Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

London Zoo

3 posters

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Go down  Üzenet [1 / 3 oldal]

1London Zoo Empty Re: London Zoo Csüt. Ápr. 29, 2010 2:15 pm

Rosemary

Rosemary

/Rendben!/

2London Zoo Empty Re: London Zoo Csüt. Ápr. 29, 2010 2:08 pm

Rio

Rio

//irj valamelyik mellékutcához.//

3London Zoo Empty Re: London Zoo Csüt. Ápr. 29, 2010 2:07 pm

Rosemary

Rosemary

/Akkor most hol folytatjuk?/

4London Zoo Empty Re: London Zoo Csüt. Ápr. 29, 2010 1:45 pm

Rio

Rio

*Megfogtam a kezét majd óvatosan mikor senki nem járt arra behúztam a sötétbe. Pár pillanat múlva már a lakásom melletti kis utcában bukkantunk elő.*

5London Zoo Empty Re: London Zoo Csüt. Ápr. 29, 2010 1:41 pm

Rosemary

Rosemary

*Bizonytalanul bólintottam egyet és megindultam Rio után. Körbepillantottam a helyen. Szerencsére senki sem volt a közelben*

6London Zoo Empty Re: London Zoo Csüt. Ápr. 29, 2010 1:29 pm

Rio

Rio

- Nos először is keressünk egy kicsit sötétebb helyet ahol nem látnak ránk. Nem szeretném ha valaki szívrohamot kapna látva hogy eltününk egyik pillanatról a másikra.*mosolygok rá, majd körbepásztáztam a terepet és meg is láttam egy kisebb sötétebb sarkot*

7London Zoo Empty Re: London Zoo Csüt. Ápr. 29, 2010 1:20 pm

Rosemary

Rosemary

-Őőő..hát jó. *ránéztem Szöszre* -Holnap megint jövök kicsim. *szorosan magamhoz öleltem, majd megpusziltam* -Legyél jó. *erre serényen rázni kezdte a fejét. Halkan felnevettem és megsimogattam a fejét. Feltápászkodtam a földről és elbúcsúztam a majmomtól. Rio felé fordultam* -Merre menjünk?

8London Zoo Empty Re: London Zoo Csüt. Ápr. 29, 2010 1:11 pm

Rio

Rio

-Akár most is ha otthon van. Bár ő ember de mivel éjszakai bagoly lehet hogy valamelyik klubban van. Ha gondolod megnézhetjük hogy otthon e van.

9London Zoo Empty Re: London Zoo Csüt. Ápr. 29, 2010 1:07 pm

Rosemary

Rosemary

-Az nagyszerű lenne. *mosolyogtam. Boldogan ránéztem Szöszre* -Látod kicsim? Lehet hogy együtt leszünk! *erre a kismajom boldogan makogni kezdett és ugrándozott az ölemben.* -Mikor tudnál vele beszélni? *kérdeztem csillogó szemekkel*

10London Zoo Empty Re: London Zoo Csüt. Ápr. 29, 2010 12:45 pm

Rio

Rio

*Örültem hogy elfogadta a segítségem.* -Hát.. lehet hogy ismerek valakit. Tulajdon képpen aki mellett lakom sok lakást és házat árul... Lehet neked is tudna segíteni.

11London Zoo Empty Re: London Zoo Csüt. Ápr. 29, 2010 12:32 pm

Rosemary

Rosemary

*Meglepődtem, azon hogy segíteni szeretne nekem. Kedvesen elmosolyodtam* -Rendben. Elvégre a segítség sosem árt. *Szösz úgy beült az ölembe, mint egy kisbaba és nekidőlt a mellkasomnak. Megpusziltam a pici fejét és simogattam a hátát* -Talán ismersz valakit, aki ki tud adni egy olcsó lakást?

12London Zoo Empty Re: London Zoo Csüt. Ápr. 29, 2010 11:45 am

Rio

Rio

- Munkát keresni és lakást. Gondolom minél elöbb szeretnéd hogy magadhoz vehesd.*böktem a fejemmel Szöszre. Azt már meg sem említettem hogy nálam van egy üres szoba ami gazdát keres mert tudtam úgy sem fogadná el.*

13London Zoo Empty Re: London Zoo Csüt. Ápr. 29, 2010 7:43 am

Rosemary

Rosemary

-Őőő...Miben is szeretnél segíteni? *felvontam a szemöldököm*

14London Zoo Empty Re: London Zoo Szer. Ápr. 28, 2010 7:15 pm

Rio

Rio

-Hm.. ezt jó tudni.*vigyorodtam el.* -Szeret téged. Mit szólnál ha segítenék neked?

15London Zoo Empty Re: London Zoo Szer. Ápr. 28, 2010 3:17 pm

Rosemary

Rosemary

*bólintottam egyet* -Alig várom. Tudod imádom a művészetet. *megriadtam, mert hirtelen valami a nyakamba ugrott. Hangosan felnevettem és hátranyúltam és megsimogattam a kicsi fejét*

16London Zoo Empty Re: London Zoo Szer. Ápr. 28, 2010 3:08 pm

Rio

Rio

-Nos akkor majd elviszlek hozzám és megnézheted. Amúgy sem szivesen hangoztatnám a hobbim szoval ezmaradjon a kettőnk titka..*kacsintok rá majd láttam hogy zavarba jön és azt is hogy mitől. Elmosolyodtam, mert igaz hogy meztelenek voltak de mindig selytelmesen takarva voltak valamivel.*

17London Zoo Empty Re: London Zoo Szer. Ápr. 28, 2010 3:04 pm

Rosemary

Rosemary

-Igen. Nagyon szeretném őket látni. *szélesen mosolyogtam. sosem gondoltam volna, hogy egy démon hobbija a festés. Elképzeltem, mikor egy nőt fest le, gondolom meztelenül. Elpirultam már megint. Utáltam, hogy minden ilyennél elvörösödtem. Sóhajtottam egyet és inkább Szöszre néztem*

18London Zoo Empty Re: London Zoo Szer. Ápr. 28, 2010 3:00 pm

Rio

Rio

*mint mindig közelségétől szinte forrt a vérem, bár lehet hogy ez annak is az eredménye hogy már rég éltem ki magam nőn.* -Mikor mit. Általában tájképeket.. Bár nagyon régen arra is volt példa hogy nőket..*nevettem* -De erről már leszoktam. Majd h gondolod mutatok párat.

19London Zoo Empty Re: London Zoo Szer. Ápr. 28, 2010 2:55 pm

Rosemary

Rosemary

*Csillogó szemekkel néztem rá* -Komolyan? Mit festesz? *érdeklődően közelebb csúsztam hozzá*

20London Zoo Empty Re: London Zoo Szer. Ápr. 28, 2010 2:48 pm

Rio

Rio

-Mert egy démonról nem sokat lehet elképzelni.. *mosolyogtam* -Ha olyanom van akkor festeni szoktam..

21London Zoo Empty Re: London Zoo Szer. Ápr. 28, 2010 2:46 pm

Rosemary

Rosemary

-Ugyan miért nevetnélek ki? *kedvesen mosolyogtam*

22London Zoo Empty Re: London Zoo Szer. Ápr. 28, 2010 2:43 pm

Rio

Rio

*Felnevettem* -Az nekem nem baj.. *egy kicsit lejjebb fagyott a mosoly az arcomról.* -Hát.. van valami.. de ne nevess ki jó?

23London Zoo Empty Re: London Zoo Szer. Ápr. 28, 2010 2:37 pm

Rosemary

Rosemary

-Akkor megnyugodtam. *mosolyogtam. Félrebiccentettem a fejem és kifújtam egy tincset az arcomból* -Neked van valami hobbid? Ne mindig csak rólam beszéljünk.

24London Zoo Empty Re: London Zoo Szer. Ápr. 28, 2010 2:33 pm

Rio

Rio

*Ennek nagyon megörültem. Már amúgy is rég voltam arra megnézni a naplementét és az hogybelement hogy egyszer elvihetem feldobott.* -Nos.. ez elég nehéz föleg hogy nem szeretsz nagy közönség előtt fellépni, de nyugi a Moulin Rouge most eszembe se jutott.

25London Zoo Empty Re: London Zoo Szer. Ápr. 28, 2010 2:22 pm

Rosemary

Rosemary

*Csodás mosoly jelent meg az arcomon* -Rendben. Egyszer megmutathatod. *ismét eldobtam a labdát* -A munkára visszatérve, nem tudom. Igazából csak énekelni és táncolni tudok, úgy ahogy. *megvontam a vállam* -De nem akarok a Moulin Rougeba menni, mielőtt ez eszedbe jut. *nevettem*

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 3 oldal]

Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Similar topics

-

» London Eye
» London Aquarium

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.