Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Eiffel torony

5 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Go down  Üzenet [2 / 2 oldal]

26Eiffel torony - Page 2 Empty Re: Eiffel torony Vas. Ápr. 25, 2010 5:03 pm

Rio

Rio

- Rendben*vigyorodtam, majd megindultam utána felfele. Egy kicsit elbambultam a látványon. Mire felértem már értettem miért maradt lenn. Mögé léptem és ahogy megláttak hátrálni kezdtek a lánytól. Elvigyorodtam nyilván ök már rájöttek mi is vagyok. Jobban is teszik ha hátrálnak* -Valami gond van? *kérdeztem attól aki a legközelebb állt a lányhoz akit felkísértem*

27Eiffel torony - Page 2 Empty Re: Eiffel torony Vas. Ápr. 25, 2010 2:36 pm

Rosemary

Rosemary

~Azt én szoktam~ *Bizonytalanul elmosolyodtam* -Hát jó, de figyelmeztetem, hogy nagyon tériszonyom van. Nehezen viselem a magasságot. *sarkon fordultam és lassan megindultam felfelé. Görcsösen kapaszkodtam a korlátba, pedig nagyon biztonságos volt. ~istenem ilyen kis nyuszit~. A kezem enyhén remegett, mikor egyre feljebb mentem. Egy negyed órás mászkálás utána feljutottam. A szél itt már nagyon fújt. Fázósan átöleltem magam*
-Jajj csak nem Rose jött fel? Gyere kislány, hadd mutassam be a helyet. *az egyik évfolyamtársam megindult felém mint egy tank. Ijedten kezdtem hátrálni.*
-Nenene légyszi hagyj...*nyögtel elhalóan*
-Mi az a baránőd nélkül már nem is vagy olyan bátor? *kérdezte epésen az egyik kis pláza cica*

28Eiffel torony - Page 2 Empty Re: Eiffel torony Vas. Ápr. 25, 2010 2:27 pm

Rio

Rio

-Az bizony.. és ez még csak csekélység belőle. *elmosolyodva bólintotam*-Egyszer igen. És higyje el még gyönyörűbb a kilátás. Fel jön velem? *habozását látva még jobban elmosolyodtam* -Nyugalom nem harapok.

29Eiffel torony - Page 2 Empty Re: Eiffel torony Vas. Ápr. 25, 2010 2:23 pm

Rosemary

Rosemary

*Egy aprót bólintottam* -Igen. Gyönyörű város az biztos. *körbepillantottam és megigézve bámultam a kilátást* -Volt már fent a tetején? Mert az az igazság, hogy nem tudom, hogy fel-e merjek menni.

30Eiffel torony - Page 2 Empty Re: Eiffel torony Vas. Ápr. 25, 2010 2:20 pm

Rio

Rio

*Láttam zavarát ami igen édes volt. Elmosolyodtam. * -Milyen igaz. Gondolom a azért maradt egyedül és nem ment a csapata után. Most először jár itt?

31Eiffel torony - Page 2 Empty Re: Eiffel torony Vas. Ápr. 25, 2010 2:16 pm

Rosemary

Rosemary

*Összerezzentem mikor valaki megszólított. Hátrapillantottam a vállam felett. Zavartan néztem rá. Annyira nem szerettem idegenekkel beszélni, főleg ha férfi az illet, de hát túrista volt körülöttem szóval mi bajom eshet* -Megvagyok én egyedül is. *halványan elmosolyodtam* -Inkább egyedül mint rossz társaságban. *A kabátomat összébb húztam magamon, mert itt fent egy kicsit hideg volt*

32Eiffel torony - Page 2 Empty Re: Eiffel torony Vas. Ápr. 25, 2010 2:10 pm

Rio

Rio

*Megláttam egy csapat diákot feléjük vettem az irányt. Egy kis káoszhoz volt kedvem és ezek a bárgyű röhögcsélő diákok erre pont alkalmasak voltak. Tisztes távolságban megálltam míg felmentek a toronyba, csak egy lány maradt lent. Nem is akármilyen. Lassan odamentem hozzá* -Úgy tünik senkinek mondták még hogy bűn egyedül hagyni egy nőt..

33Eiffel torony - Page 2 Empty Re: Eiffel torony Vas. Ápr. 25, 2010 1:51 pm

Rosemary

Rosemary

*Tanulmányi kirándulásra kellett jönnünk Párizsba. Egy kicsit egyedül éreztem magam, mert Zoe nem jött velünk. Éppen az Eiffel toronynál álltunk már vagy két órája. A lábaim már nagyon fájtak. Sóhajtottam egyet. A többiek szokás szerint megint hülyét csináltak magukból.*
-Mi az Rose, nincs itt a barátnőd? *kérdezte gúnyosan az egyik idióta, de nem válaszoltam neki semmit. Körülbelül fél óra múlva sikerült végre eljutnunk a tornyba. Természetesen én nem mentem fel a telejére. Még a hideg is kirázott a gondolattól. Felpillantottam a hatalmas építményre, majd nyeltem egyet. Kíváncsi lettem volna, milyen olyan magasról Párizs, de egyedül nem akartam felmenni.*

34Eiffel torony - Page 2 Empty Eiffel torony Vas. Ápr. 25, 2010 1:41 pm

Aryanna

Aryanna
Admin

Eiffel torony - Page 2 Eiffel-tower-picture-2

http://nemesis.vampire-legend.com

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [2 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.