Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Ryan Campton

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Ryan Campton Empty Ryan Campton Szer. Ápr. 21, 2010 7:48 pm

Ryan

Ryan
Admin

TELJES NÉV: Ryan Campton

BECENÉV:-

FAJ: vérfarkas

FOGLALKOZÁS: ez is az is..

KOR: 144

SZÜLETÉS IDEJE: 1866

SZÜLETÉS HELYE: Skócia

ÁTVÁLTOZÁS IDŐPONTJA: -

APA: George Campton

ANYA: Anna Roberts

TESTVÉREK: van egy pár, de csak Rosemary-vel tartom a kapcsolatot

EGYÉB: -

PÁR: -

MAGASSÁG ÉS TESTALKAT: majd 2 méter magas

SÚLY: 90kg

HAJ: sötét barna

SZEMSZÍN: barna

ÖLTÖZET: egyszerű és kényelmes

KÜLÖNLEGES ISMERTETŐ JEGY/JEGYEK: Egy tetoválás a lapockámon

FEGYVEREK: én magam vagyok a fegyver

KÜLÖNLEGES KÉPESSÉG: nincs

JELLEM: Elég hamar felhúzom magam. Védem ami az enyém, ha kell ölök is érte. Amúgy elég nyugodt természet vagyok, de többnyire inkább agresszív.

ÉLETRAJZ:
1866-ban születtem, Skóciában. Már kezdetektől fogva nem igazán szívlelt apám, bár fogalmam sincs miért. Miután elsőnek átváltoztam, az után kapcsolatunk végképp megváltozott Amolyan fekete bárány lettem. Csak azért mert sötétebb volt a bundám és váltig állította hogy ő nem lehet az apám. Anyám hiába próbálta győzködni hogy nem csalta meg nem sokat használt. Az is igaz hogy soha nem rá haragudott, ha nem rám. Ami jobb is. Amint lehetőségem volt rá elköltöztem hogy külön életet kezdjek. Vámpírok gyilkolása lett az egyik élet célom. Anyám meglátogattam bár csak nagyon ritkán amikor biztosra vettem hogy apám nincs otthon. Sok testvérem van de leginkább a hugom szeretem Rosemary-t. Nála aranyosabb és ártatlanabb lányt nem nagyon ismertem. És nem foglalkozott azzal a csökönyös dologgal amit apánk bemesélt magának. Skócia és London között ingázva élem a mindennapjaim.

Ryan Campton Layback1_www.kepfeltoltes.hu_

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Similar topics

-

» Rosemary Campton
» Ryan lakása

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.