Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

3 posters

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Go down  Üzenet [1 / 2 oldal]

1Tó Empty Re: Tó Hétf. Május 03, 2010 9:14 pm

Pandora

Pandora

~ Már megint az a teleportálós sz*rság~ * Tekintetemmel Keresni kezdtem, hogy merre lehet*

2Tó Empty Re: Tó Hétf. Május 03, 2010 8:46 pm

Max

Max

*felszisszentem, mert annak ellenére hogy nem vérzek még fájt a seb.*~franc~ *gyors kiteleportáltam alola*

3Tó Empty Re: Tó Hétf. Május 03, 2010 1:35 pm

Pandora

Pandora

*Halkan felnyüszítettem, mikor a mancsom tekerte ki. Oldalra fordultam, és fölálltam. Majd egy ugrással leterítettem, megkarmoltam a karját, mélyen.*

4Tó Empty Re: Tó Hétf. Május 03, 2010 1:28 pm

Max

Max

*megállitottam tappancsát*- Na? Csak ennyire vagy gyors?*tekertem a mancsát mire leterült*

5Tó Empty Re: Tó Vas. Május 02, 2010 10:21 pm

Pandora

Pandora

~ó dehogy nem szabad! ~ * Hangos morgásba kezdtem, mikor a fenekemre vágott. Megfordultam, hogy vele szemben legyek, majd felemeltem az egyik mellső tappancsom, hogy lekeverjek neki egyet.*

6Tó Empty Re: Tó Vas. Május 02, 2010 10:11 pm

Max

Max

*jól arcon csapott a farkával* -Rossz kislány! Ilyet nem szabad!*rávágtam a fenekére*

7Tó Empty Re: Tó Vas. Május 02, 2010 9:59 pm

Pandora

Pandora

*Meresztettem a szemem, hogy csak úgy köddé vált. Vettem egy mélyebb lélegzetet, és megéreztem, hogy mögöttem van. Morogtam, majd meglendítettem a farkamat, hogy képen vágjam vele.*

8Tó Empty Re: Tó Vas. Május 02, 2010 9:45 pm

Max

Max

*Nem semmi erő volt a csajban azt meg kell hagyni de ez még nekem nem elég. Köddé válva mögötte jelentem meg. *

9Tó Empty Re: Tó Vas. Május 02, 2010 6:27 pm

Pandora

Pandora

~ A francba! ~ * morogtam egy sort, majd Max-ra ugrottam, és leterítettem őt. Vicsorogtam.*

10Tó Empty Re: Tó Vas. Május 02, 2010 2:04 pm

Max

Max

*Bólintottam*-Tisztán és világosan hallom a gondolataid.

11Tó Empty Re: Tó Szomb. Május 01, 2010 10:44 pm

Pandora

Pandora

~ Okés, tudsz a kobakomban búvárkodni vagy sem? ~ * tettem fel neki gondolatban a kérdést, csak hogy tudja, mire kell majd figyelnem, mert a démonok többsége kobak búvár volt…*

12Tó Empty Re: Tó Szomb. Május 01, 2010 10:41 pm

Max

Max

*Megfordultam és füttyentettem egyet* -Nem semmi...

13Tó Empty Re: Tó Szomb. Május 01, 2010 10:30 pm

Pandora

Pandora

*Mikor elfordult elkezdtem vetkőzni. Gyorsan. A ruháimat egy kupacba tettem, majd átalakultam farkassá. Két méter magas lettem, bundám korom fekete volt, szemem zöld színben tetszelgett. Morrantam egyet, hogy jelezzem, már átváltoztam.*

14Tó Empty Re: Tó Szomb. Május 01, 2010 10:22 pm

Max

Max

*elvigyorodtam majd elfordultam*

15Tó Empty Re: Tó Szomb. Május 01, 2010 10:19 pm

Pandora

Pandora

-Ha átalakulok, a ruháim nem fognak velem együtt nőni, szóval le akarom venni őket, meg pillanatnyilag nincs nálam váltóruha, és az eléggé érdekes lenne, ha farkasként mennék be a városba...

16Tó Empty Re: Tó Szomb. Május 01, 2010 10:16 pm

Max

Max

-Minek ahhoz elfordulni?*vontam fel az egyik szemöldököm*

17Tó Empty Re: Tó Szomb. Május 01, 2010 9:57 pm

Pandora

Pandora

-egy szóval sem mondtam, hogy harcolni akarok, de ha ragaszkodsz hozzá... akkor kérlek fordulj el egy kicsit, mert akkor át fogok alakulni...

18Tó Empty Re: Tó Szomb. Május 01, 2010 9:47 pm

Max

Max

-Hm.. Ha te mondod. bár ha meg tudsz harapni... állok elébe a harcnak.

19Tó Empty Re: Tó Szomb. Május 01, 2010 9:44 pm

Pandora

Pandora

-Amilyen sok idióta szaladgál mostanába az utcákon, biztos, hogy akad valaki... csak meg kell találni.* vigyorogtam*

20Tó Empty Re: Tó Szomb. Május 01, 2010 9:39 pm

Max

Max

-Nem hinném hogy lenne bárki is olyan örült hogy hagyná magát*nevettem*

21Tó Empty Re: Tó Szomb. Május 01, 2010 9:25 pm

Pandora

Pandora

-Gondoltam… akkor majd keresek egy másik démont, aki van annyira tökkel ütött, hogy megengedi, hogy kipróbáljam…

22Tó Empty Re: Tó Szomb. Május 01, 2010 9:21 pm

Max

Max

-Bocsi lehet nem vérzek de nem akarok harapás nyomokat magamon...

23Tó Empty Re: Tó Szomb. Május 01, 2010 9:16 pm

Pandora

Pandora

-Csak egy csöppet, meg kíváncsi vagyok, de nem hiszem, hogy engednéd, hogy megegyelek szóval mindegy is. Szépségem?! * húztam föl sz egyik szemöldököm*

24Tó Empty Re: Tó Szomb. Május 01, 2010 9:11 pm

Max

Max

-Kekeckedsz szépégem?*huztam fel a szemöldököm*

25Tó Empty Re: Tó Szomb. Május 01, 2010 9:02 pm

Pandora

Pandora

-Végtére is te már halott vagy... De attól, még simán megehetnélek élve.. illetve halva. Kíváncsi vagyok azt is túlélnéd e...

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.