Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Death disco

+3
Sidonil
Aryanna
Ryan
7 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down  Üzenet [5 / 10 oldal]

101Death disco - Page 5 Empty Re: Death disco Szomb. Ápr. 24, 2010 2:17 pm

Chloe

Chloe

-Miből gondolod, hogy távol tudod tartani magad tőlem? Ha akarnálak, akkor nem tudnád hidd el. *kiittam az ásványvizem, körbepillantottam*-Azt hiszem, jobb ha én most felszívódok *láttam, hogy mindenkit átkutatnak a helyen* -Nagyon örültem a találkozásnak, kedves Damien. *odahajoltam és beleharaptam egy kicsit a nyakába, majd felnevettem és eltűntem onnan*

102Death disco - Page 5 Empty Re: Death disco Szomb. Ápr. 24, 2010 2:12 pm

Damien

Damien

*vállat vontam* -Igy legalább távol tarthatom magamtól az olyan aljas démosokat mint te...

103Death disco - Page 5 Empty Re: Death disco Szomb. Ápr. 24, 2010 2:08 pm

Chloe

Chloe

*Felvontam az egyik szemöldököm* -Mármint miért?

104Death disco - Page 5 Empty Re: Death disco Szomb. Ápr. 24, 2010 2:04 pm

Damien

Damien

-Nem.. Attól mert valaki még jól nézni attol még nem sokra megy... *elmosoylodtam* -Én meg egyenesen áldom az eget érte.

105Death disco - Page 5 Empty Re: Death disco Szomb. Ápr. 24, 2010 11:28 am

Chloe

Chloe

*oldalra biccentettem a fejem és kacéran vigyorogtam rá* -Mi az angyalka? Csak nem tetszem? *A rövid bőrkabátom, cipzárját még egy kicsit lejebb húztam, amitől szinte kilátszott a mellem* -Kár hogy tollas vagy.

106Death disco - Page 5 Empty Re: Death disco Szomb. Ápr. 24, 2010 11:20 am

Damien

Damien

*Halkan felnevettem* -Ne hogy már én szórakoztassak egy démont.. Mellesleg ott a műsor előtted az nem elég jó? *Kezdtem gyanakodni a mozdulataira, meg kellett hagyni hogy jól nézett ki de ez még nem sokat jelent*

107Death disco - Page 5 Empty Re: Death disco Szomb. Ápr. 24, 2010 11:14 am

Chloe

Chloe

-Hát még jó. Én tisztességes és törvényt tisztelő állampolgár vagyok. Na jó ebből egyedik sem igaz, mert nem angol vagyok. *nevettem, majd szexisen keresztbe tettem a lábam, amitől kilátszott a harisnyatartóm* -Olyan savanyú vagy tollas. Untatsz. *unottan néztem körbe a káoszon. Éppen letartóztatták azt az alakot, akit megállítottam*

108Death disco - Page 5 Empty Re: Death disco Szomb. Ápr. 24, 2010 11:10 am

Damien

Damien

- Helyesbítek. Inkább szar az élet! *figyeltem mit ügyködik* -Ha jól sejtem most élveztesen odairányítod mindegyikhez a rendört...

109Death disco - Page 5 Empty Re: Death disco Szomb. Ápr. 24, 2010 11:01 am

Chloe

Chloe

*Szélesen elvigyorodtam* -Nem. Én úgy szoktam mondtani, hogy nagyívből szarom le. *hangosan felnevettem és odapillantottam a zsarukra. Mindenki felhagyott a piálással, és a vonaglással. Valószínűleg, sok embernél volt drog és minden féle tiltott szer. Iszonyatosan élveztem a káosz helyzetet és ez meg is látszott az arcomon. Egy alak éppen ki akart surranni, mire belemásztam a fejébe és megbénítottam. Nem engedtem el a tudatát, de közben a rendőrt odairányítottam a kissurranó férfihoz.* -Szép az élet!

110Death disco - Page 5 Empty Re: Death disco Szomb. Ápr. 24, 2010 10:51 am

Damien

Damien

*összevont szemöldökkel néztem rá majd egy válltándítással visszafordultam. Meg se próbáltam végig mérni. Amúgy sem tudtam milyen démon. Nem néztem fel csak hallottam amint a rendőrök bejöttek és beszéltek a tulajjal.* -Mi van ha lecsukassák miattad? Vagy várj.. Te magasról leszarod igaz?

111Death disco - Page 5 Empty Re: Death disco Pént. Ápr. 23, 2010 10:06 pm

Chloe

Chloe

*Észrevétlenül végignéztem rajta* -Legalább jó ízlése van Serena-nak. *én is befejeztem az italomat és egy ásvánvizet rendeltem magamnak*

112Death disco - Page 5 Empty Re: Death disco Pént. Ápr. 23, 2010 10:03 pm

Damien

Damien

-Cöh.. Kösz.. Most már tudom.. *huzom el a szám majd lehuzom a poharam maradékát de már nem kérek mert igy is elég jól áll a fejem, poharat forgattam a kezemben*

113Death disco - Page 5 Empty Re: Death disco Pént. Ápr. 23, 2010 9:59 pm

Chloe

Chloe

-Milyen harapós valaki. Nyááuuu. *nevettem, majd beletúrtam a hajamba* -Nem tudom, mit vártál egy démontól. Egynek se higyj. Ez egy jó tanács, amit általában nem szoktam osztogatni szóval élvezd ki. *rávigyorogtam* -Egy démon sem képes szeretre. Nincs kivétel! Jó van az az uncsi ág, ami jó démon, de hát ők nem számítanak annak...

114Death disco - Page 5 Empty Re: Death disco Pént. Ápr. 23, 2010 9:55 pm

Damien

Damien

*amint meghallottam fülem mellett a suttogosát hirtelen megmerevedtem majd hátrébb húzódtam* -Ezt meg ne merd még egyszer csinálni!*mordulok rá*

115Death disco - Page 5 Empty Re: Death disco Pént. Ápr. 23, 2010 9:49 pm

Chloe

Chloe

*Elvigyorodtam* -Mi az angyalka már kérdezni sem lehet semmit? *közelebb hajoltam hozzá és a fülébe súgtam* -Ne legyél ilyen durcás nem harap a néni...annyira. *beleharaptam a fülébe majd nevetve visszadőltem a székre*

116Death disco - Page 5 Empty Re: Death disco Pént. Ápr. 23, 2010 9:42 pm

Damien

Damien

*kezdtem érezni az ital hatását* -Keserüen felnevettem* -Egy bukott angyalnak már nem mindegy? És különben is mit érdekel ez töged?*ránéztem de már csak az üresség volt szememben. *

117Death disco - Page 5 Empty Re: Death disco Pént. Ápr. 23, 2010 9:40 pm

Chloe

Chloe

*Mikor egyre több italt rendelt összeráncoltam a homlokom.* -Látom szomjas vagy. *én teljesen józan voltam, hiszen még csak a második poharamat kortyolgattam* -Enyje. Rossz angyalka vagy te. Nem szabad inni. nem tanítottak meg erre? *ördögi vigyor jelent meg az arcomon*

118Death disco - Page 5 Empty Re: Death disco Pént. Ápr. 23, 2010 9:35 pm

Damien

Damien

-Ohh már ennyire híres vagyok? Hurrá.. *én egyáltalán nem nevettem, úgy terveztem jobb lesz ha apohár fenekére nézek ma* -Ott is a helye.

119Death disco - Page 5 Empty Re: Death disco Pént. Ápr. 23, 2010 9:31 pm

Chloe

Chloe

-Húú milyen zabos lett valaki? *nevettem, majd ledöbbentem* -Csak nem te vagy a híres Damien? Így már értem a gyűlöleted okát. *nevettem* -Amúgy késő. Már a pokolban van.

120Death disco - Page 5 Empty Re: Death disco Pént. Ápr. 23, 2010 9:25 pm

Damien

Damien

-De jó hogy így ütöd el az unalmad..*huzom el a szám majd kortyolok az italomból de a névre majdnem vissza is köptem* -Oh.. akkor ha ennyire joba vagytok elmondhatnád neki hogy menjen a pokolba*néztem a nőre tele gyűlölettel*

121Death disco - Page 5 Empty Re: Death disco Pént. Ápr. 23, 2010 9:21 pm

Chloe

Chloe

-Őőő lássuk csak. *elgondolkoztam* -Igen. *mondtam nemes egyszerűséggel* -Unatkoztam. Kellett valami izgatlom, bár túl könnyű volt. *elhúztam a számat, majd leesett hogy mit mondott* -A nőneműeket? Miért mi baj van velük? Szerintem tök jó fejek, főleg Serena. *vigyorogva kortyoltam még egyet az italomból*

122Death disco - Page 5 Empty Re: Death disco Pént. Ápr. 23, 2010 9:13 pm

Damien

Damien

-Nem áll szándékomban. Nem komálom a démonokat, föleg nem a nőnemüeket..*meghallottam a szirénázó mentöket* -Ezt muszáj volt?

123Death disco - Page 5 Empty Re: Death disco Pént. Ápr. 23, 2010 9:07 pm

Chloe

Chloe

-Nem szokásom madarakat ölni, bááár ha felbosszantasz könnyen megeshet. *keresztbe tettem a lábam és hátradőltem a széken. Halványan lehetett hallani a szirénázó mentők hangját*

124Death disco - Page 5 Empty Re: Death disco Pént. Ápr. 23, 2010 9:02 pm

Damien

Damien

~Nah nee~ *Nem mozdultam azért se. Rá se néztem* -Hello. Jah, valami probléma van bele? Vagy talán engem is az áldozataid közé akarsz írni?

125Death disco - Page 5 Empty Re: Death disco Pént. Ápr. 23, 2010 8:56 pm

Chloe

Chloe

*Láttam rajta a tollason, hogy nagyon nem tetszik neki a jelenlétem. Hát adjuk neki ráadást. Felálltam és odaültem mellé.* -HELLo tollas. Csak így egyedül iszogatsz? *vigyorogva kortyoltam egyet az italomból*

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [5 / 10 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.