Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Harrods Pláza

3 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Harrods Pláza Empty Re: Harrods Pláza Vas. Május 02, 2010 12:40 pm

Rosemary

Rosemary

*Rámosolyogtam Zoera. A táskámat szorosan magamhoz szorítottam* -Mi a helyzet veled?

2Harrods Pláza Empty Re: Harrods Pláza Vas. Május 02, 2010 12:25 pm

Zoe



- köszi drága, de értem tök felesleges... *mosolyogtam rá vigasztalón.* - meg tudom védeni magam... látod még egy busz se tudott kicsinálni...

3Harrods Pláza Empty Re: Harrods Pláza Vas. Május 02, 2010 12:17 pm

Rosemary

Rosemary

*Összeszűkült szemmel néztem ismét végig rajta, majd ellazultam* -Jó tudom sajnálom. *halk sóhaj hagyta el ajkaim* -Csak aggódom érted.

4Harrods Pláza Empty Re: Harrods Pláza Vas. Május 02, 2010 12:12 pm

Zoe



- Hatot... ugyan már Rose, nem kell a dráma. *fújtam ki a levegőt és ásítottam.* Csak kicsit fáj, hamar el fog múlni.

5Harrods Pláza Empty Re: Harrods Pláza Vas. Május 02, 2010 12:10 pm

Rosemary

Rosemary

-Jézusom. *ijedten néztem végig rajta* -Úristen jól vagy, bevigyelek a kórházba? Nem verted be a fejed? Hány ujjamat mutatom? *felmutattam kettőt*

6Harrods Pláza Empty Re: Harrods Pláza Vas. Május 02, 2010 12:00 pm

Zoe



- Ööö...*nyögtem ki. Nem volt egy puhány alak, de ha Rose néha nem figyelt oda az erejére még én is belesajogtam. A bordáim most is veszélyes közelségbe kerültek a töréshez.* - incidensbe kerültem egy busszal...

7Harrods Pláza Empty Re: Harrods Pláza Vas. Május 02, 2010 11:58 am

Rosemary

Rosemary

*Sóhajtottam egyet, majd oldalra pillantottam, és megláttam Zoet, aki felfelé tartott a mozgólépcsőn. Elkezdtem felé szaladni, néha majdnem pofára is estem.* -Zoe!! *kiáltottam oda neki, mire mindenki felém nézett. Elvörösödve futottam tovább. Felszaladtam pár lépcsőfokot, mire utolértem* -Szia...*szorítottam ki magamból két levegővétel között* -Hát te? Már vagy egy fél órája várok rád...

8Harrods Pláza Empty Re: Harrods Pláza Vas. Május 02, 2010 11:54 am

Zoe



*alig észrevehetően sántítottam csak, annyira nem is volt feltűnő. aha mármint annak, aki nem látott még pingvint totyogni. a mozgólépcsőn felfelé tartva doboltam ujjaimmal a korláton. Részben magamnak köszönhetem. Ha egy kicsit visszafogom magam, akkor nem horpasztom be annak a rohadt busznak az oldalát, ami majdnem elütött, csak mert a vezetője egy színvak idióta barom. A legnagyobb szerencsém az volt, hogy nincs szemtanú. Elég érdekes látvány lehetett volna ahogy egy magamfajta nő dühében belerúg a buszba és annak behorpad az oldala...*

9Harrods Pláza Empty Re: Harrods Pláza Vas. Május 02, 2010 11:38 am

Rosemary

Rosemary

*A pláza előtt álltam, és Zoet vártam. Már vagy 20 perce késett. Kezdtem nagyon aggódni miatta. Nagyon reméltem, hogy nem esett semmi baja. Rápillantottam a telefonomra, hátha küldött valami SMS-t de semmit sem kaptam. Sóhajtottam egyet és úgy döntöttem, hogy még 5 percet várok rá. Ha akkor sem jön, akkor elmegyek*

10Harrods Pláza Empty Harrods Pláza Szer. Ápr. 14, 2010 9:03 pm

Aryanna

Aryanna
Admin

Harrods Pláza P1010047

http://nemesis.vampire-legend.com

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Similar topics

-

» Plaza Mayor / Fő tér

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.