Nemesis Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az emberi fajt minden megrémíti, ami más, mint ők. Az egyetlen válaszuk pedig a harc. by J.R. Ward


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Vízesés

3 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Go down  Üzenet [2 / 2 oldal]

26Vízesés - Page 2 Empty Re: Vízesés Hétf. Ápr. 26, 2010 9:46 pm

Damien

Damien

~Nah persze~ *Azon filoztam hogy legyek olyan köcsög és vegyem el amit felkínál vagy menjek el, aztán arra jutottam hogy addig toltam mig a kőnek meg nem ütközött. Levettem a felsőm és a nadrágom. Kezem végigsiklott formás testen majd magamhozhuztam szorosan aztán gondoltam egyet és megforditottam őt hogy háttal legyen nekem. Belenyaltam nyakába a vállát meg is haraptam. Csípőm a fenekéhez nyomtam*

27Vízesés - Page 2 Empty Re: Vízesés Hétf. Ápr. 26, 2010 9:39 pm

Chloe

Chloe

-Nem értem miről beszélsz. *mondtam nyugodtan, majd hozzásimultam* -Tessék. *megfogtam a kezét és végigsimítottam a meztelen, vizes testemen* -Na itt van amit akarsz. Vedd el...

28Vízesés - Page 2 Empty Re: Vízesés Hétf. Ápr. 26, 2010 9:37 pm

Damien

Damien

*rúhástól a vízbe húzott ami nem volt túl jó de lényegtelen volt a közelében*- Azt akarod hogy úgy vegyem el hogy közben nem is élvezed? *suttogtam a fülébe majd eltávolodtam* -Elvégre lerí rólad hogy utálsz..

29Vízesés - Page 2 Empty Re: Vízesés Hétf. Ápr. 26, 2010 9:34 pm

Chloe

Chloe

*Összeszorítottam az állkapcsom. Arcom halál nyugodt volt, bár szívesen robbantam volna.* -Rendben. Akkor gyere és vedd el ami kell. *mondtam nyersen, majd odaúsztam hozzá és behúztam őt a vízbe*

30Vízesés - Page 2 Empty Re: Vízesés Hétf. Ápr. 26, 2010 9:24 pm

Damien

Damien

-Neked lehet hogy vicces! Nekem viszont rohadtul nem! *mondom nyersen.* - Akár arr is...

31Vízesés - Page 2 Empty Re: Vízesés Hétf. Ápr. 26, 2010 9:20 pm

Chloe

Chloe

-Miért talán nem az? Ugyan már tollas nem most jöttem le a falvédőről. Hiszen te mondtad egyszer, hogy nem akarsz semmit egy démontól. *vigyorogtam* -Vagy megint csak egy szimpla keféléshez van kedved?

32Vízesés - Page 2 Empty Re: Vízesés Hétf. Ápr. 26, 2010 9:15 pm

Damien

Damien

-Te most poénnak veszed amit mondtam?*kérdeztem tőle dühösen. bár sejthettem volna hogy ezt fogja reagálni még is mi mást reagált volna. *

33Vízesés - Page 2 Empty Re: Vízesés Hétf. Ápr. 26, 2010 9:11 pm

Chloe

Chloe

*Nagy szemekkel néztem rá* -Ahoz képest, hogy egyáltalán nem akartál velem lenni. *füttyentettem egyet* -Ahoz képest jól nyomod. *elnevettem magam* -Te megőrültél tollas. *vigyorogva csobbantam egyet a vízbe és eltüntem. Pár másodperc után feljöttem és hátracsaptam a hajam*

34Vízesés - Page 2 Empty Re: Vízesés Hétf. Ápr. 26, 2010 9:07 pm

Damien

Damien

*felsóhajtottam majd közelebb hajoltam hozzá* -Az hogy szeretném megismételni..

35Vízesés - Page 2 Empty Re: Vízesés Hétf. Ápr. 26, 2010 9:04 pm

Chloe

Chloe

*Na jó, ezt szerintem tuti rosszul hallottam* -Hogy mondtad?

36Vízesés - Page 2 Empty Re: Vízesés Hétf. Ápr. 26, 2010 9:02 pm

Damien

Damien

-Szivesen megismételném.. *Ennél többet inkább nem mondtam*

37Vízesés - Page 2 Empty Re: Vízesés Hétf. Ápr. 26, 2010 8:59 pm

Chloe

Chloe

*Felvontam az egyik szemöldököm* -Mi van vele?

38Vízesés - Page 2 Empty Re: Vízesés Hétf. Ápr. 26, 2010 8:56 pm

Damien

Damien

-Igen rád.. *odamentem és leguggoltam hozzá *-Arra az éjszakára ott a kastélyban...

39Vízesés - Page 2 Empty Re: Vízesés Hétf. Ápr. 26, 2010 8:51 pm

Chloe

Chloe

-Rám gondoltál? *széles vigyor jelent meg az arcomon* -És min gondolkoztál? *odaúsztam hozzá és megtámaszkodtam a füvön mellette*

40Vízesés - Page 2 Empty Re: Vízesés Hétf. Ápr. 26, 2010 8:41 pm

Damien

Damien

-Úgy hogy épp pont rád gondoltam.. *nagyot nyeltem amikor elvette a kezét amivel takarta magát*

41Vízesés - Page 2 Empty Re: Vízesés Hétf. Ápr. 26, 2010 8:33 pm

Chloe

Chloe

-Ezt a "pont beléd"-et mire véljem. *levettem a kezem és felé fordultam. Minek szégyenlődködjek, úgyis csak egy angyal.*

42Vízesés - Page 2 Empty Re: Vízesés Hétf. Ápr. 26, 2010 8:30 pm

Damien

Damien

-Hiszed vagy sem erre jártam és az az érdekes hogy megint beléd futottam.. pedig azt hittem itt egyedül lehetek és láss csodát pont beléd botlottam.

43Vízesés - Page 2 Empty Re: Vízesés Hétf. Ápr. 26, 2010 8:26 pm

Chloe

Chloe

*Hirtelen odakaptam a fejem. megláttam Damient. Gyorsan eltakartam magam* -Mit keresel te itt? Már kukkolsz is?

44Vízesés - Page 2 Empty Re: Vízesés Hétf. Ápr. 26, 2010 8:13 pm

Damien

Damien

*Nem voltam túl messze a vízeséstől és hallottam egy csobbanást lassan odaballagtam hogy megnézzem mi is volt a zaj okozója. Megláttam Chloe-t* -Látom mi nem kerülhetjük el egymást... *ez egyben volt nyugtato számomra és egyben hárobraggatta fel a bennem lévő érzelmeket*

45Vízesés - Page 2 Empty Re: Vízesés Hétf. Ápr. 26, 2010 8:09 pm

Chloe

Chloe

*A vízesésnél ücsörögtem már egy ideje. Nagyon megnyugtató volt a víz zúgása. Elmosolyodtam és felálltam. Ledobáltam a kis bőrkabátom és a ruháimat és egy csobbanással a vízben kötöttem ki. Felúsztam a vízfelszínre és hátrasítottam a hajam*

46Vízesés - Page 2 Empty Re: Vízesés Hétf. Ápr. 26, 2010 8:03 pm

Damien

Damien

*Egyszerüen nem bírtam kiverni a fejemből azt az egy alkalmat. Aggasztott az egész helyzet. Nem akartam megint ugyan abba a hibába esni még akkor se ha már bukott angyal vagyok. Enni semmi jövője nem lenne*

47Vízesés - Page 2 Empty Vízesés Vas. Ápr. 18, 2010 11:25 am

Aryanna

Aryanna
Admin

Vízesés - Page 2 Kepek_maui-vizeses_1239267905

http://nemesis.vampire-legend.com

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [2 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.