empty Re: Diadalív Vas. Ápr. 25, 2010 9:06 pm

Rosemary

Rosemary

*Gyorsan végignéztem rajta* -Nem úgy nézel ki mint egy démon. Nincs se szarvad, meg szőrös sem vagy. *beharaptam az ajkam, hogy visszafogjak egy mosolygást*

17Diadalív Empty Re: Diadalív Vas. Ápr. 25, 2010 9:02 pm

Rio

Rio

-Alvilág , pokol ahogy tetszik*mosolyogtam rá*

18Diadalív Empty Re: Diadalív Vas. Ápr. 25, 2010 8:59 pm

Rosemary

Rosemary

-Hát igen. Mondtam. *nevettem, majd ettem tovább a kajámat* -akkor te most...a pokolban élsz? Vagy ez csak egy hiedelem? *érdeklődve néztem rá, majd lenyeltem a falatot*

19Diadalív Empty Re: Diadalív Vas. Ápr. 25, 2010 8:54 pm

Rio

Rio

*elmosolyodtam. Édes volt ahogy zavarba jött.* -Ma még nem jártam ott de ha odamennék se lenne ehhez túlzott kedvem. És emellett én vagyok az idegenvezetőd. Jobb ha nem hagylak magadra. Tényleg vonzod a bajt.

20Diadalív Empty Re: Diadalív Vas. Ápr. 25, 2010 8:48 pm

Rosemary

Rosemary

*Nem tudtam eddig, hogy létezik olyan, hogy valaki egyszerre vörösödik el és fél. Hát én megcsináltam.* -A bujaság démona? *pislogtam egy párat, majd nyeltem egyet* -Akkor igazából nem értem, hogy mit keresel itt velem, mert én nem vagyok buja. *zavartan felnevettem. Beleharaptam a hot dogomba* -Akkor a Moulin Rougeban lenne a helyed.

21Diadalív Empty Re: Diadalív Vas. Ápr. 25, 2010 8:43 pm

Rio

Rio

- Igen az.. De nyugalom nem fogom bántani. ~Nah ha eddig nem menekül majd most fog~ -Bujaság démona.

22Diadalív Empty Re: Diadalív Vas. Ápr. 25, 2010 8:40 pm

Rosemary

Rosemary

*Majdnem kiejtettem megint a kezemből a kaját* -Hogy micsoda? Démon? *hatalmas szemekkel néztem rá. Hallottam, hogy léteznek, de nem így képzeltem el őket* -És...és milyen démon?

23Diadalív Empty Re: Diadalív Vas. Ápr. 25, 2010 8:39 pm

Rio

Rio

-Persze, bármit*felsóhajtottam majd ránéztem* -Azét mert démon vagyok.

24Diadalív Empty Re: Diadalív Vas. Ápr. 25, 2010 8:32 pm

Rosemary

Rosemary

*Nem akartam visszautasítani a kaját így kinyújtottam a karom és elvettem* -Köszönöm. *feleltem halkan. A számhoz emeltem és beleharaptam* -Kérdezhetek valamit? *megvártam míg lenyelem a falatot* -Ön micsoda? Úgyértem, hogy amint meglátja valaki szinte menekülnek előle.

25Diadalív Empty Re: Diadalív Vas. Ápr. 25, 2010 8:28 pm

Rio

Rio

*Meghallottam gyomra korgását. Hoztam neki egy másik hot dog-ot. Odanyújtottam neki* -Ígérem hogy nem lez semmi baj míg mellettem van de most inkább egyen.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.