Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Erdő

3 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Go down  Üzenet [2 / 2 oldal]

26Erdő - Page 2 Empty Re: Erdő Csüt. Ápr. 29, 2010 2:46 pm

Rosemary

Rosemary

*Mikor már szinte teljesen átfagytam, kijöttem a vízből, bár még mindig mocskosnak éreztem magam. Odamentem Ryan mellé és lefeküdtem a fűbe. A két mancsomra hajtottam a fejem*

27Erdő - Page 2 Empty Re: Erdő Csüt. Ápr. 29, 2010 2:15 pm

Ryan

Ryan
Admin

* Leültem és vártam hogy kijöjjön a vízből.*

28Erdő - Page 2 Empty Re: Erdő Csüt. Ápr. 29, 2010 1:46 pm

Rosemary

Rosemary

*megálltam egy tónál és belenéztem a víztükörbe. Egy vadállatot láttam semmi mást. Nem néztem hátra Ryanre* ~Annyira utálom ezt~ *lassan bementem a hideg vízbe és az orromat belemártottam a vízbe, hogy lejöjjön a vér*

29Erdő - Page 2 Empty Re: Erdő Csüt. Ápr. 29, 2010 1:43 pm

Ryan

Ryan
Admin

*Hugom után futottam. Nem szerettem őt egyedül hagyni ilyenkor. Nem sokkal mögötte megálltam*

30Erdő - Page 2 Empty Re: Erdő Csüt. Ápr. 29, 2010 12:34 pm

Rosemary

Rosemary

*Mikor befejeztem rápillantottam Ryanre. Az arcom tiszta vér volt, a szemeimből pedig folytak a könnyek. Halkan megfordultam és megindultam a tó felé, hogy megmosdathassam az arcom*

31Erdő - Page 2 Empty Re: Erdő Csüt. Ápr. 29, 2010 11:52 am

Ryan

Ryan
Admin

*Felsóhajtottam. Ültem és vártam hogy befejezze. Nem akartam magára hagyni. Visszaemlékeztem a gyerekkoromra amikor először mentem el a bátyáimmal vadászni. Kirázott tőle a hideg.*

32Erdő - Page 2 Empty Re: Erdő Csüt. Ápr. 29, 2010 7:49 am

Rosemary

Rosemary

*A szemembe könny reszketett. Iszonyatosan éreztem magam, pedig még nem is csináltam semmit. Mivel nem volt más választásom, lassan közelebb léptem és nekiestem a férfinak.*

33Erdő - Page 2 Empty Re: Erdő Szer. Ápr. 28, 2010 7:42 pm

Ryan

Ryan
Admin

*Leültem a halott pasas mellé, vártam a hugom. Tudtam hogy legalább annyira nem szereti et ahogy én de sajnos nem lesz más választása. Félredöntött fejjel néztem rá*

34Erdő - Page 2 Empty Re: Erdő Szer. Ápr. 28, 2010 3:13 pm

Rosemary

Rosemary

*Elfordítottam a fejem, mert nem akartam látni, ahogy Ryan megöli azt a férfit. Mikor már nem hallottam semmit odanéztem. A férfi ott hevert a földön teljesen véresen. Behunytam a szemem és lassan odamentem. Nem bírtam rávenni magam, hogy egyek belőle. Csak bámultam az alakot*

35Erdő - Page 2 Empty Re: Erdő Szer. Ápr. 28, 2010 3:02 pm

Ryan

Ryan
Admin

*egy ideig hugom mellett lapultam, majd ráugrottam az emberre és addig folytoggatam amíg meg nem halt. Egy idősebb férfi volt és ráadásul bűzlött az alkoholtol*

36Erdő - Page 2 Empty Re: Erdő Szer. Ápr. 28, 2010 3:00 pm

Rosemary

Rosemary

*Láttam, hogy megindul. Felpillantottam a holdra, majd elkezdtem utána futni. Nem akartam magára hagyni, mert féltem, hogy egyszer megsérül. Rövidesen meg is láttam azt az embert, akit megéreztünk. Lelapultam a főbe és vártam a következő lépést*

37Erdő - Page 2 Empty Re: Erdő Szer. Ápr. 28, 2010 2:57 pm

Ryan

Ryan
Admin

*Figyeltem a környéket. Füleltem olykor a levegőben szaglásztam. Elég sokáig keresgéltünk mire megéreztem egy ember szagát. Bár utáltam ezt de sajnos más lehetőségünk nem nagyon volt és a hugom mint mindig jó sokáig húzta. Futásnak eredtem*

38Erdő - Page 2 Empty Re: Erdő Szer. Ápr. 28, 2010 2:53 pm

Rosemary

Rosemary

*Mivel már muszáj volt táplálkoznom eljöttem Ryanhez. Együtt kóboroltunk farkas alakban és vártunk, hogy végre erre sétáljon valaki. A világosbarna bundám megcsillant a holdfényben. Rápillantottam Ryanre, aki figyelmesen fürkészte a környéket*

39Erdő - Page 2 Empty Erdő Vas. Ápr. 18, 2010 11:28 am

Aryanna

Aryanna
Admin

***

http://nemesis.vampire-legend.com

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [2 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.