Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Tesco

3 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Tesco Empty Re: Tesco Szer. Május 05, 2010 8:22 pm

Rio

Rio

-Nah de az egészet akkor sem hiszem hogy most kapásból megeszed.*mosolyogtam rá* -Mindjárt otthon vagyunk és ehetsz.*én is észrevettem hogy a sofőr minket néz hitetlenkedve és tudtam is miért. Mikor megállt megköszöntem kifizettem majd kipakoltunk a csomagtartóból. Bevittük a szatyrokat a konyhába*

2Tesco Empty Re: Tesco Szer. Május 05, 2010 8:07 pm

Rosemary

Rosemary

-Attól nem félek. Nagyon éhes vagyok. Szinte kiugrik a szemem. *vigyorogtam. oldalra pillantottam és láttam, hogy a sofőr minket néz, de nem foglalkoztam vele. Rövidesen el is értünk a lakáshoz. Kiszálltam a taxiból és hátramentem a csomagtartóhoz, hogy kivegyem a holmikat*

3Tesco Empty Re: Tesco Szer. Május 05, 2010 7:37 pm

Rio

Rio

- Szoktam..*mosolyodtam el. Átkaroltam derekát arcom a hajába temettem. Halkan nevettem* -Majd megoldjuk! Biztos befér! Inkább a nagy kérdés az hogy meg e lesz edve.

4Tesco Empty Re: Tesco Szer. Május 05, 2010 7:28 pm

Rosemary

Rosemary

-Csak nagyon elgondolkodtál. *odahajoltam és adtam egy csókot az arcára, majd ráhajtottam a fejem a vállára és behunytam a szemem* -Remélem befér mindez a hűtőbe, amit vettünk. *nevettem*

5Tesco Empty Re: Tesco Szer. Május 05, 2010 7:24 pm

Rio

Rio

*Megadtam a cimet és a sofőr már indult is, Rose hangjára kaptam fel a fejem. megfogtam kezét ami combomon nyugodott. * -Semmi szivem miért?*mosoylogtam rá*

6Tesco Empty Re: Tesco Szer. Május 05, 2010 2:39 pm

Rosemary

Rosemary

*Összeráncoltam a homlokom, mikor ránéztem Riora* -Valami gond van édes? *rácsúsztattam a kezem a combjára*

7Tesco Empty Re: Tesco Szer. Május 05, 2010 2:16 pm

Rio

Rio

*Bepakoltunk a csomagtartóba. Láttam hogy a taxi sofőrje nagyon kerül. Ami már elég megszokott volt mert szinte minden ember így reagált.. Sőt még a vámpírok vérfarkasok is.. kivéve Rose-t ami már az elejétől fogva meglepő volt.*

8Tesco Empty Re: Tesco Szer. Május 05, 2010 1:43 pm

Rosemary

Rosemary

*Szerencsénkre, pont állt egy pár taxi a bejáratnál szóval válogathattunk. Odamentem az egyikhez, mire kiszállt a taxis és segített bepakolni a csomagtartóba. Láttam, hogy jó messzire elkerüli Riot, és fél szemmel mindig őt figyelte, mintha attól félne, hogy rátámad. Megráztam a fejem és beszálltam a taxiba*

9Tesco Empty Re: Tesco Szer. Május 05, 2010 12:49 pm

Rio

Rio

-Pasiból vagyok édesem.*mosolygok rá.* -Persze már előbb is akartam kérdezni hogy ne e toljam.*nevetek és lassan elballagtunk a kasszához kifizettük a kosár tartalmát és a nagy szatyrokkal kiballagtunk a bevásárló központ elé.*

10Tesco Empty Re: Tesco Kedd Május 04, 2010 10:13 pm

Rosemary

Rosemary

-Tipikus férfi. *nevettem, majd elkezdtem válogatni a husok között. ebből is ó sokat tettem be. A végén már a kocsit, sem bírtam tolni* -Öhh édes...segítenél nekem? *zavartan mosolyogtam*

11Tesco Empty Re: Tesco Kedd Május 04, 2010 9:35 pm

Rio

Rio

-oké akkor lesz Taxi*nevetek és megyek utána majd nagy szemekkel figyelem hogy minden féle nyalánkságot pakol a kosárba.*-pizsipartit akarsz hogy ennyire telepakoltad?*nevetek ujra.* -Nőkkel vásárolni... Isten ment*vigyorgok. és inkább huzom öt arra amerre eredetileg is kellett volna mennünk.* -Nah itt válogass drága. *adtam egy puszit az arcára*

12Tesco Empty Re: Tesco Kedd Május 04, 2010 9:19 pm

Rosemary

Rosemary

*Megvontam a vállam nevetve* -Majd hívunk taxit. *vidáman mentem tovább a főszerekhez és a különböző teákhoz. Mindenből levettem egyet. Most aztán tényleg feltöltöm a konyhát. És eltértünk az édességes részhez. ~Végre!~- Csillogó szemmel néztem végig a polcokon. Ahogy mentem végig a soron egyre jobban telt meg a kosár. Mindenféle chipset, cukrot, csokit, kekszeket pakoltam be. Már teljesen megtelt a csoki és még rendes élelmiszert, amiért eredetileg ide jöttünk, még nem is vettem.* -Szerinted ennyi elég lesz édességből? *néztem a kocsira, majd azért még vettem be egy két zacskó popcornt.* -Könyörgöm vigyél innen el mert nem fogok tudni leállni. *nevettem*

13Tesco Empty Re: Tesco Kedd Május 04, 2010 9:11 pm

Rio

Rio

*felnevettem*-Én akármilyen vagy imádlak... mindig!*mondtam mosolyogva és mentem utána csak néha el el bambultam. De azt észrevettem amikor a gyerek részlegnél megállt. Felsóhajtottam. És magamban elképzeltem milyen lenne ha a kisbabánkat hordaná a szíve alatt. Önkéntelenül is elmosolyodtam. Viszont féltem attol hogy soha nem lehet gyerekem.. Bár eddig nem mutattam de bennem volt. Enyhén elgondolkodtam amikor nem láttam már ott ahol az előbb, de nem ment annyira messzire. Épp akkor értem utol amikor pár pasas ráfütyentet. Legszivesebben bemostam volna nekik. De nem is foglalkozva velük tovább mentem. Néztem a félig teli kosarat* -És édesem azon elgondolkodtál hogy visszük haza? mert az oké hogy téged viszlek meg pár szatyrot.. nahde nem egy két zsákot.*nevetek*

14Tesco Empty Re: Tesco Kedd Május 04, 2010 8:43 pm

Rosemary

Rosemary

-Ilyenkor? Szóval csak ilyenkor? *nevettem* -Na szépen nézünk ki. *nevetve toltam tovább a kocsit és épp a babarészlegnél lyukadtunk ki. Felsóhajtottam és körbenéztem. Levettem egy plüssmacit és végigsimítottam a fejét. Nagyon puha volt. Mosolyogva visszatettem a helyére és mentem tovább. Egy csapat férfi mellett mentünk el, akik a söröknél veszekedtek, hogy milyen fajtát vegyenek. Mikor odaértünk, mind felkapták a fejüket és befütyültek, de amint észrevették Riot elhallgattak és visszanéztek az italok felé. Odamentem a zöldséges részhez és elkezdtem minden félét bepakolni a kosárba. Sokszor még olyat is betettem, amire nincs is szükségem. Otthagytam a kocsit és ellibbentem a gyümölcsökhöz. Onnan is mindent elvettem, amit csak megláttam. Hisz gyümölcsből sosem elég. Legtöbbet szőlőből és eperből tettem. Lemértem, majd visszamentem a kocsihoz*
-Remélem semmit sem hagytam ki. *bár ahogy végignéztem a kocsin, már félig volt, pedig csak gyümölcsök voltak még benne, meg az a pár könyv. Halkan felnevettem*
-Lehet, hogy inkább két kosarat kellett volna hozunk.

15Tesco Empty Re: Tesco Kedd Május 04, 2010 8:33 pm

Rio

Rio

*Megfogtam kezét és lassan besétáltunk Rose-sal.* -Oké* bolintottam majd elsétáltunk a könyvrészleghez. Elmosolyodtam* -Ugy tünik.. de látod az irok mást gondolnak róluk.*mosolyogva figyeltem ahogy nézelődik. Megráztam a fejem*-Nem semmi. Csak édes vagy ilyenkor.. *adtam egy puszit a homlokára *

16Tesco Empty Re: Tesco Kedd Május 04, 2010 8:03 pm

Rosemary

Rosemary

*A Tesco mögött jelentünk meg. Körbenéztem, és reméltem, hogy senki sem látott meg minket. Elég meleg volt már így dél tájt. A parkolóban pedig nagyon sokan voltak, mint mindig. Megfogtam Rio kezét és megindultunk a bejárat felé, de előtte elvettünk egy bevásárlókocsit. Elkezdtem tolni magam előtt. Mikor beértünk körbenéztem, hol is kezdjük* -Haladjunk sorba. *Könyvrészlegnél mentünk be, így egyből odamentem a könyvekhez. Megláttam egy csomó vámpíros könyvet* -Huha látom nagyon felkapottak lettek. *húztam el a számat* -És mindenki azt hiszi, hogy olyan jók. *megráztam a fejem* -Látszik még egyel sem találkoztak. *visszatettem a könyvet a helyére és tovább nézelődtem. Egy rózsaszín könyvet vettem észre, amely nagyon kivirított a több közül: Ronda Thompson- egy vérfarkas szupermodell vallomásai. Elolvastam a hátulját és elmosolyodtam.* -Hm nem is rossz. *bedobtam a kocsiba és átmentem a többi könyvhöz. Betettem még egy két zenével kapcsolatos könyvet, valamint szépirodalmat. Hátrapillantottam Riora* -Valami baj van? *láttam rajta, hogy nagy furcsán néz rám*

17Tesco Empty Tesco Kedd Május 04, 2010 7:53 pm

Aryanna

Aryanna
Admin

Tesco Tesco

http://nemesis.vampire-legend.com

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.