Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Diadalív

3 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Go down  Üzenet [2 / 2 oldal]

26Diadalív - Page 2 Empty Re: Diadalív Vas. Ápr. 25, 2010 8:25 pm

Rosemary

Rosemary

*Rápillantottam.* -Hát...rendben. *felszedtem a táskámat a földről és feltettem a vállamra. Lassan megindultam vissza a műemlékhez. Mikor odaértünk megláttam a földön fekvő kajámat, mire megkordult a gyomrom. Nem nagyon kívántam ezek után, főleg hogy és is kishíjján hot dog lettem, viszont éhes maradtam. Leültem a padra és csak bámultam magam elé. Próbáltam feldolgozni, azt ami az előbb történt*

27Diadalív - Page 2 Empty Re: Diadalív Vas. Ápr. 25, 2010 8:22 pm

Rio

Rio

- De idejöttem és nem lett baj. Most pedig remélem megengedi hogy elkísérjem.

28Diadalív - Page 2 Empty Re: Diadalív Vas. Ápr. 25, 2010 8:20 pm

Rosemary

Rosemary

*Lassan felálltam és körbenéztem.* -Istenem ha nem jött volna...*elharaptam a mondat végét.*

29Diadalív - Page 2 Empty Re: Diadalív Vas. Ápr. 25, 2010 8:12 pm

Rio

Rio

-Azt mondta a toronyban hogy vonzza a bajt.. És itt talál eleget, úgy döntöttem hogy elindulok megkeresni.*vallottam be őszintén*

30Diadalív - Page 2 Empty Re: Diadalív Vas. Ápr. 25, 2010 8:09 pm

Rosemary

Rosemary

*Felpillantottam rá könnyes szemmel* -Hogy kerül ide? *letörültem egy lehulló könnycseppet az arcomról*

31Diadalív - Page 2 Empty Re: Diadalív Vas. Ápr. 25, 2010 8:05 pm

Rio

Rio

* Ezem azt ugta maradjak a helyemen ami érdek hogy valami más pedig azt hogy menjek oda hozzá. És végül az utóbbi győzött lassan odasétáltam és leguggoltam de nem értem hozzá, nem hiszem hogy most is jobban reagálni az érintésre mint a toronyban* -Mot már semmi baj elmentek*suttogtam*

32Diadalív - Page 2 Empty Re: Diadalív Vas. Ápr. 25, 2010 8:02 pm

Rosemary

Rosemary

*A levegőt szinte zihálva vettem. Nagyon féltem még mindig pedig már elmentek. Lerogytam a földre és elkezdtem sírni, ami nem volt méltó egy farkashoz, de nem tehettem róla. Nem bírtam megállítani a könnyeimet. Beletemettem az arcom a kezembe és próbáltam minél visszafogottabban sírni*

33Diadalív - Page 2 Empty Re: Diadalív Vas. Ápr. 25, 2010 8:00 pm

Rio

Rio

*egy lépést tettem feléjük. Ök erre ijedten hátráltak. Nem akartam Rose elött végezni velük. Megtopantak majd felváltva köddé váltak* ~Jobb is így~ -Jól vagy? *kérdeztem tőle nyugodtan*

34Diadalív - Page 2 Empty Re: Diadalív Vas. Ápr. 25, 2010 7:56 pm

Rosemary

Rosemary

*A szívem úgy dobogott, mintha ki akarna ugrani a helyéről. Szinte egész testemben remegtem a félelemtől. Mikor megláttam Riot, nem értettem mi folyik itt. A két nő, láthatóan megijedt tőle. Összeráncoltam a homlokom és idegesen néztem körbe, hol tudnék elmenekülni. Úgy éreztem magam, mint egy sarokba szorított állat*

35Diadalív - Page 2 Empty Re: Diadalív Vas. Ápr. 25, 2010 7:53 pm

Rio

Rio

*Amint Rose futásnak eredt a két vámpírnő utána eredt. Nyilván nem érezték meg a jelenlétem. Elkezdtem utánuk futni egész addig míg be nem kergették Roset egy zsákutcába. Besétáltam lassan mögéjük.* -Nah de hölgyeim szabad ilyet?* a két nő megmerevedre fordult hátra*

36Diadalív - Page 2 Empty Re: Diadalív Vas. Ápr. 25, 2010 7:48 pm

Rosemary

Rosemary

*Hirtelen megcsapta az orrom valamiféle különös szag. Felpillantottam és két nőt láttam meg, amint felém közelednek. ~Vámpírok~. Ijedten pattantam fel a helyemről, mintha parázsba ültem volna. Eldobtam a hot dogom és elkezdtem szaladni az ellenkező irányba. Egy két embernek neki is ütköztem. Nem akartam átváltozni, mert utána nem tudom, hogy magyaráztam volna meg a többieknek, hogy meztelen vagyok. Beszaladtam egy utcába, ami természetesen egy zsákutca volt. Hátrakaptam a fejem, mire az a két vámpír nő megjelentek és elzárták a menekülési útvonalat*

37Diadalív - Page 2 Empty Re: Diadalív Vas. Ápr. 25, 2010 7:44 pm

Rio

Rio

*Nem tudom mi a frász ütött belém, de megfordultam és morgolódva a diadalív felé vettem az irányt. Odaértem a diadalívhez és nem kis meglepetesére volt ott két vámpír akik nagyon sántikáltak valamiben. Akkor vettem észre hogy Rose-t figyelik és feléje közelítenek széles vigyorral az arcukon* ~Francba~

38Diadalív - Page 2 Empty Re: Diadalív Vas. Ápr. 25, 2010 7:38 pm

Rosemary

Rosemary

*Nagy nehezen elkerültem a Diadalívhez. Felpillantottam a hatalmas építményre. Elővettem a kis táskámból a fényképezőmet és lefotóztam. Annyira szép volt főleg, így kivilágítva. Oldalra pillantottam és megláttam egy kis bódét, ahol valószínűleg hot dogot árultak. Odamentem a bódéhoz és kértem egyet magamnak* -Sok mustárral. *a hölgy mosolyogva adta át nekem az ételt.* -Merci. *megfordultam és leültem az egyik padra, hogy rendesen megehessem a kajámat*

39Diadalív - Page 2 Empty Diadalív Vas. Ápr. 25, 2010 1:43 pm

Aryanna

Aryanna
Admin

Diadalív - Page 2 Diadal%C3%ADv

http://nemesis.vampire-legend.com

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [2 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.