Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Rio Valerious

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Rio Valerious Empty Rio Valerious Hétf. Ápr. 26, 2010 11:46 am

Rio

Rio

TELJES NÉV: Rio Valerious

BECENÉV: Becézgetsz, kinyírlak! *széles vigyor*

FAJ: Démon

NEME: Férfi



FOGLALKOZÁS: Bujaság démona

KOR: 1500

SZÜLETÉS IDEJE: Kr. u. 510

SZÜLETÉS HELYE: Franciaország

ELHALÁLOZÁS IDŐPONTJA: Kr. u. 539


Család:
APA: William Valerious, gazdag jómódú ember amíg anyám meg nem halt. Utána lecsúszott

ANYA: Sophia Loire, szintén jómódú családból származott.

TESTVÉREK: nincs

EGYÉB: Két kicsi lányom akik Rosemary pocakjában vannak még.

FÉL/PARANCSOLÓ/ PÁR: Rosemary Campton ( Valkűr)



MAGASSÁG ÉS TESTALKAT: Nem mondanám magam túl magasnak de túl alacsonynak sem. Testalkatra pont olyan vagyok amilyennek lennem kell. Nem túl kigyúrt de nem is vézna.

SÚLY: 93kg

HAJ: fekete, rövid, egyenes

SZEMSZÍN: kék

ÖLTÖZET: Leginkább sötét cuccokat kedvelem, a világos színek nem nekem valók. Alkalomhoz illően öltözöm mindig. A lényeg hogy sötét legyen a színe.

KÜLÖNLEGES ISMERTETŐ JEGY/JEGYEK: nincs



FEGYVEREK: nekem az nem kell…

KÜLÖNLEGES KÉPESSÉG: Manipuláció, láthatatlanná válás, gyógyítás és ha nagyon muszáj belenyúlhatok a másik lelkébe vagy testébe.


JELLEM: Elég nagy szoknyapecér. Elég jól kiismerek másokat főleg nőket hogy tudjam mire vágynak. Mindig megszerzem amit akarok. Olykor bunkó de legtöbbször normális is tudok lenni. Szeretek oltogatni másokat. Bár mióta Rose-al vagyok sok mindenben változtam, főképp vele szemben. Másokkal szinte ugyanolyan vagyok.

EZT SZERETEM...: Ha valaki tudja mit akar és tesz is érte!

EZT UTÁLOM...: Ha valaki nem veszi észre a nyilvánvaló dolgokat. Vagy ha éppen rosszat tett aztán meg teszi a hülyét.



ÉLETRAJZ:
Francia országban születtem. 3 éves koromban édesanyám meghalt. Apám inni kezdett és nem volt olyan nap hogy ne vert volna. Menekültem otthonról amikor lehetett, de mivel éhen haltam volna mindig kénytelen voltam visszamenni. Utáltam ezt az életet, amint hallottam hogy nyílik az ajtó már tudtam hogy verést kapok. Megkeményedtem apámnak köszönhetően és sikerült elérnie hogy én se ismerjek irgalmat. Amint elértem azt a kort elmentem katonaságba, mivel javában dúltak a háborúk. Szerettem azt a társaságot, bár nekik sem nyíltam meg de legalább velük elvoltam és soha nem voltak tapintatlanok. Együtt jártunk kocsmákba és hasonló helyekre. Akkor kezdtem el igazán az életet és nem volt olyan éjszaka amikor ne lett volna meg legalább egy nő. Mindegy hogy volt férje vagy sem, önként jöttek velem és ez volt a lényeg. 539ben jött egy nagyobb sereg ami legalább kétszer akkora volt mint a miénk. Életemet vesztettem a csatában a többiekkel együtt. Lucifernek köszönhetően viszont visszatérhettem az élők sorába démonként. Bár a szívem nem vert mert már halott voltam ugyan úgy élhettem mint előtte. Az egy éjszakás kis kalandjaim megmaradtak így én lettem a bujaság démona. Sokáig Franciaországban éltem, aztán elkezdtem felfedezni a világ csodáit, végül megállapodtam Caldwellben, most itt tengetem a napjaim. Találkoztam Rosemaryvel akibe szinte első látásra beleszerettem és képes voltam eldobni magamtól az egyéjszakás hóbortjaimat hogy vele lehessek és meg kaphassam. Azóta együtt vagyunk és nem sokára jönnek az ikrek is. Aminek nagyon örülök mert soha nem gondoltam volna hogy megélem a napot amikor apa leszek. Ki tudja mit tartogat számomra még a jövő...


KÉPEK RÓLAM..:

Rio Valerious Kutbfn8jr8y3i6q6ha9o

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.